Skocz do zawartości

Historia Ekologa


tom3kb

Rekomendowane odpowiedzi

historia_ekologa_stalkerteam.jpg

Tytuł oryginalny: История Эколога
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 13.01.2021 r.
Autor: VoronStalker
Autor spolszczenia: @kondotier
Śr. długość rozgrywki: (ok. 15 minut)


OPIS:

Spoiler

Historia Ekologa to niezwykle krótka opowieść o pewnym zagranicznym naukowcu - Pilmanie, który przybył do Strefy Wykluczenia po pierwszej katastrofie w 1986 roku. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu fizyki oraz chemii udało mu się nawiązać kontakty i rozpoczął owocną współpracę z profesorem Sacharowem.

Dostrzegając duże osiągnięcia naukowca, profesor Sacharow powierza mu zorganizowanie poszukiwań rzadkiego artefaktu o niezbadanych dotąd właściwościach. Po pewnym czasie Pilman trafia na obrzeża Czerwonego Lasu - rzadko eksplorowanego przez stalkerów terytorium. To właśnie tutaj rozpoczyna się historia ekologa. 


Cechy moda:

  • Mod jest bardzo krótki i aby uniknąć rozczarowania, należy go traktować jako „ciekawostkę”;
  • Nowa fabuła i postacie;
  • Dodano dwie nowe lokacje;
  • Główny bohater stanowi nawiązane do powieści braci Strugackich z 1972 roku - Piknik na skraju drogi”.

SCREENY:

Spoiler

i5p0pxXsPP8.jpg

gzU3jhYZ-bc.jpg

LMJzijJHH34.jpg

PsuJVLeZyoM.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Poprawna kolejność instalacji:

  1. Zew Prypeci 1.6.02.
  2. Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modem oraz spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry.

Uwaga!

  • Tłumaczenie intra i outra znajduje się w katalogu „czytaj to”.

LINKI DO POBRANIA: 

Spoiler

Mod: 

  • GoogleDrive - [KLIK]

Spolszczenie: 

  • Nasz serwer - [KLIK]

Autor spolszczenia moda NIE WYRAŻA ZGODY na jego uploadowanie/publikowanie na inne serwery niż forum stalkerteam.pl.


Źródła: AP-PRO_LOGO.png.5af8a41dd682d74089b58cc2dd2edcbd.png  LOGO_STALKERMOD.png.03c0e05fd4d9f6b452ea351627d7ce2c.png

  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jeszcze jeden, który zawiera w sobie jakby prolog do większego moda. Gry na jakieś pół godziny, z górą.

A że do tłumaczenia nie było wiele, więc go zrobiłem i spolszczenie wstawiłem do działu administracyjnego dla dodania do pobieralni.

ss_fred_01-25-21_00-20-38_(mainmenu).jpg

Instalacja.

Polska podstawka Zewu Prypeci + gamedata moda + gamedata spolszczenia.

Życzę miłej gry.

  • Super 3
  • Dodatnia 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael promował(a) i podpiął/eła ten temat

Ecolog Story właśnie wylądował na naszym serwerze. Podziękowania dla autora spolszczenia i.. Przyjemnej gry :) 

----
ss_daniel_01-25-21_13-23-15_(sza_hol_1).jpg
Właśnie ukończyłem moda. Jego przejście zajęło mi.. Jakieś niecałe 20 minut. 

Historia Ekologa oferuje dwie niewielkie mapy i od razu można zauważyć, że autor dopiero raczkuje, jeżeli chodzi o modowanie. Z tego względu trudno jest ocenić ten tytuł. 

  • Dodatnia 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie moda skończyłem, widać, że to pierwsze próby modowania no ale jak coś się człowiek decyduje wypuścić publicznie to i musi liczyć się, że ktoś coś na ten temat powie.

Już kiedyś grałem w takiego questo/moda na kilkanaście minut i też mi za bardzo nie podszedł. Co można uznać na plus, chyba to, że pierwszą lokację widzę pierwszy raz w życiu. :)

I ekran ładowania z tym Ekologiem jest ładny.

W sumie nie za bardzo jest tu co robić. A można było chociaż wrzucić parę mutantów do labu albo wydłużyć trochę finał, pociągnąć trochę wątek z tym Nieznajomym, nie wiem śledzić go, zrobić jakąś walkę z nim w jakimś labie, jego legowisku, a może jeszcze jeszcze dorzucić trochę zombiaczków jako jego ochronę? Dodać trochę akcji. 

Tak to całość wypada słabo 3/10. No ale nie od razu Rzym zbudowano, jeśli autor zdecyduje się jeszcze coś tworzyć na pewno kolejne mody wypadać będą coraz lepiej.

  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.