Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.04.2023 o 22:05, Samotnik67 napisał(a):

@boberm Sory za Double Post, ale dobre wieści, Owy dialog na Schowek Striełoka w Centralnej w Prypeci sie pojawił oto wymagania żeby to sie pojawiło:

- Gracz musi ukończyć Zadanie na Torbe Sacharowa / Wszystkie zadania Sacharowa

- Gracz musi ukończyć / zrobić wszystkie schowki Kostii aż do Centralnej Prypeci, Aż do momentu kiedy Kostia przysyła Dialog o Schowku Alpinisty.

Sory boberm, że temat sprzed roku ale problem podobny - czy te same warunki należy spełnić aby pokazał mi się ostatni schowek Styriełoka na Radarze ? Po dialogu z Doktorem idę na Radar ale z daleka przez lornetkę schowka na antenie nie widzę 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirzal Na wieży są ukryte dwa restryktory które trzeba zaliczyć podczas wchodzenia na anteny, wtedy schowek się pojawi. Takie zabezpieczenie przed cziterami. Na pewno dotyczy to schowka z artefaktami Strieloka, a czy tego ostatniego schowka to nie wiem, ale chyba też. A tak w ogóle ten ostatni schowek nie znajduje się bezpośrednio na wieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wariat napisał(a):

 Na wieży są ukryte dwa restryktory które trzeba zaliczyć podczas wchodzenia na anteny, wtedy schowek się pojawi. Takie zabezpieczenie przed cziterami. Na pewno dotyczy to schowka z artefaktami Strieloka, a czy tego ostatniego schowka to nie wiem, ale chyba też. A tak w ogóle ten ostatni schowek nie znajduje się bezpośrednio na wieży.

ok. ale gdzie te restryktory tzn. na której wieży ? czy ja muszę wchodzić po konkretnej wieży czy dowolnie i wtedy to cziterka ? a tak wogóle to jak można zczitować ten schowek na wieży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bez sensu bo gdzie mam szukać tych restryktorów ? na której wieży ? a w ogóle to - jak można zczitować ten schowek ?!? Aha - pisząc ostatni schowek miałem na myśli ten na wieży ale to nie ma znaczenia bo ten drugi leży w pobliżu więc to i tak jedno zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2024 o 02:38, ksantyp napisał(a):

A jaki ma kolega problem? Trudno wejść na tą wieżę? Nie ma schowka? O co chodzi, bo to jest easy schowek, naprawdę...

Nie widzę przez lornetkę schowka z ziemi; wg. podpowiedzi kolegi wariata (kilka postów wyżej) schowek pojawi się - i chyba będzie widoczny - po "zaliczeniu" restrykatorów na wieży czyli droga do schowka jest liniowa i nie można improwizować. Tak to zrozumiałem ale jeszcze tego nie sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://op-2.fandom.com/wiki/Strelok's_last_stash

 

Strona do poradnika. I tam jest napisane jak koledzy wcześniej pisali.

Nawet jeśli masz mnóstwo artefaktów związanych ze skokami, musisz skakać w ten sposób, ponieważ skrytka na niebie nie pojawi się, jeśli nie uruchomisz ograniczników w drodze na górę. Zobaczcie na filmie uderzenia nietoperza - wyznaczają one ograniczniki, w których należy stać.

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.