Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, wariat napisał(a):

@Sarkazm A Ty patrzysz czasem na listę zadań w PDA? :happy:

Tylko wczytałem Twój zapis i oczywiście zadanie na imadło masz aktywne, co prawda pod nieco inną nazwą, ale wystarczy uważnie przejrzeć listę... 

  Ukryj zawartość

ss_tracer_10-19-24_17-53-29_(l07_military).thumb.jpg.b50452b151b19e20d38ac5270a922539.jpg

No to teraz do Fanata? Który to był bo zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wariat napisał(a):

@Sarkazm A Ty patrzysz czasem na listę zadań w PDA? :happy:

Tylko wczytałem Twój zapis i oczywiście zadanie na imadło masz aktywne, co prawda pod nieco inną nazwą, ale wystarczy uważnie przejrzeć listę... 

  Pokaż ukrytą zawartość

ss_tracer_10-19-24_17-53-29_(l07_military).thumb.jpg.b50452b151b19e20d38ac5270a922539.jpg

Ok. Mózgi wykonane, misja na imadło wzięte, z Fanatem pogadane, misja każe mi iść do Zakładu Metalurgicznego ale przejścia dalej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ignachinio napisał(a):

@Sarkazm o wszystkim co masz zrobić informuje Cię Fanat z którym gadałeś plus masz zapis w PDA. W opku nie przeklikujemy rozmów tylko wszystko uważnie czytamy. Tam w sumie jest większość informacji zawartych.

w środku nocy załapałem jak przypadkiem lazłem przez Parów, niestety misja jest zbugowana. Zniszczyłem 2 stanowiska moździerza ale zalicza mi tylko 1.  Próbowałem kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ignachinio napisał(a):

Na przeciwko wejścia do zakładu. Jest taka pseudo wieś. W jednej z chatek siedzi on. Nie przegapisz mapa bardzo mała liniowa. Bodajże druga albo trzecia przy ulicy. Sprawdzaj na PDA w kontaktach pojawi Ci się on na pewno.

tylko ze go nie ma xDDD Nigdzie, same trupy najemnikow, mutki i helikopter, sprawdzilem kazdy kat

Gra jak zwykle cheatuje bo tego dezertera tam zwyczajnie nie ma i nie bylo

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra walić dziada, może kiedyś się pojawi, ważniejsza jest chyba misja z czołgiem dla Wkręta, oznaczyłem już jeden na Radarze, wiem że jeden chyba jest w Czerwonym lesie o ile nie usuneli go ale tam i tak nie mam wejścia, i na tym moja wiedza się kończy. Ktoś pamięta gdzie jeszcze te tanki stoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odblokować Czerwony Las to musisz robić zadania ukierunkowane na Kła. Najpierw poszukiwanie jego zabójców a potem następne które doprowadzą Cię do wysłania Cię tam. Rozumiem, że Warlabu nie masz jeszcze zbadanego? Druga ważna linia to poszukiwanie Egzy Czarnego Doktora bo to Cię zaprowadzi na Zaton Jupiter i dalej. Tak więc na tych dwóch liniach bym się skupił.
 

Jednak pamiętaj grasz w OP 2.2 poboczne zadania (nie licząc tych chorych zbieraczych) też są nagradzane fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ignachinio napisał(a):

Żeby odblokować Czerwony Las to musisz robić zadania ukierunkowane na Kła. Najpierw poszukiwanie jego zabójców a potem następne które doprowadzą Cię do wysłania Cię tam. Rozumiem, że Warlabu nie masz jeszcze zbadanego? Druga ważna linia to poszukiwanie Egzy Czarnego Doktora bo to Cię zaprowadzi na Zaton Jupiter i dalej. Tak więc na tych dwóch liniach bym się skupił.
 

Jednak pamiętaj grasz w OP 2.2 poboczne zadania (nie licząc tych chorych zbieraczych) też są nagradzane fajnie.

Warlabu nie mam, od czego zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ignachinio napisał(a):

No to musisz koniecznie odblokować Warlab. A jak daleko jesteś w zadaniu na poszukiwanie zabójców Kła? Coś już Ci się udało zrobić? Ducha już znalazłeś?

Skończyłeś fabułę podstawki prawda?

Nie ukończyłem, Ducha też nie, wyłączyłem tylko Mózgozwęglacz. Czyli skończyć podstawke a potem się odezwać?

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.