Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Na wypadek gdyby ktoś miał podobny problem do mojego podczas instalacji (problem z uszkodzonymi po ściągnięciu plikami "textures_1" i "textures_7") informuję że pliki "textures_1" znajdują się w pliku "op-2.1-1e.bin", natomiast pliki "textures_7" w pliku "op-2.1-2c.bin" - więc wystarczy ściągnąć na nowo tylko te pliki, zamiast ściągać od nowa całą grę.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś już ruszył zadanie na prototyp 58? Po zlikwidowaniu Leszego i zaniesieniu jego rzeczy do Docenta pojawiło mi sie to zadanie w pda, pisze tam by pogadać z barmanem. Pogadałem i powiedział ze Akil po rozmowie z Łowca wyszedl z baru. Niestety Łowca w barze nie ma w tym temacie nic do powiedzenia. Wiecie z kim trzeba teraz zagadać by to zadanie ruszyć?

Oczywiście Akil siedzi z Dimakiem we Wsch. Prypeci ale ze mną nie chce gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te białe zwykłe ślepe psy co oddziaływują na gracza też tym PSI promieniowaniem mogą wyciągać nam broń z rąk? Mam już trzydzieści kilka dni gry i dwa razy podczas walki ze stadem na Kordonie takie coś mi się zdarzyło.

Czy może jest jakaś anomalia co tak robi i akurat w nią wlazłem.

Jeszcze jedna rzadka rzecz, miałem ją na razie tylko raz jak byłem w krzakach ;) na Bagnach. Nie zwróciłem uwagi na sms, a była wiadomość, że z powodu przeciążenia pękł plecak i wysypała się część rzeczy. Dobrze, że wypadło kilka świecących artów to się kapnąłem przypadkiem. 

Chyba rzadkie zdarzenie ale trzeba uważać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

Czy te białe zwykłe ślepe psy co oddziaływują na gracza też tym PSI promieniowaniem mogą wyciągać nam broń z rąk? Mam już trzydzieści kilka dni gry i dwa razy podczas walki ze stadem na Kordonie takie coś mi się zdarzyło.

 

Chyba rzadkie zdarzenie ale trzeba uważać :)

Zależy od stanu ochrony "psi" i ilości atakujących psów.

A w kwestii pękającego plecaka - jak juz zwiększylismy udzwig to wypadałoby też "usztywnić" plecak. (Plik drrr.scripts linijka  local_items_dropped_max = 0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm znaczy mi plecak pękł bez żadnego czitowania, tak po prostu stałem sobie w egzo i nagle komunikat, nawet nie wiem czy byłem przeciążony. Może takie losowe zdarzenie?

Swoją drogą ale tu się ostatnio czuję pr0 graczem w OP 2.1 :D co chwile tylko widzę ten czituje to tamten tamto. Ten chce czita na to, a drugi na tamto. A ja sobię gram czyściutko i jakoś większych trudności nie widzę w tym modzie :D 

Normalnie boss i wymiatacz ze mnie ;)

No a tych psów była faktycznie kupa bo w dwa stada wpadłem aż obraz miałem żółty.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tom3kb napisał:

@boberm

Swoją drogą ale tu się ostatnio czuję pr0 graczem w OP 2.1 :D co chwile tylko widzę ten czituje to tamten tamto. Ten chce czita na to, a drugi na tamto. A ja sobię gram czyściutko i jakoś większych trudności nie widzę w tym modzie :D 

Normalnie boss i wymiatacz ze mnie ;)

 

Tylko pogratulować, pytanko jak zebrałeś 300000 dla Łukasza? Grając bez ulepszenia na udźwig?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio nie zbierałem jeszcze takiej kasy, na razie miałem 75tyś, a broni praktycznie nie sprzedawałem, dopiero teraz zacząłem, i kupiłem sobie noktowizor na Magazynach Wojskowych :D 

Kto bogatemu zabroni. :)

Chodzę w egzo ~190kg udźwigu więc jak będzie trzeba to np kilkanaście albo 30 :D strzelanin z najmusami np w Dziczy biegiem na MW i się uzbiera :) problem solved

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to problem rozwiązany ;) Ja gram na 300 udźwigu i nie narzekam :) Lepszy noktowizor ma siak ;) Jak coś polecam

 

Pytanko jak używać minigana? Mam egzo ale pokazuje mi komunikat że nie pasuje do niego bateria? Ktoś wie jak użyć to cudo?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.