Skocz do zawartości

Complete 2009 (2012)


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

PyV6wucgA7LIvk23Y7olPMzHy591XgmaaWyD6BChPts.jpg

Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Data premiery: 02.10.2009 r.
Autorzy: Dolgov Studio


OPIS:

Spoiler

Cieszący się sporą popularnością mod graficzny do Cienia Czarnobyla. Projekt nie zmienia nic w kwestii samej fabuły, modyfikuje jednak w znaczny sposób grafikę oraz świat gry.


Cechy moda:

  • nowe i ulepszone tekstury w wysokiej rozdzielczości,
  • ulepszona pogoda oraz tekstury nieba,
  • ulepszone AI przeciwników,
  • nowa muzyka,
  • możliwość naprawy wyposażenia,
  • freeplay po ukończeniu gry,
  • poprawiony HUD,
  • możliwość snu,
  • ...i wiele więcej!

GALERIA:

Spoiler

  00326570.jpg  00326565.jpg

00326567.jpg  00326571.jpg


Prezentacja rozgrywki:

 

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Cień Czarnobyla 1.0006.


2. Mod posiada własny instalator. Wystarczy postępować zgodnie z jego wskazówkami.


3. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Źródło: ejFj9IA.jpg
 

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ostatnimi czasy du?o gra?em w stalkera, w?a?nie z modem Complete 2012 czyli najnowsz? wersj? (dzi?ki Malakas za wstawienie) i w modyfikacj? zapewne wszystkim znan? L.U.R.K, sprawdza?em gdzie grafika jest ?adniejsza, i powiem ?e naprawd? s? wyrównane poziomy.. to ju? s? granice jak bardzo mo?na podrasowa? stalkera graficznie, wydaje mi si? ?e complete góruje, bo LURK na najwy?szych wymaganiach ma rozmyty obraz. Hmmm..szczerze mówi?c oba mody ?wietne, ci??ko mi stwierdzi? który jest lepszy a wi?c remis jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Mam problem gdyż wkleiłem folder gamedata i zrobiłem jak się robi przy modach, Odpalam grę i tylko pokazuje mi się ten początkowy obrazek na środku ekranu i nic :/ Dodam że mam patch 1.6

O co chodzi ??

PS. kolega napisał "W pliku "user.ltx" zmienić linię... gloss factor to 2.5 ma wyglądać tak....r2_gloss_factor 2.5" (http://www.stalkerteam.pl/topic/102-stalker-complete-2009-2012/) a jak ja sprawdziłem to miałem od razu taki "r2_gloss_factor 1.5" czy to coś zmienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrót dodajesz po " i spacji - "D:S.T.A.L.K.E.R. - Cień CzarnobylabinXR_3DA.exe" -nointro -noprefetch

A logi znajdziesz w:

Windows XP - C:Documents and SettingsAll UsersMoje dokumentySTALKER-SHOClogsxray_nazwaużytkownika.log

Windows Vista/7 - C:UsersPublicDocumentsSTALKER-SHOClogsxray_nazwaużytkownika.log

Otwierasz notatnikiem (notepad) i wklejasz tu to co znajdziesz od sekcji Fatall Error

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CStringTable::Load
[error]File		  : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line		  : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : string table xml file not found string_table_includes.xml, for language eng

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://62298.file4u.pl/download/2578103/extractor.7z - uniwersalny unpacker do każdej wersji stalkera. Z prawej strony zaznaczasz English SoC, w dwóch górnych ścieżkach podajesz pełną ścieżkę do folderu z grą np. D:S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla PL - w dolnej wpisujesz nazwę pliku jaki chcesz wypakować - wypakuj sobie z podstawki ten plik i wklej go do gamedataconfigtexteng

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mod.stalker.p...rto%C5%9Bci_gry - program który Ci podałem jest na samym dole. W okienko nr. 4 wpisz

string_table_includes.xml - wypakuje Ci się w katalogu z grą w configtextpol obok gamedaty z modem - wystarczy że wejdziesz do configtextpol (tego co się wypakowało) i przeniesiesz wypakowany plik do configtexteng w gamedacie moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i mam kłopot z modem - Stalker Complete 2009 - Zrobiłem wszystko co w instrukcji ...Wersje gry mam obecnie 1.0006 i na takiej mod tez powinien działać...A problem wygląda tak że włączam grę ,zaczyna się wczytywać ,wchodzi czarny ekran i od razu mnie wyrzuca do pulpitu ..Nie pisze nić o żadnych błędach .. Edit Pobrałem tego moda z automatyczną instalacją i teraz problem wygląda tak ze gra się włącza tylko pisze ,,out of range'' i jest czarny ekran;) ale słyszę muzykę itd czyli pewnie komp jest w menu ...wiecie co to za problem i jak go rozwiązać?

Edytowane przez Pandor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.