Skocz do zawartości

Przejście przez Żelazną Kurtynę na Kordonie


Rekomendowane odpowiedzi

@Starika..  Sądzę, że nie udało Ci się przebiec pod mostem, kiedy zwabiłeś tam tych, co na Ciebie polowali. Ale to nie problem. Można próbować przejść górą przez nasyp, z prawej strony między wagonem a płotem. Ale to udaje się tylko szczęściarzom. Zazwyczaj ( ja tak zawsze miałem ), ta dziura w skrypcie nie działa.

Ale skoro już masz ten ochronny kombinezon zabrany ze strażnicy, to w przepuście pod torami trzeba iść na niskim przysiadzie przyklejając się do ściany. Ja to przyklejanie robiłem ustawiając GB lekko do niej zwróconego.

A skoro już będziesz przechodził za nasyp, to po rozmowie z Andrzejem i wojskowym w ruinach zagrody, kiedy ruszycie do przejścia na Wysypisko, pozwól im iść samym, a ty idź do tego strąconego śmigłowca. Andrzej z Wojakiem poczekają na ciebie.  W temacie ZK jest dokładny opis jak zachować się przy śmigłowcu. Ale w skrócie. Najpierw musisz pomóc tym dwóm stalkerom co ugrzęźli w anomalii i dopiero po rozmowie z nimi idziesz do śmigłowca. Trud tego zadania jest solidnie wynagrodzony i zdobycz przydatna do końca moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nieaktualna, bo znalazłem sposób, ale dziękuję.

https://www.youtube.com/watch?v=fh9VHvwMlJ8&list=PLd8sA6f6kLse3QSKyzcDkocQMXNqPgMla&index=16

Dla każdego kto będzie miał taki sam problem podsyłam filmik pomocniczy. minuta 3:15

Trzeba stanąć przed elektrą, zapisać potem szybko wczytać i przebiec do przodu, elektra nie będzie już stanowić wtedy problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co pokazał YTiuber, to raczej nie warto go naśladować. Widocznie na Obrzeżach tylko pozbierał ze schowków, bo nie widziałem w jego inwentarzach, tak w plecaku jak i schowku bardzo cennego kombinezonu kuriera, albo nawet takiego wzmocnionego na udźwig, który można kupić. W dalszej części, może mieć problemy z zabieraniem tego co potrzeba.

Tak samo nie zrobił wcześniejszych zadań na przejście pod mostem, ani na zdobycie kombinezonu ochronnego. Tylko przypadek pozwolił mu przejść w tym co miał. Nie wiem jak miał dalej, ale też nie widziałem info od Andrzeja. A jest kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.