Jump to content

Przejście przez Żelazną Kurtynę na Kordonie


Starika..
 Share

Recommended Posts

@Starika..  Sądzę, że nie udało Ci się przebiec pod mostem, kiedy zwabiłeś tam tych, co na Ciebie polowali. Ale to nie problem. Można próbować przejść górą przez nasyp, z prawej strony między wagonem a płotem. Ale to udaje się tylko szczęściarzom. Zazwyczaj ( ja tak zawsze miałem ), ta dziura w skrypcie nie działa.

Ale skoro już masz ten ochronny kombinezon zabrany ze strażnicy, to w przepuście pod torami trzeba iść na niskim przysiadzie przyklejając się do ściany. Ja to przyklejanie robiłem ustawiając GB lekko do niej zwróconego.

A skoro już będziesz przechodził za nasyp, to po rozmowie z Andrzejem i wojskowym w ruinach zagrody, kiedy ruszycie do przejścia na Wysypisko, pozwól im iść samym, a ty idź do tego strąconego śmigłowca. Andrzej z Wojakiem poczekają na ciebie.  W temacie ZK jest dokładny opis jak zachować się przy śmigłowcu. Ale w skrócie. Najpierw musisz pomóc tym dwóm stalkerom co ugrzęźli w anomalii i dopiero po rozmowie z nimi idziesz do śmigłowca. Trud tego zadania jest solidnie wynagrodzony i zdobycz przydatna do końca moda.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa nieaktualna, bo znalazłem sposób, ale dziękuję.

https://www.youtube.com/watch?v=fh9VHvwMlJ8&list=PLd8sA6f6kLse3QSKyzcDkocQMXNqPgMla&index=16

Dla każdego kto będzie miał taki sam problem podsyłam filmik pomocniczy. minuta 3:15

Trzeba stanąć przed elektrą, zapisać potem szybko wczytać i przebiec do przodu, elektra nie będzie już stanowić wtedy problemu.

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na to co pokazał YTiuber, to raczej nie warto go naśladować. Widocznie na Obrzeżach tylko pozbierał ze schowków, bo nie widziałem w jego inwentarzach, tak w plecaku jak i schowku bardzo cennego kombinezonu kuriera, albo nawet takiego wzmocnionego na udźwig, który można kupić. W dalszej części, może mieć problemy z zabieraniem tego co potrzeba.

Tak samo nie zrobił wcześniejszych zadań na przejście pod mostem, ani na zdobycie kombinezonu ochronnego. Tylko przypadek pozwolił mu przejść w tym co miał. Nie wiem jak miał dalej, ale też nie widziałem info od Andrzeja. A jest kluczowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity