Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, suchyyy1 napisał:

Panowie jestem na generatorach dostałem zadanie na dosje  Astronoma idę otworzyć drzwi biorę dezaktywator teleportu idę na spotkanie po to dosje ale nikogo nie ma.

Jak idziesz po te dossier na Astronoma.... Tam za szlabanem jest kilka grawitacyjnych anomalii. Powinien tam leżeć trup (kurier Czarnego Doktora) a obok niego powinien lezeć dossier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zszedłem sobie do x10, a tam działka laserowe :) I teraz pytanko jest sens pruć do nich ze standardowej broni czyli kałaszy czy czegoś na amunicję 5.56? I ewentualnie ile wiader naboi potrzeba :)

Czy pasuje zdobyć coś mocnego?

Granaty się nadadzą? Bo anomalny to na tym działku wrażenia za bardzo nie zrobił.

A może działka mają jakiś słaby punkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tom3kb napisał:

Zszedłem sobie do x10, a tam działka laserowe :) I teraz pytanko jest sens pruć do nich ze standardowej broni czyli kałaszy czy czegoś na amunicję 5.56? I ewentualnie ile wiader naboi potrzeba :)

Czy pasuje zdobyć coś mocnego?

Granaty się nadadzą? Bo anomalny to na tym działku wrażenia za bardzo nie zrobił.

A może działka mają jakiś słaby punkt?

Zwykłych granatów na jedno idzie kilka, chyba 4-5 z tego co pamiętam, jak się skończyły to wykończyłem je strzelbą i 5.56

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb te działka można zniszczyć karabinem maszynowym, granatami f1 albo wielkokalibrowa snajperka pod nabój 12,7.

Broń na ammo "szrapnel 25" rozwala jednym strzałem. Na radarze jest do znalezienia taka broń + kilka nabojów, na kilka dział wystarczy.

Inne bronie też dadzą radę ale sporo amunicji trzeba.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kondotier napisał:

@Zwinny  Korzystałem z czita @Junx  na broń 100% sprawności i więcej amunicji w trupach. Jest to zrobione przez niego połączenie dwu czitów z tych co są do pobrania ze strony moda. Ale po jego wgraniu wystąpił u mnie problem z dalszą grą.

Nie wiem, czy to on był sprawcą, bo powodów mogło być 1001 jako restrykcje ze strony moda za czitowanie, ale w grze zabicie mutanta czy zombiaka powodowało wylot do pulpitu. A przede wszystkim nie dało się wykonywać zadań cyklicznych dla NPCów na dostarczanie uszkodzonego sprzętu. Próba jego uszkadzania poprzez strzelanie do niego, zerowała sprawność, co powodowało jej nieprzydatność dla zadania.

Oryginalne czity oddzielne na amunicję i 100% sprawności są w tym samym pliku, więc mamy albo jedno, albo drugie. Można oczywiście kombinować i w zależności co chcemy dostawać, podmieniać czity. Wg. mnie, korzystniejszym jest posiadanie czita na amunicję, bo jej nigdy nie za wiele. Tego na sprawną broń wgrać tylko wtedy, zanim pozbieramy broń potrzebną do zadania na broń sprawną ( np. dla Kuzniecowa ), a zaraz po tym wrócić do czita na amunicję.

Przypuszczam, że wgranie antyczita nie jest do końca tym, czym miało być. Jakieś restryktory nie zostały wyłączone, albo otworzyły się nowe. Autorzy moda uważają, że nie po to zrobili takie multum utrudnień, aby teraz jakimiś czitami je omijać. Chcesz grać bez wylotów, bądź masochistą, rwij włosy z głowy, ale czitów nie dodawaj.

Najlepszym i bardzo przydatnym czitem jest jednak ten na nietępiącą się białą broń. Młot pozyskany na początku gry, będzie nam służył do jej końca. A i nóż nie zawiedzie w krytycznym momencie.

 

Ja chciałem tylko amunicję broń i pancerze mnie nie interesują a config sam potrafię edytować żeby nie zepsuć sobie gameplay-u :) Ja mam problem że OPek nie widzi czita. Tak jakbym go nie miał wgranego. Wrzucam zgodnie z instrukcjami i nic się nie dzieje. Odapalm grę odstrzelę np.wojaka albo samotnika i dalej 4-6 pocisków. Nie wiem czy miałbym bawić się z blikiem .BIN żeby to zadziałało

Jak Developerzy moda chcieli zrobić i zrobili to co napisałeś o rwaniu włosów z głowy to ja podziękuję... Podstawka bez modów-multum hajsu zero fajnych giwer do kupienia a OPek wszystko jest ale nic nie ma bo w Zonie trzeba z nożem albo młotkiem biegać :) To nie dla mnie dziękuję za wyjaśnienie @kondotier  @wariat oraz reszcie co mi próbowali pomóc i przepraszam za zamęt. Niech Devsi sami sobie w to grają jak są fanami Ghotica i ciachania mieczami :D  Taka pierdoła a popsuła mi rozgrywkę szkoda postępów moich i straconego czasu :D

Edytowane przez Ptachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wariat napisał:

@tom3kb te działka można zniszczyć karabinem maszynowym, granatami f1 albo wielkokalibrowa snajperka pod nabój 12,7.

Broń na ammo "szrapnel 25" rozwala jednym strzałem. Na radarze jest do znalezienia taka broń + kilka nabojów, na kilka dział wystarczy.

Inne bronie też dadzą radę ale sporo amunicji trzeba.

Polecam kałacha :D działa najlepiej. X-10 to jedyne miejsce z tymi cudami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kontrolnie się zapytam - Czy zadania na schowki kostii to "niezależna linia pobocznych zadać" czy jest to coś czego wykonanie będzie niezbędne dla dalszej fabuły? Pytam ponieważ nie pojawił mi się jeden ze schowków, a zadanie to wziąłem już na prawdę bardzo dawno temu, więc raczej nie będę miał możliwości by się cofnąć i ponownie je wziąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o schowek na wysypisku, ten za laskiem z bagnem - patrzyłem na poradniki, ale w miejscu gdzie powinien być nigdzie go nie ma. Ktoś kiedyś nawet tutaj podsyłał mi jego lokalizacje, ale od tego czasu miałem dłuższą przerwę od OP-2.1 i zwyczajnie o nim zapomniałem, a jak teraz sprawdziłem to w tym miejscu nic tam nie ma.

Daje swój ostatni zapis - wersja 7.3, ale właśnie miałem robić update do 8.2

update.sav

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie gdzie gdzie mogę spotkać wilka i skaczącego pseudogiganta. Chce wykonać zadanie na zdjęcia by pojawił się fotograf i kolejne kwesty dla Kuzniecowa.

6 minut temu, Gh0sTp napisał:

@wariat on z niej przyszedł na bazę i zaczął do mnie strzelać, a zapis kiedy żyje były chyba z przed wycieczki do x16 dawno temu, jest możliwość go ożywienia za pomocą spawnera lub artefaktu serce ? 

Serce pomoże jak ciało jest i jak jest na bazie nudzisz uciekać bo będzie Cię atakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.