Skocz do zawartości

Zew Monolitu


warek19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów S.T.A.L.K.E.R.Ó.W.

Mam jeden problem ogrywam właśnie ukryte ścieżki zew monolitu.

1.Mam dwa dyski optyczne z 3 dla doktorka czy jakiegoś tam profesorka chodzę i szukam 3ciego nie mogę znaleźć.

2.Znalazłem szalonego doktorka giwerka na niego usypiająca gotowa. Mogę w niego ładować i ganiać ile wlezie i nic.

Edytowane przez warek19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hadam napisał:

@warek19 chodzi Ci o zadanie na odnalezienie grupy ludzi w fabryce rostok? Na przeciwko budowy(tam gdzie w podstawce są najemnicy) masz takie zielone budynki małe, obok nich jest plandeka z drewna teleport jest na niej.

Chyba tak mam odnaleźć jakiś kolejarzy co maja jakiś artefakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kondotier napisał:

@warek19  Rostok jest podzielony na dwie części. Jedna to bar, a druga to Dzicz, czasem też nazywana zakładem. Jest tam też stacja kolejowa, więc tam szukaj "kolejarzy".

Ok kumam mam tez problem prypec znajdź sztukmistrza jakieś garaże wuj wie co i gdzie chyba całą zlazłem i nic . Nie licząc ze najemnicy i monolitowcy prażą ile wlezie 

Edytowane przez warek19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agrael napisał:

@warek19 Prawdopodobnie chodzi o tego pana :) 

  Ukryj zawartość

 

 

Tak o tego a to co wcześniej pytałem mogli byś coś znaleść ? z zadaniem od tropiciela? bo coraz bardziej mam dosyć tego zewu monolitu.
mam 31 lat a siedzę na kwarantannie z inhalatorem na prąd przez curvid-19 i tak już przez 2mc.ale grunt że płuca do siebie już dochodzą :). Ps na nick niepatrzcie bo pierwsza litera nazwiska oraz imie i ulubiona moja cyfra :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@warek19 Hm.. W zasadzie to @kondotier dał Ci już dobrą podpowiedź i nie wiem, czy mogę bardziej pomóc. Sprawdź, czy oto chodzi. 

Spoiler

 


W takim razie kuruj się, trzymamy kciuki. A skoro chorujesz, to już nie będę cię męczył ortografią, ale im lepiej opiszesz swój problem, tym nam będzie łatwiej znaleźć rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tom3kb napisał:

Moim zdaniem zrobiłeś błąd, że zacząłeś grać w starą wersję, zamiast w najnowszą finalną i najbardziej dopracowaną.

https://stalkerteam.pl/forum/293-pobieralnia/

a coś dokładładniej bo stąd ściągalem dawno temu i miałem na hdd 

Adaptacja Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Fix

Tajne Ścieżki 2 Autumn Aurora

Które najlepiej pobrać? 

 

41 minut temu, Agrael napisał:

@warek19 Hm.. W zasadzie to @kondotier dał Ci już dobrą podpowiedź i nie wiem, czy mogę bardziej pomóc. Sprawdź, czy oto chodzi. 

  Pokaż ukrytą zawartość

 


W takim razie kuruj się, trzymamy kciuki. A skoro chorujesz, to już nie będę cię męczył ortografią, ale im lepiej opiszesz swój problem, tym nam będzie łatwiej znaleźć rozwiązanie. 

Zapomniałem dopisać że od dziecka mam dysgrafie i dysortografie przepraszam mało kto się tym lubi chwalić...... wiecie jak jest 

 

podpowiedź dobra ale u mnie nie działa może fakt mam starą wersje tylko co polecacie pobrać byle save działał po podmiance.

 

Sorry za off top ja pracuje jako budowlaniec w Łodzi noście maseczki bo to naprawdę nie są żarty.

Sam się śmiałem że to ściema mimo że moja kobieta robi na oddziale covidowym jako pielęgniarka . Nawet nie pamiętam kiedy się  widzieliśmy ostatnio 

Pozdro dla wszelkich  S.T.A.L.K.E.R

Edytowane przez warek19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, warek19 napisał:

a coś dokładładniej bo stąd ściągalem dawno temu i miałem na hdd 

Adaptacja Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Fix

Tajne Ścieżki 2 Autumn Aurora

Które najlepiej pobrać? 

Jak masz dobrego kompa to ten z pierwszego linka, z Autumn Aurora to najładniejsza wersja.

Albo ten z drugiego.

Final Update to byly ostatnie wersje tego moda.

Tylko nie licz, że pograsz na starych zapisach, czeka cię nowa gra.

Więc chyba na razie pasowałoby pograć w innego moda, a do tego wrócić za jakiś czas jak już sporo zapomnisz z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, tom3kb napisał:

Jak masz dobrego kompa to ten z pierwszego linka, z Autumn Aurora to najładniejsza wersja.

Albo ten z drugiego.

Final Update to byly ostatnie wersje tego moda.

Tylko nie licz, że pograsz na starych zapisach, czeka cię nowa gra.

Więc chyba na razie pasowałoby pograć w innego moda, a do tego wrócić za jakiś czas jak już sporo zapomnisz z niego.

AMD FX 8350 5,2Ghz po OC  na chipseci990FXe 16GB DDR3  GTX 1060 SDD128 Buisnes Liteona i 2x1TB od WDi 2TB Toshiby Płyta głowła Asrock ludzie ponoć stękają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.