Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe pytanie. W którym miejscu leży karabin, który mamy przynieść dla Łowcy do Baru. Bo chyba trzeba go szukać w tym kompleksie, skąd bierzemy KAMAZA. Ten karabin ma być w jednym z tych domków z czerwonej cegły??. Jakby ktoś by mógł mi to szczegółowo napisać, bo oprócz szkieletów i anomalii jest tylko wódka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja najnowsza;

INSTALACJA:

Po pobraniu dwóch plików OLR25_fixx19_Setup.exe i olr25_fixx19_disk2.pak aktywujemy ten pierwszy i grzecznie czekamy.

Po odpaleniu konfiguratora wybieramy ustawienia: pojawia się linia komend DOS. Wstawiamy cyfrę oznaczająca nasz wybór danego ustawienia i zatwierdzamy ENTER.

Po wszystkim włączamy po prostu moda ze skrótu an pulpicie.

UWAGA - BEZ PRZEJŚCIA KONFIGURATORA MOD SIĘ WŁĄCZY, ZROBIMY USTAWIENIA ALE NIE BĘDZIEMY W STANIE ZACZĄĆ NOWEJ GRY.

 ss_cichy_01-14-18_21-39-13_(lvl1_escape).jpg ss_cichy_01-14-18_21-39-27_(lvl1_escape).jpg

ss_cichy_01-14-18_21-40-48_(lvl1_escape).jpg ss_cichy_01-14-18_21-40-51_(lvl1_escape).jpg

 

LINKI:

1: https://cloud.mail.ru/public/7cHz/FaFom2F9D

2: https://cloud.mail.ru/public/A3Tf/oUeXZCNL5

 

ŹRÓDŁO: http://ap-pro.ru/forum/35-23236-1

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem tę grę i w związku z tym mam kilka pytać, bo nie wszystko rozmówię:

1.       Podczas wykonywania misji w Jantarze – ochrona naukowca zbierającego dane; podjeżdża w okolice bunkra naukowców BTR, zatrzymuje się i tak stoi już do końca gry. O co z tym chodzi?

 

2.       W Martwym Mieście mamy zadanie odnaleźć ciała naukowców. Są one na strychu jednego z domków na przedmieściach. Przy wykonamy zadanie atakuje nas wojsko i BTR. Po pewnym czasie, gdy wróciłem w to samo miejsce BTR dalej tam stał i jeden sołdat zaznaczony na żółto (sołdat zombie?), który chciał, żebym mu przyniósł dużego koooota. Gdzie szukać tego kota, no i jaka jest nagroda za niego.

 

3.       Po pierwszej wizycie w Elektrowni przenosimy się do kordonu i trzeba przejść całą mapę. Ok., tyko dlaczego jesteśmy Monolitowcem. O co tu chodzi?

 

4.       I na koniec najlepsze… Po otrzymaniu kasy od Barmana za wyłączenie mózgozwęglacza ten nam mówi, że w bunkrze żaby w kordonie czeka na nas jakiś stalker. Poszedłem, faktycznie jest jakiś koleś. Kwestia dialogowa trwa bardzo krótko (coś na zasadzie „jesteś”, „tak”) i potem ładuje się nowa mapa. Dalej jesteśmy w bunkrze, ale ten jest oświetlony czerwonym światłem. Wszędzie pełno szkieletów na schodach stoi karlik i nic nie mówi. A gdy zbliżymy się do wyjścia następuje teleportacja do elektrowni i znów to samo. Po przejściu kawałka mapy kolejna teleportacja, tym razem do fabryki Rostok. Tutaj trochę dłużej łazikujemy i kolejna teleportacja i przychodzi powiadomienie „pośpiesz się, jestem w podziemiach”. Do podziemi nie dochodzimy, bo kolejna teleportacja znów do bunkra Żaby i widzimy, jak karlik ucieka po schodach. Pobiegłem za nim, ale zniknął gdzieś w wiosce. O co w tym wszystkim chodzi, kto czeka w podziemiach, na końcu trzeba pogadać z tym karlikiem, zabić go.??? Co jest grane??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ViS, dawno grałem w tego moda i już go zapomniałem (starość i skleroza też ma zalety:)). Zerknij do poradnika. Może tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania - https://stalkerteam.pl/topic/7474-oblivion-lost-remake-poradnik-przejścia/?tab=comments#comment-96585

Dodano -

Screen z Wysypiska po zainstalowaniu NvidiaInspector i ograniczeniu FPS-ów do 60. Jak widać temperatura karty - 40 stopni.

 

 

ss_anita i sylwia_01-18-18_20-29-25_(lvl2_garbage).jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowanie spolszczenia do fixa 19 zakończone. @Anton Gorodecki pomógł mi z tłumaczeniem opcji ustawień, a @Allen zrobił configurator. Dziękuję.

W plikach tekstowych jakichś rewolucyjnych zmian nie było. Jednak poprawiania było sporo. Kilka plików musiałem przepisać od nowa. Zazwyczaj w całym pliku liczącym kilkaset linii zmieniono kilka. Trzeba było je wyszukać i poprawić. Sporo zmian było w plikach dotyczących Notatnika w PDA i Spania. Teraz to wszystko działa bezproblemowo. 

Najwięcej zmian zaszło w grafice. Doszło sporo nowych wariantów ustawień. 

Z uwagi na to, że @korn06 (autor tematu) nie pojawia się na forum, sam zrobię zmiany w 1 poście.

Wysypisko wieczorem -

 

ss_anita i sylwia_01-20-18_11-47-41_(lvl2_garbage).jpg

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Junior1987 napisał:

Witam, mam problem a mianowicie gra nie robi sevów, próbuję zapisać grę, niby zapis się tworzy ale jak wchodzę w opcję wczytaj to tam kompletnie nic nie ma, Proszę o pomoc co może być nie tak, mam spolszczoną wersję fix19

 

Czasami na taki problem pomaga uruchamianie moda jako administrator.
Możesz też sprawdzić ścieżkę gdzie sejwy są zapisywane w pliku fsgame.ltx
Snap1.thumb.jpg.6ccc77dd281feb5c913fdde88771cd36.jpg

W tym przypadku w gównym katalogu gry w katalogu savedata\savedgames

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modzie zabranie teczki z posterunku wojskowego jest chyba niewykonalne, skradanie się albo pójście na rambo zawsze kończy się helikopterem nad głową który w ciągu kilku sekund rozwala w pył rakietami, nawet schowanie się w budynku nie pomaga 

Edit dobra jakoś się udało za 6 razem, schowałem się w budynku ale po środku pomieszczenia z dala od ścian żeby nie dosięgnął mnie promień rażenia 

Edytowane przez Zwinny
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.