Skocz do zawartości

Gość Diegtiariow

Rekomendowane odpowiedzi

mam 4 pytania

1. Jak używać tych płyt kevlarowych?

2.skąd wziąć kod do tego schowka

3.gdzie są klucze do helikoptera?

4. Gdzie jest PDA Wstrząsa, nie, przy domku nie ma

Nie doczytałem tego w poradniku bo tłumaczenie google kiepskie i nie rozumiem tam wielu rzeczy



 

ss_cez137_06-08-23_17-48-22_(zaton).jpg

ss_cez137_06-08-23_18-28-57_(zaton).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@cez137

  1. A sprawdzałeś, czy płyty kevlarowe można umieścić w slocie, gdzie są artefakty? 
  2. Nie pamiętam. Może jest związany z jakimś zadaniem? :063:
  3. Do którego? Do śmigłowców na Zatonie można się chyba dostać nie posiadając kluczy. 
  4. Czy o to chodziło? 
    Spoiler

     

     

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael 

W dniu 17.06.2023 o 11:17, Agrael napisał(a):

Do którego? Do śmigłowców na Zatonie można się chyba dostać nie posiadając kluczy. 

No nie bardzo 🤔 wisi mi zadanie żeby znaleźć klucze jakieś do heli, a byłem przy tych heli i ni hu hu

W dniu 17.06.2023 o 11:17, Agrael napisał(a):

Czy o to chodziło? 

tak, o to ale u mnie nie ma tam tego pda...albo nie zauważyłem ale wądpie żebym nie zauważył

W dniu 17.06.2023 o 11:17, Agrael napisał(a):

A sprawdzałeś, czy płyty kevlarowe można umieścić w slocie, gdzie są artefakty? 

można, i tak się ich używa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Masz moda na dysku to wrzuć mi tu spakowany folder rus z configs/text - porównam na szybko pliki od zadań dla Zatonu - może mi to umknęło i to zadanie zastąpiło inne lub zostało skasowane, a ja to przeoczyłem i nie zmieniłem tytułu i opisu zadania bo z tego co widzę na filmikach na YT to ludzie normalnie przeszukują te śmigłowce tak jak w zwykłym ZP i nie potrzebują do tego kluczy. 

A co do PDA to najlepiej dobrze się rozejrzyj wokół tej kanciapy Wstrząsa - oglądałem nawet przed chwilą jeden filmik z SGM+Gunslinger 1.14 i PDA leży w tym samym miejscu co na filmie wrzuconym przez Agraela - jeżeli nakryłeś Wstrząsa i zastrzelił się przed Tobą no to PDA musi tam być, jeżeli nie to nie mam pojęcia o co chodzi.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 A to ok 😛 Co do punktu nr.2 to to może być schowek do którego kod dostaje się za jakieś zadanie lub po prostu ciała przeszukując - dobrze widzę po minimapie, że to jest paka ciężarówki koło dźwigów portowych na Zatonie? Widziałem ogólnie w gameplay'ach na YT schowki opisane jako "Schowki grupy Diegtiatowa" i one były właśnie na kod - może to jeden z nich, ale jak rozpocząć zadanie na szukanie schowków tej grupy to nie wiem, musiałbyś poczytać w necie, albo pooglądać na YT.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 im dalej jestem w grze tym częściej wywala mnie w pulpit i to przy całkiem spokojnych akcjach np przemieszczanie się po obszarze lub modyfikacje broni u Kardana, czym to może być spowodowane? bo przy jakiś grubych akcjach typu strzelamy się w 10 i do tego mutki granaty dym etc to rozumiem ale takie akcje?

log

 

xray_cez137.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Pojęcia nie mam o co może chodzić, może ktoś kto potrafi lepiej ode mnie czytać logi coś wychwyci. Nie grałem też w wersję 1.14, więc nie potrafię się wypowiedzieć jak tam ze stabilnością tej wersji. 

Z drugiej strony brak jakiegokolwiek wskazania na konkretny plik czy skrypt może oznaczać, że to po prostu "normalny" wylot. Trzeba też brać pod uwagę, że ten mod działa na leciwym 32bitowym X-Rayu i to może wynikać ze zbyt wielu procesów, które silnik musi ogarniać w danym momencie.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 

Nie pamiętasz może kto daje albo skąd wziąć detektor do tego zadania? Weles nie działa, trzeba mieć ten lepszy Swaróg, wziąłem zadanie od Sowy na te 3 detektory Weles dla Nowikowa bo myślałem że może on z tych trzech zrobi mi jeden Swaróg ale niestety to tak nie działa, naukowcy też nic nie mówią na ten temat

Drugie pytanie to czy przystąpienie go Świtu niesie za sobą jakieś konsekwencje fabularne? Nikt do mnie w Janowie, Zatonie i Prypeci niby nie jest wrogi...na razie

ss_cez137_06-29-23_09-37-09_(jupiter).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Nie pamiętam niestety, na pewno trzeba mieć albo Swaroga, albo był w nim jeszcze jakiś inny typ detektora. Ale z tego co widzę po youtubie to w SGM ten wątek przebiega tak samo jak w Zewie - po oddaniu detektorów Nowikowowi musisz się trochę pokręcić między Janowem, a Skadowskiem i przy którymś wyjściu kawałek poza Skadowsk odezwie się do Ciebie Sowa, w rozmowie będzie chciał Ci wcisnąć bajeczkę, że Brodacz go oszukał i jak pójdziesz do Brodacza pogadać to on da Ci Swaroga. A potem fabularnie i tak wpadną Ci chyba jeszcze dwa detektory lepsze od Swaroga... lub jeden. 
A jeżeli o dołączenie do Świtu chodzi to nie mam pojęcia, ja nie dołączałem 😛 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb jest później jeszcze omega, dostajemy namiar na schowek SGM przy zakładzie utylizacji odpadów w Zatonie, pod metalowymi schodami jest poza budynkiem, akurat niezrobiłem zrzutu lokalizacji konkretnej, jest jeszcze dostępnych dużo bajerów, części to nawet nie wiem jak sie używa tyle tego jest, ten mod jest bardzo rozbudowany, mam tłumiki czy celowniki które nie pasują do żadnej z posiadanych przeze mnie broni a jestem już daleko przecież, oprócz tego jest strasznie wylotowy o czym pisałem wcześniej, nie wiem z czego to wynika ale podejrzewam to co napisał @Szczepan9205 że po prostu ze starego silnika 32 bitowego

ss_cez137_06-30-23_17-11-45_(zaton).jpg

ss_cez137_06-30-23_17-29-26_(jupiter).jpg

ss_cez137_06-30-23_17-29-31_(jupiter).jpg

ss_cez137_06-30-23_17-29-37_(jupiter).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, piszę bo nie mam pojęcia gdzie tego szukać, może ktoś z Was robił tego moda i wie gdzie to jest, chodzi o 3 schowki Wolności w dolinie mroku, poniżej link do HuG TV ale nie mogę znaleźć akurat tego fragmentu z reszta nie wiadomo czy on wgl to robił

https://www.youtube.com/watch?v=mX66qcpQc88&list=PLit1Wbp6EQI-kp9IcCiqJ9oDbkrQTxYf8&index=36

znalazłem wreszcie, odcinek 34 mniej więcej od 14;10

Dobra lipa, pierwsze miejsce u mnie nic w nim nie ma, drugie, to samo do tego u mnie jest inaczej zbudowana ta baza a w trzecim zamiast dokumentów była pusta skrzynka

Nie wiem jak mam to rozumieć ale znalazłem inny filmik i CHYBA z niego wynika że te dokumenty sie pokazują losowo, ale nie wiem czy dobrze rozumiem

https://www.youtube.com/watch?v=ShO6a1vXXoA

 

ss_cez137_07-06-23_10-14-20_(darkvalley).jpg

ss_cez137_07-06-23_10-53-45_(darkvalley).jpg

ss_cez137_07-06-23_10-54-40_(darkvalley).jpg

ss_cez137_07-06-23_10-55-07_(darkvalley).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, taką zagwozdkę mam, znalazłem zakodowany moduł w dronie na Janowie, wiecie, tam za Kopaczi co ten dron leży, wyciągnąłem z niego moduł i dałem Azotowi do rozkodowania, dosyć długo na niego czekałem, jak go wreszcie rozkodował to dał mi namiar na schowek z tym modułem, ale gdy poszedłem na miejsce nic nie znalazłem a znacznik tam nadal jest, nie wiem gdzie go szukać, bo nade mną niebo a podziemi nie ma w tym miejscu, rozejrzałem się tez dookoła i pod drzewami i nic, robił ktoś z Was to zadanie? tzn zadanie, ja nawet nie dostałem żadnego zadania z tym modułem, wyciągnąłem go przypadkiem jak tam byłem, może i ma to związek z jakimś zadaniem, nie wiem.

ss_cez137_07-09-23_10-56-49_(jupiter).jpg

ss_cez137_07-09-23_11-05-12_(jupiter).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diegtiariow
11 godzin temu, LisKot napisał(a):

W jaki sposób odebrać zamówienie?

Jeśli się nie mylę, to w asortymencie podczas handlowania będzie ten przedmiot. A gdy wybierzemy ponownie pierwszą opcję dialogową, to będzie można zmienić zamówiony towar (oczywiście uiszczając drobną opłatę za zmianę towaru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.