Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

 

51 minut temu, dave23 napisał:

Nigdzie nie mogę znaleźć. Zaglądałem we wszystkie kąty.

 

????

Pierwszy teleport : schody w "wieży" na samej górze - jak podejdziesz - zgaśnie

Drugi; sala z maszynami do nawiewu powietrza ; jak podejdziesz-  item

Tzreci : w tuneku: jak podejdziesz - przerzuci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Agropromu, czy żołnierzy tam stacjonujących trzeba zabić czy da się to jakoś przejść bezkrwawo? Dostałem zadanie na odzyskanie PDA Kreta i jest ono w tej "bazie" wojskowej na Agropromie w tym drugim kompleksie budynków. Jest tam trochę żołnierzy i nie wiem czy mam się z nimi strzelać czy ich ominąć? Bo w opisie zadania na PDA Kreta jest napisane że mam je "wykraść" tylko nie wiem co twórca miał na myśli zabrać je bez walki czy wszystkich tam wystrzelać? Żołnierzy z początku lokacji zabiłem bo sami na mnie atakowali. Pytam ze względu na to co ktoś już tu na forum napisał, żeby omijać konflikty z wojskiem bo później Kuźniecow nie będzie chciał ze mną gadać jak zbyt dużo żołnierzy pozabijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fixman0 - PDA Kreta jest w Tunelu . Oddaj go Specnazowi - odbierzesz go pózniej od  Szerstiuka który wystaje handlując wojskowym mieniem pod kratownicą słupa wys. napięcia obok bazy.

Na bazie wojaków w Agropromie jest teczka dla Barmana- Twoja przepustka do Baru:-))) .

W kwestii siłowej zdobycia onejż . Sa dwie szkoły : "falenicka"  - wchodzimy na rympał i walimy wszystkich ,

oraz bardziej sybtelna  szkoła "otwocka" - zabijamy tylko tych którzy nam przeszkadzają. Bedziesz miał małe zagwozdki - pierwsza - potrzebny pozniej Szerstiuk może właczyc sie do obrony Bazy ( nie zabijamy dziada) , a druga to śmigłowiec który bedzie na Ciebie polował.  

BTW; jak juz wejdziesz na II piętro - zabieraj teczke i skacz przez okno ( da sie)- szybko i skutecznie oddalisz sie od zagrożenia

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poprzez transmutację artefaktów mogę jakoś wytworzyć 2 kotlety żeby zdobyć sajgę od Sidora? Jeżeli wytworzę 1 Kotlet, to próbując transmutować go drugi raz wychodzi już jakiś inny artefakt.. Trzeba odczekać jakąś ilość czasu przed drugim takim zabiegiem czy nie da się tego kotleta usmażyć 2 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie artefaktów  obarczone jest czynnikiem prawdopodobieństwa . W przypadku niektórych wskażnik wynos 99% co oznacza że zasadniczo za każdym razem operacja jest udana , a niektóre np 75% co oznacza że teoretycznie co czwarta operacja kończy sie fiaskiem . Nie wiem jaki współczynnik na Kotlet , ale pewnie jakiś ma , ergo wraz z każdą nastepna udaną operacją wzrasta  prawdopodobieństwo  nieudanej. Jak w zyciu - wraz z każdym nastepnym dniem  spada wskażnik "przezywalnosci ",  az któregoś dnia osiąga wartosć zero:-))).

"Ugotuj" pierwszy - jak wynik bedzie zadowalający - zrób quicksave , i zabierz sie za drugie podejście .

A dokładnie to jaki art nr 2  Ci wychodzi? Ma jakąs nazwę własną? 

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm wychodzi brukowiec z tego połączenia, a za radę dziękuję myślałem że to działa na zasadzie raz się uda a potem zawsze wychodzą pochodne pierwowzoru. Mam jeszcze pytanie co do zadania od Kostii w którym prosi o zaniesienie do Akima jego artefaktów, ponieważ te za mocno promieniują. Po dotarciu do Akima ten prosi o dodatkowe egzemplarze tych artefaktów. Czy one gdzieś się pojawiają w wyznaczonym miejscu czy po prostu grać i szukać czy przypadkiem nie znajdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fixman0 - na razie te sztuki które dostałes od Kostii  wrzuc do schowka . Wraz z postepem gry artefaktów" oko Wrony" uzbierasz wystarczająco duzo , aby zamknąc questa na ilosci 6 sztuk. Znajdziesz je  w Labiryncie (do którego wraz z postepem gry trafisz) i jako nagrodę za inne "usługi";-)))

 I nie wyrzucaj/sprzedawaj Brukowca - 10 sztuk bedzie Ci w przyszłości potrzebne.

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fixman0 od Prapora na wysypisku dostaniesz Wiepr za któreś z zadań typu przynieś wynieś - lepsza alternatywa niż sajga 12k Taktyka... ale też sajg nie sprzedawaj - trzeba ci ich 10 dla Zachara... w stanie najlepszym :) dodatkowo jak troche pobiegasz to na wysypisku i dolinie mroku były kotlety w stanie luźnym - do zebrania :) jak już dostaniesz od Sidora detektor artefaktów - może i podstawowy ale zawsze - to już będzie dużo lepiej

 

i noktowizor kup dopiero od barmana albo od Sknery - ten 2 generacji, nie kupuj pierwszej, bo jest naprawde wkurzający i kiepski

 

edyta:

czy można prosić o rozpakowane foldery config i scripts ? bo link w piewszym poście wygasł...

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ziomkowsky napisał:

Podpowie ktoś gdzie dokładnie szukać tego plecaka Leszego w BTRze na cmentarzysku pojazdów na Wysypisku? Patrzę każdy zakamarek i dalej go ni widzę.

akurat jestem na tym etapie - plecak jest w BTRze - okienko kierowcy - nie wiem który, tyle pamiętam z OP 2.0 - jest tam chyba 4 BTRy więc masz 8 okienek do oglądnięcia - jak stoisz frontem do BTR to po prawej stronie bodajże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebjata czy będziecie mi w stanie powiedzieć, czy katalogi script i config, które wziąłem ze strony AMK - rozpakowane, będą współpracować z polskim tłumaczeniem ? bo już mam ochotę z tym walczyć, dziś wieczorem porobię kopie wszystkiego i będę testował, czy uda mi się podmienić katalogi scripts i config

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.