Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

W zadaniu fantomowy ból jakie mam zabić fantomy skoro nie widać ich w lornetce i jakie (tajne) pomieszczenie mam znaleźć skoro nawet nie wiadomo gdzie szukać 

Hmmm niech zgadnę pewnie trzeba się wspinać 5 kilometrów po lince o grubości włosa i skakać po ścianach jak kangur z przyssawkami 

Edytowane przez Zwinny
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie @zwinny to nie jest to magiczne zadanie w podziemiach Prypeci? To musisz się dostać na tą suwnice co jest na środku hali i tam wyłączyć to urządzenie wtedy pojawią się fantomy chyba nie groźne chodź jak do nich strzelałem i wpadło osiągniecie po jakimś czasie zadanie się zaliczy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek jest w ten maszynie którą uruchamiasz.. po zaliczeniu walki z tymi duchami będziesz mógł go przejrzeć. Chyba że ci chodzi o schowek tego kto wymyśla te zadania. To u góry masz takie zastawione pomieszczenie wyglądające jak baza tam stoi między innymi ekolog pomarańczowa i tam też coś było.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022, waga 500, więcej wytrzymałości, plecak się nie rozrywa.
W folderze gamedata\config\weapons, pliki broni, otwórz to, czego potrzebujesz i zmień. 
uszkodzenie - hit_power  =
pojemność magazynu -  ammo_mag_size = 
zużycie (im mniej tym lepiej) - condition_shot_dec  =

Jest wiele broni i nie wiem, czego potrzebujesz, a nawet jaka pojemność to 100, 500 lub 1 000 000, więc zrób to sam.

Спойлер

Вес 500, больше выносливость, рюкзак не рвётся. 
В папке gamedata\config\weapons файлы оружия, открывай какой нужно и изменяй. 
урон  -  hit_power  =
вместимость магазин - ammo_mag_size = 
износ(чем меньше тем лучше) - condition_shot_dec  =

Оружия очень много и я не знаю какое вам нужно, а даже какая емкость 100, 500 или 1000000, так что делайте сами.

kanon.7z

Edytowane przez olodkav
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio i @Zwinny zerknąłem w listę broni i widzę tam np: ACR, kilka wersji SCARów czy też czeskiego BRENa więc kilka giwer, do których MSBS jest podobny, nawet często zarzucano mu bycie zrzynką z nich :)

Samego MSBS jako tako nie ma, kiedyś nawet szukaliśmy w internetach czy ktoś zrobił ten karabinek do Stalkera ale konstrukcja chyba zbyt mało znana ;)

Chociaż był w kilku grach: Sniper Ghost Warrior 3, Arma 3 (Contact dlc), Survarium, WW3, CoD itp także jakby ktoś chciał to pewnie dałoby się model "pożyczyć" do stalkera ;) jak już z niejednymi giwerami zrobiono.

Albo np z tym modelem z gamebanana.

https://gamebanana.com/wips/38163

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mimochodem, to MSBS jest za "młody" i znany tylko polskim "terytorialsom", to jak mógł trafić do gier. Chyba że pod tym akronimem kryje się broń innej produkcji. Kilka opisów że jakaś broń jest "modułowa", już w stalkerze było.

W jednym z modów znalazłem Beryla, ale szczątkowego, bo nie miał żadnych przyrządów celowniczych. Tylko szynę do mocowania dodatków.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Pisząc o MSBS, miałem na uwadze naszego GROTa.

https://www.youtube.com/watch?v=SPH0guYOFKU

A te które pokazałeś skwitowałem, tu cyt: " Chyba że pod tym akronimem kryje się broń innej produkcji. ". A jest w modach ich już kilka typów. Tak, że nie ma o co kopii kruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.