Skocz do zawartości

Complete 2009 (2012)


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Co bujasz że każdemu wywala na polskiej podstawce.

Polska podstawka to to samo co angielska tylko db9 jest polskie.

Ja bym pobrał international patch http://www.moddb.com/mods/stalker-complete-2009/forum/thread/international-localization

Pobierasz, kopiujesz folder pol i wklejasz do folderu gamedataconfigtext.

I zaczynasz NOWĄ GRĘ, jeśli wczytywałeś sejwa z przed zainstalowania moda to się nie dziw że był wylot.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się myliłem. Rzadko co miałem z Complete do czynienia bo najpierw mi się nie uruchamiał na polskiej podstawce, i gdy o to pytałem to paru innym osobom też nie uruchamiało, dopóki nie zacząłem grać na angielskiej która była pod ręką, a na tej jakoś działało.

 

Sorki za bycie debilem i wprowadzanie w błąd. Zdarza się nawet najlepszym.

 

A teraz spowrotem do tematu: sprawdź linka i porady od @litosns i wróć do nas jak będzie ci działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pacjent1972 zablokował(a) ten temat
  • apg2312 odpiął/ęła ten temat
  • 11 miesięcy temu...

@czina_89 Odnośnie stabilności to popierał w 100%, mod działał u mnie bardzo stabilnie. Ogólnie to jeden z stabilniejszych, ale i zarazem najstarszych modów w jakie grałem. Jak ktoś ma ochotę przechodzić podstawową fabułę po raz kolejny to polecam. Nie jest rozwijany bo z czasem pojawiało się coraz więcej i więcej modów, które po prostu były ciekawsze i wnosiły więcej do gry. Celem Stalkera Complete było usprawnienie, poprawienie błędów i dodanie do gry tego co powinno być już od początku w podstawowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • Diegtiariow zablokował(a) ten temat
  • 3 miesiące temu...

Witam, zainstalowałem na mój komputer z Windows 7 stalkera soc w wersji z instalatorem GOG (musiałem pobrać grę z internetu poprzez błąd launchera, ale grę mam kupioną), a do tego modyfikację Stalker Complete 2009. Gra działała normalnie przed instalacją, ale po zainstalowaniu moda gra zamiast uruchomić się wyświetla początkowe okienko z logo i obrazkiem stalkera, i po chwili czarnego ekranu wyświetla mi się bez żadnego intra komunikat błędu Bugtrap. Reinstalacja ani zainstalowanie ponowie DirectX nie pomaga. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,pytanko mam odnośnie moda,grafika 970gtx 4gb ram mu wystarczy by mod działał i wyglądał dobrze??? Tak,ale pytam z ciekawości czy to ruszy,bo wiem że jest jakaś nowsza wersja na pc. Na nowo ogrywać nie będę chcę pograć tylko dla siebie.

Zobaczyłem że jest nowsza wersja ale mam tylko Stalkera na steam a chcę pograć tylko dla siebie w tego moda. Tak kiedyś ogrywałem Complete. Proponują mi moda aby go ograć TYTUŁ :Reborna Doppelgangera cz. 1. co sądzisz o tym modzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego moda więc napiszę tak :Doplenger w dosłownym jego znaczeniu,wiem tylko tyle,może nie piszę wyczerpująco bo i tak się czuję Suseł mi podrzucił w komentarzu,w pełni brzmi to tak. Jeżeli chodzi o fabule to możesz zagrać w Reborna Doppelgangera cz. 1. Ty grałeś artefakty śmierci to myślę że Doppelganger. Bardziej ci się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam orginalną grę z goga pobierałem stalkera cien czarnobyla przez launcher gog galaxy a następnie pobierałem completemod pod czas odpalenia gry momentalnie gre od razu wywala pobrałem przez stronę gog w wersji offline wtedy nie mam języka polskiego a completemod działa bez problemowo. Jest jaka kol wiek możliwość na pobranie gry i mod i mieć polski język bez wywalania?

 

Zrzut ekranu 2022-08-05 121637.png

Zrzut ekranu 2022-08-05 121650.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krakery Na temat posiadanej przez ciebie gry nie odpowiem, bo tych gier z goga czy steama nie znam. Nie używam.

Ale masz możliwość pobrania sobie z naszego forum, repacków wszystkich trzech podstawek wstawionych przez @Pirunvirsi . Z nimi nie będziesz miał problemów, przy używaniu ich do stawiania modów, jakie się pojawiają przy grze pobranej z goga.

Tu je znajdziesz:

https://stalkerteam.pl/topic/6995-samodzielne-repacki-wszystkich-gier-serii-stalker/

W temacie masz szczegółowy opis, jak je pobrać i co z nimi zrobić.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Agrael zmienił(a) tytuł na Complete 2009 (2012)
  • 8 miesięcy temu...

Witam serdecznie wszystkich mam problem z modem  Complete 2009 , otóż po zainstalowaniu tego moda na polskiej wersji Cienia Czarnobyla po odpaleniu gra rusza i po chwili wywala do pulpitu bez informacji o błędach zanim pojawi się plansza gry . To zainstalowałem Anglojęzyczną wersje gry i zainstalowałem mod Complete 2009  i działa ale po zainstalowaniu spolszczenia jest to samo gra się uruchamia by po chwili wywaliło do pulpitu . Proszę pomóżcie , może jest potrzebny jakiś patcz  no nie wiem - pomóżcie proszę . Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.
Kiedyś miałem komplet podstawek, ale mój dysk wyszedł po fajki i  już nie wrócił ;) 
Żeby było ciekawej, dosłownie z tydzień temu (mam oryginalne płytki wszystkich podstawek) mój zewnętrzny napęd CD zrobił to samo co dysk. Teraz sądzę, że byli w zmowie  ;)
Bardziej chodziło mi o pliki spolszczenia niż o resztę, ale cóż... 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale...
Udało mi się poskładać SoC 1.0006 PL + Complete 1.4.4 i wrzuciłem na GD
Podaje namiary:
https://drive.google.com/file/d/1OJQku0tQgu8PVw3ewHVNZWcc28_1V_76/view?usp=sharing

Wersja repack czyli wystarczy wypakować w dowolne miejsce (najlepiej poza dysk C) 
Potem trzeba zrobić na pulpit skrót do pliku XR_3DA.exe (jest w folderze bin) 
I można grać :)  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.