Skocz do zawartości

NIESPOLSZCZONE MODY ROKU 2021


Diegtiariow

NIESPOLSZCZONE MODY ROKU 2021  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy niespolszczony mod roku 2021:

    • D.E.V.I.L.R.Y.
      0
    • Fragmenty Przeszłości
      1
    • Ghost of the Zone
      0
    • Global Stalker Weather Rework (G.S.W.R.)
      3
    • Grand Rendering Mod 1.0
      0
    • Hibernation Evil - Epizod II
      0
    • Hibernation Evil - Epizod III
      0
    • Historia Johna
      2
    • Jermak: Niezbadane ścieżki
      2
    • Jermak: Ostatni rajd. Redux
      2
    • Korkociąg
      2
    • Kroniki Kajdana. Część trzecia
      1
    • Księga Umarłych
      1
    • Legacy of Times (Beta)
      1
    • Looking Back
      1
    • Na rozdrożu 2
      2
    • Noc przed Bożym Narodzeniem 4
      0
    • Old Episodes 1 Remake
      0
    • Polowanie na artefakt
      0
    • Powrót do Strefy
      2
    • Powrót Szramy 2
      2
    • Priboi Story - Eternal [OGSR]
      0
    • Project X: Reloaded
      0
    • Prosectors Project 1.6/1.6.1
      2
    • Radiophobia 3
      4
    • Resident Evil mod v.0.3
      0
    • RMA 1.1 + OGSR Engine + FWR CoP Edition
      0
    • Stary Arsenał
      0
    • Szkolenie Bojowe 3
      1
    • Testament Sułtana
      0
    • Unexplored Land (build)
      0
    • X-Ray Multiplayer Extension: Defence
      5
    • Zaginiona dusza
      1
    • Zapomniany Oddział (Rozdział pierwszy)
      0
    • Zimowe opowiadanie
      1
    • Złe towarzystwo 2: Mason
      4
    • Złota Kula [OGSR Engine]
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny temat i od razu pozwolę sobie zagłosować na 4 mody, które moim zdaniem zasługują w tym roku na uwagę, a niestety nie zostały spolszczone. Przynajmniej na razie :) 

Według mnie rewelacja, bo w końcu można pobawić się w tryb kooperacji. Walczymy z falami mutantów, a po każdej z nich uzupełniamy ekwipunek, który możemy znaleźć w schowkach na lokacji. Dodatkowo autorzy moda regularnie wypuszczają aktualizacje. Coś czuję, że Ray of Hope zmiecie konkurencję, ale xrMPE i tak pozostanie świetną alternatywą dla graczy, którzy szukają odskoczni i chcą wspólnie pograć ze znajomymi. 

Chyba każdy grał w Złotą Kulę i zdaje sobie sprawę z tego, że to jeden z najlepszych fabularnych modów do Cienia Czarnobyla, ale OGSR może tchnąć w ZK drugie życie i chyba autorowi adaptacji się to udało, bo na ap-pro temat z modem ma 111 stron. Wiecie, co jest najlepsze ? Ten mod ma już na karku 4 lata ;) 

Nie grałem, ale oglądałem na YouTube :040: Tak zapewne będzie też w przypadku S2, ale mniejsza - trzeba być dobrej myśli. PdS wciąż pozostaje w fazie otwartych beta testów i jest to długi mod, jednak po obejrzeniu kilku materiałów uważam, że naprawdę godny uwagi. 

Pojawił się w listopadzie i jest jakby.. "Uzupełnieniem" Fotografa ? Tak wnioskuję. W każdym razie Fotograf to kolejny mod, którego znają wszyscy i jest genialny, aczkolwiek trzeba się nabiegać. Czytałem opinie @kondotiera, oraz @mkk7 o Korkociągu i są one bardzo pozytywne, a przy okazji na pewno zasłużone. 


Oczywiście znajdzie się jeszcze kilka ciekawych modów i bez wątpienia zalicza się do nich Powrót Szramy 2Złe towarzystwo 2: MasonZagubiona Dusza lub Radiophobia 3

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zagłosowałem na Radiophobię 3 ze wzgląd na sentyment do pierwszej części tego moda. Przede wszystkim zagłosowałem na niego, ponieważ ma w sobie świetną zawartość, w tym dodatki z Anomaly, udźwiękowienie, przyjemność z gry i dobrze zaprojektowaną sztuczną inteligencję. Bardzo pozytywnie odbieram Radyjkofobię 3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Skryty napisał:

Też zagłosowałem na Radiophobię 3 ze wzgląd na sentyment do pierwszej części tego moda. Przede wszystkim zagłosowałem na niego, ponieważ ma w sobie świetną zawartość, w tym dodatki z Anomaly, udźwiękowienie, przyjemność z gry i dobrze zaprojektowaną sztuczną inteligencję. Bardzo pozytywnie odbieram Radyjkofobię 3. :)

Dokładnie tak, właściwie napisałeś to co ja pomyślałem. Odniosłem wrażenie, że mimo wszystkich ulepszeń Radiophobia wciąż zachowała ten specyficzny, wciągający klimat SoC. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do tych modów nie spolszczonych, a naprawdę jest tego wart, dodał Ostatniego Stalkera 2020. Grałem i oceniam go bardzo pozytywnie. Poprawiona, spokojnie grywalna wersja znanego nam i przetłumaczonego Ostatniego Stalkera. Tym bardziej, że jesteśmy jedynym stalkerskim forum, na którym zaurus go udostępnił. To w modach ewenement i rarytas. Możemy być więc pierwsi, a zarazem jedyni.

Mod do pobrania w temacie OS spojler w #1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael To z tym nowym działem dla spolszczeń jest coś nie tak. Ja wpis od Meta

https://stalkerteam.pl/topic/15828-spolszczenie-moda-korkociąg/

odebrałem jako zgłoszenie gotowego spolszczenia. I chyba ci co dali swoją opinię też. Jeśli to ma być sygnalizacja, że ktoś do spolszczania przystąpił, to na pewno nie na takim rozbudowanym formularzu i  powinien mieć wyraźnie zaznaczone, że to tylko powiadomienie.

Ale, że to co piszę nie pasuje do tego tematu, przenieś więc tam gdzie były proponowane zmiany.

Dodano

Żeby było jasne. Kiedy otwarł mi się wpis Meta, to nie patrzyłem na pasek adresu. Bo kto na niego patrzy bez potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.