Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wariat napisał:

@Samotnik67 Musisz pogadać z mechanikiem, Wkrętem. Powie Ci, byś wykrywacza metalu szukał w skrzynkach.

Poniżej video z tego zadania, pokazane są wszystkie miejsca, gdzie może być.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Dziekować, znalazłem byłem bardzo zajęty questami cyklicznymi i tymi fabularnymi poprostu nie zauwazyłem ze juz miałem taką opcje dialogową z pospiechu.

(bo miałem duzo questow cyklicznych i musiałem zrobic.)

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wariat napisał:

@Ignachinio Ja na Twoim miejscu pokończył bym zaległe zadania, chociaż zrobisz jak zechcesz. Ja to w ogóle miałem wszystko porobione jak zaczynałem przygotowania do fali:biggrin:

 A ja zrobiłem sobie falę :D i teraz będę kończył te dwa pozostałe :) myślę że kwestia dwóch tygodni i skończę OP-2.1

Teraz powinien iść do Prapora ale rozumiem, że jak nie pójdę to fabuła nie zginie i będę mógł ją w późniejszym etapie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat @Ignachinio Dziękuje wam, kamień mi z serca spadł :).

@wariatNo dobra, znalazłem to mydło, dałem mu te mydło, i Fima powiedział że da mi przejście w końcu na niezbadane tereny, ale kiedy? I tu jest właśnie moja myśl, że pewnie tak jak zawsze trzeba się domyślić, jakieś zadanie trzeba zrobić co aktywuje Fimę do ruszenia swoich 4 liter i zbadaniem tych terenów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rdrv7  Dokładnie już nie pamiętam, ale z tym plecakiem jest kruczek. Pojawia się dopiero po jakimś zdarzeniu. Albo musimy wpaść na jakąś minę, albo coś zabrać. Zajrzyj do wychodka pod siedzenie.

A rada @smox  o przenoszeniu w zapisach z innej gry błędów tam popełnionych do nowej gry, jest prawdziwa. Bo to właśnie zapisy są nośnikiem wszystkich informacji od pierwszego ruchu GB na Kordonie, do zrobienia ostatniego. Stąd kolejne zapisy ważą coraz więcej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu chodzić po chatce z głową w dół spuszczoną i klikać cały czas F? W plecaku powinien być granat RGD-5 i po wzięciu jego, wybucha i tak jak @Ignachinio powiedział, pojawia się Kałmuk. Ja tak robiłem ze nagrodami z osiągnięć, nie widziałem plecaka to chodziłem z głową spuszczoną w dół i klikałem F, i jak znalazłem, zatrzymywałem się i brałem bety co w plecaku były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.