Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę.

Skopiować do \gamedata\scripts\mod_functions.script

Nawet nie wiedziałem, że można wrzucać nie-graficzne pliki.

mod_functions.script

[dodano]

Znalazłem monitor, klawiaturę i jedn. centralną, w chatce można złożyć z nich na biurku komputer. Ma on jakieś zastosowanie?

Przy okazji, w pliku ui_st_other.xml brak sekcji 

	<string id="lonl_house_komp_tip">
		<text>Komputer</text>
	</string>

wskutek czego wyświetlają się "krzaki" po najechaniu celownikiem na wspomniany komp.

 

[dodano]

Mod ukończony, wydostałem się z Zony i wpadłem w alkoholizm (zawsze podejrzewałem, że mnie to czeka).

Mod oceniam na 5/10 (gdyby nie system zapisów, dałbym 6.5, może 7/10)

Na plusy można zaliczyć nowego GG, nową fabułę, nową lokalizację. Z minusów to system zapisów w zasadzie uniemożliwiający kombinowanie kilku misji w jedną. Przykład? Znajdź trupa przy jeziorku na północy — aż chce się jednocześnie odwiedzić stojącą niedaleko ciężarówką, a później Chirona (pochwalę się, zginął od noża). I co? Wziąłem notatkę, ale przy wskakiwaniu na ciężarówkę coś mną mocno "potargało"... i znalazłem się w schronieniu. Podejście nr 2: trup, ciężarówka, pokopały mnie snorki. Próba nr 3, trup i to już wszystko, bo przylazły 2 chimery. Jak już ubiłem Chirona, to postanowiłem odwiedzić pobliski schowek, ale tutaj pomyliła mi się kolejność odwiedzania krzaczków. Koniec końców zdopingowało mnie to do poszukania rozwiązania na zapisy w dowolnym miejscu.

Kolejny minus to Nieznajomy.

Spoiler

Po spotkaniu z kontrolerem przy traktorze sądziłem, że Nieznajomy też jest kontrolerem. Ratuje nas z każdej opresji, chce pomścić brata (kontroler nie może mieć brata? Może, zabili go stalkerzy/szabrownicy i wykorzystuje nas do zemsty), a tu okazuje się, że to zwykły agent SBU 😞

Nie wykorzystano też potencjału Koliana. Siedzi w domku i nic nie robi. A mógł się okazać wtyczką szabrowników — gdy dostajemy informację, że szabrownicy chcą nas okraść, to tylko stoi z podniesionymi rękoma, oni strzelają do nas, a jego ignorują. Podejrzane trochę.

Kolejny minus to depresja. Po każdej grupie szabrowników należało się napić (to chyba stąd ten alkoholizm po powrocie na Wielką Ziemię). Limity mogłyby być wyższe (ale tu już w plikach nie chciało mi się grzebać).

Nie znalazłem TOZa, TRSa, wintara, nic lepszego od AKSU (pomimo materiałów do upgradu). Pomo tego, że przeciwnicy mieli AK74 z granatnikiem, po śmierci broń znikała.

W jednym z domów słuchać płacz dziecka dochodzące z sejfu. Po wejściu do środka zamykają się drzwi i pojawia się ogniowy poltergeist. Drzwi otwierają się po jego zabiciu. Co dalej z tym płaczem?

Z technikaliów, krzaki w pliku st_items_equipment.xml, plus w opisie wzmocnionego materiału brakuje informacji, że jest potrzebny do naprawy egzoszkieletu.

Ogólnie, mimo wszystko moda polecam, jako przerywnik pomiędzy czymś cięższym.

st_items_equipment.xml

Edytowane przez Kubuś Puchatek
  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
  • Ekstra 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.