Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Dr_Sztychowka O ja pier.....:biggrin: No, bez urazy, ale ten mod jest ogromny, nie pamiętam wszystkiego na wyrywki.

Na zapisie mógłbym sprawdzić, jeśli będziesz tak miły, by podesłać. najlepiej ten, zaraz po sms od Klonowa. Jutro sprawdzę, bo dziś nie mam możliwości. Ale zapis możesz podać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję drobnej podpowiedzi.

Jestem na etapie poszukiwania Brata Louiego (czy jak on się tam nazywa). Teoretico powinien być na bagnach w bazie mścicieli, ale ilekroć tam zajrzę, to go nie ma. Wiem że skrypt trochę nawala z jego spawnem, próbowałem już kilkukrotnie.
Jest jakaś konkretna metoda na podejście do tego zadania? Albo alternatywnie spawner? Czy jest możliwe że w zawierusze ta postać przechodzi poza mapę/ na inną lokację (Kordon?)
Normalnie jestem dość cierpliwym człowiekiem, ale to zadanie doprowadza mnie do szewskiej pasji. Nie dlatego, że ginę czy cuś, ale dlatego, że się cham nie respi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raczejtak Brat Louis zawsze się respi. Baza jest na bagnach w północnym gospodarstwie. Ten "koleżka" siedzi w jednym z domów i - co najważniejsze- świeci się na czerwono, ale nie strzela do Ciebie. Może, podczas wymiany ognia, sam go załatwiłeś? Nie wiem. Tak czy siak, on pojawia się na pewno. Wczytaj zapis z wejścia na Bagna i sprawdź, czy jest.

Jeszcze nikt takiego problemu nie miał, dziwne, że Ty tak masz. Powtórz od wejścias na Bagna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak robię. Reload jak się pojawiam na bagnach, podbijam do bazy mścicieli, wszyscy strzelają, trupa Luisa po opadnięciu kurzu nigdzie nie ma. Czytałem już na kilku forach, że kilka osób miało problem z tym personażem, a wiem, że bez niego nie ruszę fabuły Czarnego Doktora. 
Mogę podesłać sejwa na prv, jeśli ktoś chciałby zająć się tym etapem.

Edytowane przez raczejtak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, raczejtak napisał:

No właśnie tak robię.

z tego co wiem On sie nie respi dopóki nie przejdziesz przez trigger w domu, więc zanim dotrzesz do tego domu to nie ma prawa zginąc bo teoretycznie go tam nie ma bo sie nie zrespił, wybijesz wszystkich, i mozesz wejsc do domu i sie zrespi ja z tym osobnikiem Nie miałem zadnych problemów, nie pamiętam dokładnie gdzie trzeba było przechodzic ale pamiętam ze zawsze sie respił

Powtórz tego questa od momentu jak pierwszy raz wszedłes na bagna mając ten quest w liscie zadan. innych propozycji nie mam, albo inna osoba ma fix na to jak narazie to próbuj dalej.

ja wchodziłem do domu uzywając Dziury od prawej strony.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie

Ostatnio jak poszłem do Swiblova na bagnach i ukonczyłem jego wszystkie questy cykliczne, zauwazyłem ze chce "PDA Dzokera"

i tu jest pytanie czy te pda czasem nie wypadło własnie z jednych z ciał na magazynach wojskowych przy spawnie 70 najemników podnosząc LR-300 "snajper" ?

Chce się upewnic bo miałem tą sytuacje z karabinem

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ignachinio napisał:

PDA tego typa nie jest przypadkiem w Zakładzie? Przy którymś z zadań?

Pytam się bo nie miałem spawnu najemników na magazynach i niewiedziałem czy którys z nich nie miał PDA

lub karty...

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wariat napisał:

@Samotnik67 Tam na Magazynach zabierało się pda dowódcy tych najemników. Miał tam koordynaty przejścia Dzicz - Magazyny wojskowe. To był chyba ten Dżoker, ale nie jestem pewien.

Mógłbym spróbować zrobić test ładując sejwa kiedy po raz pierwszy wchodze na magazyny wojskowe i zobaczyc

zebym miał 100% Pewność

Edit: Własnie Przeprowadziłem Test i okazało sie ze na magazynach po zrespieniu sie 70 najemników był Dzoker. czyli inaczej Pytanie sie wyjasniło. dziekuje za odpowiedzi.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak się zastanawiam, bo ostatnio mówiłem że nie mam żadnego zadania od Klonowa, a coś chciał ode mnie bo sms mi wysłał. Czytam sobie teraz przewodnik po op 2.1 i tam pisze że "idziemy do Klonowa i dostajemy misję na znalezienie anteny na Kordonie"... Robił ktoś to zadnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 Sacharow chyba sprzedawał żywe serce za 300k

Aha, przypomniało mi się. Miał kiedyś ktoś coś takiego, że jak gotował arty, to po 2 sekundach odlatywały? Wykrywacz artów mi pika, ale po 1 sekundzie jest już prawie brak sygnału, a arta nigdzie nie widać...

I jeszcze jedno, @wariat wiadomo coś co jest z tym Klonowem? Bo dalej nic nie wykminiłem... Chyba że jakiegoś zadania kiedyś nie zrobiłem i dlatego on nie chce gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

@Samotnik67 Sacharow chyba sprzedawał żywe serce za 300k

Tutaj nie chodziło o same "Zdobycie" Serca, Ponieważ na screenie ewidentnie pokazałem ze mam w ekwipunku, a nie dodać ze mam z 3 Zywe serca w moim "Magazynie w Barze"

Chodziło tutaj ze Zadanie nie chciało ruszyc Dalej, mimo ze miałem Zywe Serce w ekwipunku.

Rozwiązanie Wariata zadziałało, i trzeba było ugotować Zywe serce zeby ruszyło dalej

Dziekuje Wariat!

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

A próbowałeś wyjąć arta z ekwipunku i wziąć go jeszcze raz(artefakt, nie misję)?

Tak, Wywalałem artefakt, misja nie chciała zaliczyc, ale tak jak mowiłem rozwiazanie wariata zadziałało.

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.