Skocz do zawartości

Prośba o save


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Parę dni temu zacząłem grać w Tajne Ścieżki 2 Update Final i mam problem z Wariagiem którego spotyka się w podziemiach Agropromu. Wziąłem u niego misję, zabiłem te potworki ale na koniec była opcja że mi się nie udało więc ją wybrałem i poleciałem dalej robić inne misję. I teraz nie mogę kontynuować dalszej fabuły bo nie da się ponownie zrobić tego wyzwania a też nie mam żadnego save - musiałbym grać od nowa. Chciałbym aby save był najpóżniej z korpusu pokoju a najwcześniej przed pójściem do Wariaga .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanych gier nie mam ale nawinę ci jak ja zagrałem z Waregiem (często spotykana ksywa dla wysokiego blond Rosjanina - Ilia Muromiec lub Wareg).

Wchodzisz od strony kompleksu tam gdzie zawsze trepy urzędują, idziesz do Warega i zabijasz wszystko co żywe, przed kręconymi schodami sie cofasz, idziesz po betonowych z drugiej strony - cały czas system haaka paale (fiński/karelski okrzyk bojowy) - zabić ich wszystkich!

Teraz do Warega i zachowuj grę za każdym razem jak zaliczysz koniec połowy etapu i etapu - 10 zachowań stanu gry, do skutku, na pewno zaskoczy i podkopsa m.in. medalion.

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen ale na co mu twoje porady jak kolega nie ma zapisów z przed wzięcia zadania ;)

@DeV1rt kara za nie myślenie i granie na za małej liczbie zapisów ;)

Już za późno ale może jak ktoś zapis podrzuci to wtedy zostaw sobie jakiś save zanim pogadasz z typem.

No i chyba czasem ludzie zalecali żeby każdą fazę jego zadania przechodzić bez zapisu ale to sobie musisz poczytać bo o tym typie jest sporo w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

@vidkunsen ale na co mu twoje porady jak kolega nie ma zapisów z przed wzięcia zadania ;)

@DeV1rt kara za nie myślenie i granie na za małej liczbie zapisów ;)

Już za późno ale może jak ktoś zapis podrzuci to wtedy zostaw sobie jakiś save zanim pogadasz z typem.

No i chyba czasem ludzie zalecali żeby każdą fazę jego zadania przechodzić bez zapisu ale to sobie musisz poczytać bo o tym typie jest sporo w necie.

Zapisów mam chyba z 8 ale to zadania zrobiłem zaraz jak trafiłem na wysypisko, a potem robiłem misje na dolinie i radarze. Zrypałem bo użyłem broni (przed wyrzuciłem w pobliżu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeV1rt

Mam jeszcze na mailu wiadomość od @kobal z 2011 roku. 

Miałem podobny problem z Wariagiem i @kobal przeszedł mi jego misje w Podziemiach Agro. Trzymaj zapis:  

Daj znać czy wszystko działa jak należy. W końcu minęło aż 9 lat.. 
 
@vidkunsen Zauważyłem, że często polecasz innym graczom Spawner. Już chyba wiem w jaki sposób przechodzisz niektóre mody. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz, spawner jest na czarną godzinę i daje mi pewność, że mogę wgrać inne mody np. na lepszą broń, pogodę czy inne takie duperele, dla mnie liczy się akcja, przygoda, nie nagroda.

Zawsze szukam innej drogi niż ta w scenariuszu i nigdy się nie zawiodłem. :biggrin:

p.s. przelazłem alternativa 1.3.2 - wersja hardcore, bez "dodatków" a ty?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, vidkunsen napisał:

DeV1rt - na awarię - wgrywasz w pliki, potem w trakcie gry esc następnie S i dividie et impera.

spawner_TT2_Krus1971.zip 6 kB · 0 pobrań

Gdy coś z niego wyjmę i strzele do mutanta to mam wylot na pulpit. Ten wbudowany działa ale tylko biorę z niego itemy do pobocznych zadań np jak musiałem zebrać jedzenie dla kopaczy. Ogólnie jak się spotka pierwszy raz Fantomy to ich broń wystarcza, bardzo szybko wysyła do grobu mutanty i przeciwnych stalkerów.

15 godzin temu, Agrael napisał:

@DeV1rt

Mam jeszcze na mailu wiadomość od @kobal z 2011 roku. 

Miałem podobny problem z Wariagiem i @kobal przeszedł mi jego misje w Podziemiach Agro. Trzymaj zapis:  

Daj znać czy wszystko działa jak należy. W końcu minęło aż 9 lat.. 
 
@vidkunsen Zauważyłem, że często polecasz innym graczom Spawner. Już chyba wiem w jaki sposób przechodzisz niektóre mody. 

Dzięki wielkie, wszystko działa jak należy, na sejwie jest więcej misji zrobionych przed wejściem do Korpusu Pokoju więc przynajmniej nie będę musiał powtarzać niektórych misji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeV1rt Nie cytuj tak dużych fragmentów, a nawet całych wpisów. Wywołuj tylko takim zabielonym nickiem tego wpisującego, któremu odpowiadasz.

Jesteś początkujący więc: Wstawiasz znak małpy @ i bez odstępu zaczynasz wpisywać nicka. Rozwinie Ci się lista nicków. Na niej szukasz właściwego, a jak nie ma to kolejna litera nicka. Pojawia się i klikasz w niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@DeV1rt  Dam Ci taką poradę, stosuję taką metodę i nie mam problemu z zapisami.

Ponieważ mody nie lubią, gdy w katalogu zapisów jest ich zbyt dużo, szczególnie jak jesteśmy za połową moda, należy je usuwać. Najłatwiej zrobić to z menu. Ale wtedy przy problemach, są takie sytuacje jak Twoja. Radzę więc poza katalogiem głównym moda zrobić sobie roboczy katalog na zapisy i gdy w katalogu zapisów w modzie będzie ich ponad 15 - 20, po wyjściu z gry na pulpit ( OBOWIĄZKOWO ), przenieść zbędne zapisy do tego katalogu poza modem. Mogą być hurtem, ale też mogą być do oddzielnych katalogów opisanych np. nazwami lokacji, aby łatwiej było potem znaleźć. :viva:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.