Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, może ktoś mi doradzi o takich podstawowych sprawach, jak własna skrzynka? Gram OLR 2.5 fixx19 i doszedłem do Baru i tam znalazłem dwie skrzynki na ładunki wybuchowe, do których można coś wsadzić. Ponadto, znalazłem domek z lapką na zewnątrz i zamkniętymi drzwiami. Ponoć można było dostać się do tego domku po zabiciu pijawek od Barmana, ale nic się nie stało. Co trzeba zrobić?

Po drugie, Fin na Wysypisko poprosił mnie, żebym poszukał dla niego jego sztucznego oka. Gdzie ono może być?

I po trzecie, gdzie jest Kamaz dla Barmana? Przy wyjściu na Wysypisko jest cała kolekcja samochodów (z Kamazem włącznie), ale bezwładnie się staczają więc chyba to nie ten.

 

Cytat

Scheduler tried to update object controller_weak27137
! Cannot build GAME path! (object controller_weak27137)
! CURRENT LEVEL : lvl2_garbage
! CURRENT game point position : [-15.344584][19.689217][-257.727692]
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I != levels().end()
[error]Function      : GameGraph::CHeader::level
[error]File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h
[error]Line          : 171
[error]Description   : there is no specified level in the game graph : 229
 

stack trace:

Wyskakuje na Wysypisku, gdy wracam z Kordonu już po wykonaniu pierwszych zadań dla Żaby.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przeniosłem tutaj post, gdyż poradnik nie jest odpowiednim miejscem do zadawania pytań. Proszę o tym pamiętać. @Anton Gorodecki

Edytowane przez Marcus_Polonus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zginęli w ataku magicznych pijawek. Nie wiem czy to był zamierzony efekt.

Czy po tym jak pogadam z informatorem i wyciągne od niego te wszystkie informacje z poradnika to dostanę jakieś zadanie czy tak po prostu muszę iść do tej Doliny Mroku?

Oraz gdzie mogę znaleźć tą strzelbę dla Myśliwego? Ta odpowiedź w FAQ nie jest zbyt pomocna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@GlucioPL @Sierioża Tak to jest "oficjalny" i aktualny poradnik. A z tym archiwalny to chyba chodziło o to, że niektóre poradniki były np na stalkerUniverse, potem przenoszone tutaj, później znowu była robiona kopia zapasowa, kto chciał i miał czas mógł poprzerzucać zdjęcia na jakiś inny hosting, w razie jakby stary padł, dlatego np są 2 takie same posty w tym temacie.

Także to archiwalny raczej odnosiło się, że to była pierwsza jego wersja.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GlucioPL

Weź też pod uwagę, że jest wiele modów gdzie np przedmiot questowy może respić się w kilku miejscach. Wtedy poradnik pokazuje tylko konkretną drogę przejścia moda przez tego kto akurat go robił. Czasem jest to napisane, czasem pokazane są wszystkie lokalizacje. Nie mówię, że akurat tu tak jest ale to taka porada na później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiada za to sekcja:

<static_pda_online x="141" y="185" width="35" height="28" light_anim="ui_pda_contacts" la_cyclic="0" la_texture="0" la_text="1" la_alpha="1">
		<texture>ui_hud_map_counter</texture>
		<text y="6" align="c" font="letterica16" r="238" g="155" b="23" a="255"/>
	</static_pda_online>

w plikach maingame i maingame_16 (gamedata\configs\ui). Jak łatwo zauważyć, wystarczy dodać minus do "x" a liczba stalkerów online będzie wyświetlać się poza obszarem ekranu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.