Skocz do zawartości

Radiophobia 3


Rekomendowane odpowiedzi

@cez137No to jeszcze niżej ustawienia jeżeli wziąłeś DX11, albo przerzuć się na DX9 🤷‍♂️ 

No nikt jeszcze takiego problemu nie miał, ani u nas ani nie zgłaszał na Dsc Radiophobii to nie widzę innego wytłumaczenia, niż takie, że to chyba rzeczywiście Twój "fart" :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Hmm... a to ciekawe. Nie zwracałem uwagi jak sam grałem przed premierą zaktualizowanego spolszczenia czy miałem inne rendery na liście, ale jeżeli nie było to widocznie Radiophobia 3 działa tylko na renderze R4 czyli DX11. Ale jeżeli tak się sytuacja prezentuje to musisz się bawić suwakami dopóki nie wystartuje 🤷‍♂️ Ale zmniejszenie której konkretnie opcji może pomóc to Ci nie podpowiem bo ja po przejściu każdego moda przenoszę sobie zapisy i user.ltx do oddzielnego folderu (tak na wszelki wypadek w razie bym potrzebował na szybko stawiać jakiś mod i coś sprawdzać) i użyłem user.ltx z Radiophobii 3 w wersji 1.11. 

Dziwna sprawa bo już kilka razy wspominałem, że mój PC jest dość podobny do Twojego tylko procesor mam kapkę lepszy i 16GB RAM i u mnie działało, a u Ciebie mod czkawki dostaje. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że musisz bawić się ustawieniami do bólu, aż w końcu zaskoczy.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 

13 godzin temu, Szczepan9205 napisał(a):

musisz się bawić suwakami dopóki nie wystartuje

tu nie ma innych suwaków graficznych oprócz tych na foto wyżej a nimi sie bawiłem i nic to nie wniosło w temat

dobra odpuszczam go nie będę się denerwował, dzięki wielkie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 no to właśnie to jest to co wrzuciłem wyżej, tam nie ma żadnych opcji/suwaków oprócz tych które widać, ale nimi nic się nie zrobi, one nic nie wnoszą

@OldMan taa wiem, tylko moda odpaliłem a tu nie mogę, a może Ty coś wymyślisz? hmm?😊 dobry jesteś kąkuterowiec, Twoja klawiatura do dziś śmiga, nie chce się popsuć

 

ss_cez137_04-19-24_09-56-00_(mainmenu).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cez137 napisał(a):

@OldMan taa wiem, tylko moda odpaliłem a tu nie mogę, a może Ty coś wymyślisz? hmm?😊 dobry jesteś kąkuterowiec, Twoja klawiatura do dziś śmiga, nie chce się popsuć...

Pamiętam tylko, że składałem Twojego kompa, ale klawiatury to już w ogóle nie pamiętam...
Co do R3, to chciałem Ci pomóc, ale... Moda pobrałem, uruchomiłem, zrobiłem zadanie na art dla Sidora i na tym skończyła się ta przygoda. To mod nie dla mnie, ale przejrzałem opcje ustawień i na Twoim miejscu powyłączałbym wszystko co się da.

123.thumb.jpg.f96b636250927b38b5840300b3af5684.jpg

Ale tak prawdę pisząc, może powinieneś pomyśleć o zmianie GPU nie mówię od razu, tym bardziej, że co raz będziesz miał taką sytuację jak z R3. Sam mam takie plany i chociaż moja gtx 1080 dobrze się trzyma, to zmiana i tak mnie czeka, ale to dopiero w okolicach wakacji, Tym bardziej, że na jesieni ma w końcu wyjść S2 ;)     
 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.