Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że po raz czwarty zaczynam tego moda od nowa z przyczyn technicznych, prosiłbym o jakie rady jak szybko dojść do wcześniejszego stanu, nie pomijając zadań związanych z " Ukrytymi Pamięciami" itp. Obejrzałem wiele poradników na różnych stronach i prawie każdy zawierał jakieś schowki z tymi pamięciami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gh0sTp napisał:

 Ukrytymi Pamięciami" itp. Obejrzałem wiele poradników na różnych stronach i prawie każdy zawierał jakieś schowki z tymi pamięciami. 

Chodzi Ci o zadania na chipy? Zbieraj wszystko i chomikuj. Coś co teraz wydaje Ci się niepotrzebne może okazać się bardzo ważne przy zadaniu dla Barmana albo kogoś innego.

Tak BTW Sidor nie daje już zadań na chipy? Bo mi nie dał..

 

Taka podpowiedź ;) Jeśli nie jesteś pewien gdzie jest nasz przyjaciel spod słupa energetycznego polecam wziąć byle jakie zadanie u niego wtedy na mapie macie cały czas jego pozycje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat Problem mam po powrocie z Agropromu po  zadaniu na dokumenty wojskowe i podziemi Agro na kryjówkę Striełoka . Po wejściu na Wysypisko  pojawia się najemnik i gdy do niego strzelam gra się zawiesza , a jak szybko polecę koło hangaru jest handlarz i wezmę zadanie na likwidację psów to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kanon1022 napisał:

nie mogę w opcjach gry ustawić odległości do celu i rozpoznawanie NPCA.

Na niektórych poziomach trudności nie można ustawić, bodajże na najwyższym. A żeby pojawiła Ci się nazwa npc-a musisz schować broń, wtedy nazwa pojawi się pod kursorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na 8.2 rozpoznawanie celu i odległość od celu nie działa.

A gram na przedostatnim poziomie trudności z tego co pamiętam.

Też kombinowałem z restartami gry i w ogóle.

Widocznie tak ma być ;)

Chciałem sobie tym ułatwić sprawę z najemnikami koło Kuzniecowa. Ale w sumie niepotrzebnie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tom3kb napisał:

U mnie też na 8.2 rozpoznawanie celu i odległość od celu nie działa.

Ups, przepraszam panowie, nie doczytałem że chodzi o wer. 8.2...:046: Możliwe że ten patch coś wprowadza... Ja mam 8.0 i wszystko działa bez problemu.

3 minuty temu, kanon1022 napisał:

Da się zmienić poziom trudności podczas gry , na jakim najlepiej grać.

A to już Twój wybór. Wybierz taki jaki Ci pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zwinny napisał:

Sidorowicz może ze wszystkimi naprawić relacje? Wolność stała mi się wroga i nie wiem czy wczytywać starszy zapis czy zbierać ruble na naprawę, wolałbym naprawić bo nie chcę mi się cofać spory kawałek 

Jak będziesz miał dość kasy to Sidor bez problemu Cię pogodzi z Wolnością.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ignachinio napisał:

Czy Egzo Czarnego Doktora jest najlepsze w tym modzie?

Jeżeli chodzi o egzo to jest jeszcze Don Kichot. Statystyki podobne, ale tamten ma chyba większy udzwig niż Doka. Nie pamiętam dokładnie.

Egzy "ostatniego dnia" też mają dobrą ochronę.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kondotier napisał:

O ile pamiętam, aby mod zapamiętał zmiany dokonane podczas gry, trzeba po ich wykonaniu wejść do gry, zrobić zapis, wyjść do pulpitu i ponownie uruchomić grę. Chyba pisałem o tym w pierwszych tłumaczeniach wyjaśnień od autorów moda.

Ala nie mogę ich zaznaczyć w opcjach moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.