Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawiaj warto.. Polecam też ulepszenie, że możesz każdy pancerz sam naprawić. Ułatwia to grę.

 

I nie wiem kogo kosisz jednym strzałem z PM bo na pewno nie ekipę która pojawia się gdy zabierzesz PDA na wysypisku bandyty co ukradł PDA żołnierzowi. Wtedy pojawiają się koksy w kamizelkach i nawet z AK trudno ich zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ksantyp napisał:

A z jakiej frakcji był i co miał na sobie ? Pancerz czy egzę?

Bandyta w jakimś czarnym Egzoszkielecie oraz grupka obstawy, uzbrojeni w Grozy i STG 44

5 minut temu, Ignachinio napisał:

Naprawiaj warto.. Polecam też ulepszenie, że możesz każdy pancerz sam naprawić. Ułatwia to grę.

 

I nie wiem kogo kosisz jednym strzałem z PM bo na pewno nie ekipę która pojawia się gdy zabierzesz PDA na wysypisku bandyty co ukradł PDA żołnierzowi. Wtedy pojawiają się koksy w kamizelkach i nawet z AK trudno ich zdjąć.

A tak, pamiętam, to byli chyba Najemnicy, zdjąłem ich raz dwa z MP 40 ale z bliska, padali bardzo szybko

1 minutę temu, ksantyp napisał:

Ciekawe czy żołnierzy na Agro też z PM ktoś zabijał. Obawiam się, że nie zdążył nawet jej wyciągnąć z plecaka :P

No własnie padali jak szmaty, i to tych co się pojawili po zabraniu teczki. Tylko się dobrze ustawiłem i sami wchodzili pod kule, sam nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chyba gramy w innego moda...

Na agro oddziały specjalne plus śmigłowiec a Ty twierdzisz, ze wszystkich  zdjąłeś od tak..

Oddział na wysypisku uzbrojony w broń natowską i tych do nich biegniesz i ściągasz ich z MP40? coś tu nie gra

.. Co do bandytów to też mogę uwierzyć, chodź te Grozy są dla mnie trochę dziwne mają mocną amunicję.. A ezgo bandytów jest najsłabsze w rodzinie ( nie licząc tego cuda jak protoptyp i egzo naukowców to pomarańczowe) wiec faktycznie w nie wszystko wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie: to tylko gra , kto szuka tu prawdziewej siły ognia , rzeczywistego balansu no to ... cóż.  OPek jest zaplanowany na hardcore i siła , celność broni ma taki balans jaki zaplanowali twórcy. Jest w grze pewna snajperka , która rozwala z jednego naboju pojazdy opancerzone i helikoptery! Co wcale mi nie psuje zabawy! ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem @Sarkazm czy jak napotkasz opancerzonych monolitowców (od zadania na egze czarnego doktora) to też tak będą chętnie padać od strzałów z PM"a lub innego gów** typu mp40. Mi nawet mając gausa ducha czasem po pierwszym strzale nie padali a gram na najłatwiejszym poziomie. Lepiej tak jak Ci pisali inni, poświęć trochę czasu na studiowanie forum (nie tylko tego ale i rosyjskojęzycznych) w poszukiwaniu zadań z których w stosunkowo krótkim czasie uzyskasz dość konkretny szpej. Czasem warto porobić mniej ważne zadania z których bardzo często otrzymujemy w formie trofiejnej czy nagrody bardzo dobry sprzęt. Pomyśl o tym. PS i pamiętaj że czym dalej w maoda to nie znaczy wcale łatwiej a Ty jesteś na samiutkim początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ignachinio napisał:

My chyba gramy w innego moda...

Na agro oddziały specjalne plus śmigłowiec a Ty twierdzisz, ze wszystkich  zdjąłeś od tak..

Oddział na wysypisku uzbrojony w broń natowską i tych do nich biegniesz i ściągasz ich z MP40? coś tu nie gra

.. Co do bandytów to też mogę uwierzyć, chodź te Grozy są dla mnie trochę dziwne mają mocną amunicję.. A ezgo bandytów jest najsłabsze w rodzinie ( nie licząc tego cuda jak protoptyp i egzo naukowców to pomarańczowe) wiec faktycznie w nie wszystko wchodzi.

A w którym miejscu pisałem że do niech biegłem? xD Przed śmigłowcem się schowałem w budynku, łatwo nie było ale w końcu odpuścił a trepy wychodziły pojedynczo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z innej beczki. mam już od dłuższego czasu zadanie na odnalezienie chirurga. podążyłem za tropem do jantaru i tu mój pościg się urywa. Co trzeba dalej zrobić? nie mogę nigdzie informacji znaleźć, do x16 jak próbuję wejść to niewiedzieć skąd dostaje jakiś strzał i jestem trupem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak inaczej ich ściągałeś z MP 40 skoro oni zazwyczaj kręcą się przy jeziorku i mierzą do Ciebie..

w sumie to twoja gra i graj sobie jak chcesz...

ale w to kładzenie każdego z PM to nie jestem w stanie uwierzyć. Koledzy mają rację im więcej czasu poświęcisz na zbieranie i poboczne zadania tym lepiej. Na serio sprzęt z takich zadań ratuje tyłek.

 

@wariat napiszesz coś więcej o tym egzie?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Ostatniego Dnia ma sporo gorsze statystyki. I waży więcej. Ze SKAT-15 nie korzystałem bo jak wpadł mi w łapy to miałem już egzę Czarnego Doka.

Tak, dobrze powiedziałeś. Don Kichota i instrukcję do niego znajdujemy w leżu Fenrira na Wysypisku.

A ja go dzisiaj oddałem, nie był mi już potrzebny:happy:

Spoiler

ss_tracer_04-15-20_20-39-00_(zaton).thumb.jpg.579ce722052354311aedd6b94064c3d9.jpg

 

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ignachinio napisał:

To jak inaczej ich ściągałeś z MP 40 skoro oni zazwyczaj kręcą się przy jeziorku i mierzą do Ciebie..

w sumie to twoja gra i graj sobie jak chcesz...

ale w to kładzenie każdego z PM to nie jestem w stanie uwierzyć. Koledzy mają rację im więcej czasu poświęcisz na zbieranie i poboczne zadania tym lepiej. Na serio sprzęt z takich zadań ratuje tyłek.

 

 

Wystarczy schować się na Pchlim Targu i strzelić do nich pare razy to sami do ciebie przybiegną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.