Skocz do zawartości

Trylogia Tomb Raider


Rekomendowane odpowiedzi

Nie lada gratka szykuje się dla fanów Lary Croft i jej przygód. Jak donosi portal Łowcy Gier 30 Grudnia od 17 dostaniemy za darmo w Epic Store, Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy. Czyli:

Tomb Raider: Definitive Edition

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

6WD54FEYD5G6PHHC7EKEIE6OT4.thumb.jpg.8e312cc77c3a33365f1cc8104996e4ec.jpg

Myślę że warto. 

 

  • Super 1
  • Dodatnia 3
  • Za szczególną pomoc 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kondotier napisał:

Nich ktoś, kto korzystał z tych "darmowych gier" na tym forum, wyośli mi, czym skutkuje taka darowizna. Czego Epic żąda w zamian?

Bo życie mnie nauczyło, że za darmo nic nie ma, a ci co w to wierzą, wychodzą na tym jak Zabłocki na mydle.

Tym bardziej że są to mocno stare tytuły a ceny każdego z trylogii oscylują w granicach 50-70 złotych więc to nie wiele. Epic mało na tym traci więc wilk syty i owca cała.

No i tak jak @tom3kb napisał, a nóż łykniesz darmochę to za czas jakiś może wrócisz po cos konkretnego. Ale to tylko gdybanie. ;P

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi objaśnić logowanie na Epic Games, bo skoro mam konto na Steam, to jakoś tam chcą połączyć konta, a przy tym trzeba wpierw podać datę urodzenia, potem imię wraz z nazwiskiem i itd. Niezbyt mi się uśmiecha, aby przekazać im tak wrażliwe moje dane. Czyżby pod osłonką darmowej gry, chciano pozyskać takie dane od amatorów gier?

Czy jest to wersja polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek58 a kto cię zmusza do wpisywania wszystkiego, szczególnie jeśli zamierzasz używać epica tylko do zbierania darmówek. Tam nie ma nic innego jak rejestracja na każdym forum czy gdzieś indziej, imię, nazwisko, email. Przecież jak chcesz to sobie możesz wpisać James Bond czy X Y, a maila stworzyć jakiegoś nowego tylko do użycia tam, a nie np swojego "głównego".

A na steamie masz konto to też podawałeś takie rzeczy i tam ci nie przeszkadzało "pozyskanie twoich danych" :D

A o łączeniu kont epic i steam to już musisz sobie poczytać w necie czy można, czy jest sens i w ogóle. Ale do tego też nikt cię nie zmusza.

 

Wersje językowe gier masz wypisane w kartach gier w specyfikacji, poniżej wymagań. Wszystkie mają wersje PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niezbyt jasno napisałem, ale sens w tym, że jest "Zaloguj się przez konto..." i jest cała lista tych możliwości. Skoro mam konto na Steamie, to wg tego, co sugerują, to powinno wystarczyć. A jak klikniesz na wybraną opcję, gdzie ma się już konto, to żądają jeszcze dalszego jakby logowania, a mnie to już podku.wia. Już raz wywiódł mnie podstępem (i nie tylko mnie) w pole pewien dupek - niejaki Sierioża, swołocz praklata. Wybaczcie, ale teraz mam uprzedzenia.

Czyli samo kliknięcie na ikonkę Steam (gdzie mam już konto) nie wystarcza, choć na logikę powinno przerzucić mnie tam gdzie trzeba. Czy inni też mają tak, że choć logują się przez posiadane inne konto niż Epic, też muszą jeszcze dodatkowo wypełniać dane? Ja nie z pretensjami, raczej z zapytaniem  o te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.