Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna Powrót Szramy - repack


Rekomendowane odpowiedzi

Zmniejszyłem na oświetlenie statyczne i to co można na minimum.

Skutkiem tego było rozwalenie HUDa

ss_administrator_06-10-18_20-43-48_(mainmenu).thumb.jpg.aaf338cdc87502f0a1bbe1c6eb71b378.jpg

na wszystkich opcjach. Przywrócenie poprzednich ustawień nic nie dało, HUD dalej rozwalony. Nawet nowa gra nic nie dała.

Ale jakoś uruchomiłem grę i wylot w tym samym miejscu. Czyli moda mam z głowy, już dwóch powodów.

A szkoda, bo do tej pory byłem zaskoczony stabilnością.

@OldMan Muszę powalczyć z tym HUDem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zmieniłem na minimalne ustawienia, ale nic to nie pomogło. Powrót do max. ustawień nie stanowił problemu.

@OldMan, grając na zapisie @kondotiera, ale z Twoją  zmianą w switch_distance ze 150 na 50, wylądowałem, zabiłem bandytów, ale po chwili wyleciałem z takim samym errorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zmieniłem switch_distance  i na własnym zapisie wykonałem lot bez wylotu, porozmawiałem z Gastello, razem dobiliśmy nowych bandytów i na razie nic się nie dzieje. Teraz idę na środek mapy zabrać schowek Striełoka, a potem do bazy zabić Lebiediewa. Życzcie mi złamania karku.

Wracam do gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clappingorange:  Wszystko poszło gładko. Żadnego wylotu już nie było. Nie przywracałem tych 150 i grając odczułem większa płynność. Zrobiłem wszystko na Bagnach, przetrwałem dwie godziny grozy i jedną emisję bez wylotu. Sajga znaleziona w schowku Striełoka bardzo się przydała w bazie, na pancerną ochronę Lebiediewa.

Wróciłem na Kordon, rozliczyłem się z Sacharowem i Doktorem. Jutro dalej.

Zawartość schowka Striełoka.                                                           Pancerna ochrona Lebiediewa załatwiona Sajgą Striełoka.

ss_administrator_06-10-18_21-39-47_(marsh).thumb.jpg.5f199991450bfb5d1683caaaf2988418.jpgss_administrator_06-10-18_22-16-16_(marsh).thumb.jpg.ae01a9193f018941d278637c86eaa716.jpg

Jedna z paskudniejszych anomali. Po ziemi  turla się

coś zielonego. Przy zetknięciu wyładowanie elektrycze

na wiele metrów.  To samo przy strzale. Można, ale z daleka.         Emisja dopadła mnie w szczerym polu. Ledwie dobiegłem do ukrycia.

ss_administrator_06-10-18_22-19-44_(marsh).thumb.jpg.fbc9790f0dda0cf7c8b67210cdd0d692.jpgss_administrator_06-10-18_22-22-35_(marsh).thumb.jpg.8289ec32eee5816beeed940d76d7c2d8.jpgss_administrator_06-10-18_22-23-07_(marsh).thumb.jpg.a1592cf1c71383737905c6323b198a17.jpgss_administrator_06-10-18_22-23-21_(marsh).thumb.jpg.7d87e7a299c1c81d7c4a93bac15f95bd.jpg

Są chętni na zagranie?

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spodobała mi się ta śrutówka do Steyera. Szkoda tylko, że nie da się jej podczepić do innych broni. Fajny dodatek do broni, gdy się przemieszczamy i na zmianę musimy używać karabinów i strzelby gdy mamy równocześnie zombich i mutanty. Na dodatek jest bardzo skuteczna.

Na moich screenach widać różne rodzaje broni. Lubię posprawdzać ich skuteczność. Ale niektóre to można powiedzieć jednorazówki, jak miotacz ognia znaleziony na Agropromie. Po wykorzystaniu mieszanki, nigdzie nie ma nowej. Dopiero otrzymany na Barierze napełnia Wkręt.

I taka rada. Jak znajdziemy strzelbę Benelli, AK104, nie pozbywamy się. Inaczej czeka nas na MW ciężka przeprawa z tabunem anomalnych pijawek. Ale to atrakcja w modzie. Rafaelowi warto dać strzelbę zamiast AK, łatwiej sobie z nią poradzi z mutantami. A miotacz za obronę bariery zostawić dla siebie.

Dobrą bronią jest też AK-9, tylko do niego nie można podczepić granatnika. A gdyby można było dodać tę podlufową śrutówkę, byłby bronią marzeniem.

 

DODANO: Wycofuję się z tej wypowiedzi o miotaczu ognia z Agropromu ( niebieskie butle ). Będzie do niego mieszanka i to w sporej ilości, ale dopiero we freeplayu. I w nim jest bardzo i to bardzo przydatny. Ja się go pozbyłem i freeplay miałem na ostro. Trochę uratował mnie miotacz otrzymany za obronę Bariery. Znowu był lot śmigłowcem, ale przy pozostawionym na 50 switch_distance , tym razem obyło się bez wylotu i problemów.

I jakby ktoś z mojego poprzedniego zapisu chciał wejść do bazy Czystego Nieba, to za wioską rybacką jest taka przejrzysta półczasza. To wcześniej postawiony teleport. Przeniesie na dach bazy. Tam też ostro. Powrót z takiej samej półczaszy na dachu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczonego Siemieckiego dałem już @OldMan owi. Gorzej z tym drugim hologramem, bo potrafiłem zrobić tylko trzy pierwsze wypowiedzi. Reszta dla moich uszu jest nie odbieralna. Ale patrząc na pytania, odpowiedzi nie mogą zawierać nic istotnego, dla tych co grali w podstawki.

Kto zrobił intro do FOTOGRAFa? Może się i na to zdecyduje.

Moim zdaniem, nie ma co czekać. Wstawiaj @smox spolszczenie, a gdy się coś urodzi, dodasz do ewentualnego patcha spolszczenia. W czasie gry znalazłem jeden niewłaściwy SMS od Desantowca do Szramy. Tolko nje sliniaj... czyli, Tylko nie zniknij. A powinno być wg, fabuły Przyjdź do mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @smox @kondotier jest na kilku zapaleńców którzy sprawę pchają do przodu i moim zdaniem nie ma co odkładać premiery spolszczenia + spawner madein @smox.  Jak ktoś coś wyłapie da znać i będzie to na bieżąco aktualizowane.
@smox moim zdaniem Ty powinieneś założyć wątek bo włożyłeś najwięcej pracy. 

 


 

    

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że dawno tego nie robiłem, a i nie za bardzo mi się chce. Po drugie nie bardzo wiem jaki dać opis instalacji, jakie dodatki, więc raczej niech to zrobi ktoś inny. 

ss_jarek_06-11-18_18-28-45_(jupiter).thumb.jpg.2111d0768cfaac697d71d4098591a0ff.jpg

Brakuje Ą. W pliku jest ok. Być może dodanie czcionek przed rozpoczęciem rozgrywki zlikwiduje ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zobaczyłem napisy końcowe moda.

We freeplayu za pomoc w likwidacji Szpona Śmierci, nawet zawsze wrogie Wiedźmy stały się przyjazne. Ale ich przyjaciółki które przybiegły na pomoc, już przyjaznymi nie były.

ss_administrator_06-11-18_14-01-30_(zaton).thumb.jpg.6e3daf08ef5e6ca87090f62b89d9d491.jpg

Tyle widział biedny Szrama, jak go znowu kontroler zombifikował, a musiał rozwalić kupę cywilnych, na dodatek wybuchających zombi aby dotrzeć do "odtrutki".

ss_administrator_06-11-18_15-03-23_(jupiter).thumb.jpg.8ecaa986b5264c287011815641b1b90c.jpg

I ostatnia rozmowa z Woroninem ....

ss_administrator_06-11-18_18-45-05_(l05_bar).thumb.jpg.36c6a7eed70d384f88f6a3903a19ccfa.jpg

.... w której mówione jest co ma być w cz.2 Powrotu Szramy. Na napisie końcowym, też jest informacja że prace są kontynuowane. Ale nic z tego.

A dlatego, że to co miało się dziać w cz.2, znalazło się w innych modach. W NS2016 na Zatonie działa żona Sacharowa, jako szef jakiejś bandy. A to miało być w 2 cz.

Czyli że pomysły na cz.2 zostały "sprzedane" i o niej należy zapomnieć. Zresztą, od szumnej zapowiedzi minęły lata i nawet mysz pod miotłą o niej nie pisnęła. Wielka szkoda.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zgłaszać problemy z funkcjonowaniem strony w odpowiednim dziale. 

6 minut temu, OldMan napisał:

Ponieważ na mnie przypadł zaszczyt założenia wątku co do moda j/w i mam to robić pierwszy raz
czy jest na forum jakiś schemat co i jak ?   

Ogólny szablon jest tutaj:

Oczywiście można pominąć niektóre sekcje, głównie chodzi o sposób instalacji, linki, dodatki. Ma być czytelnie i jak najbardziej zrozumiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.