Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignachinio 

17 godzin temu, Ignachinio napisał:

Tam obok stoi Krysiuk

aha, napisałeś że stoi a nie stał, teraz wszystko jasne, to dlaczego strzelają? wiem od dawna też z różnych innych modów że do Kuzniecowa i jego ludzi raczej się nie strzela bo to kładzie scenariusz, on jest jakby takim nietykalnym w modach więc nic z nimi nie robiłem oprócz tego że dawałem im gorzałę, a może mnie zauważyli jak przechodzę przez nasyp tunelem albo torami koło lokomotywy? albo chodzi o jakieś zadanie? nie mam pojęcia, spróbuję jeszcze z tym spichlerzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam. To jak przechodziłeś przez miejscówkę obok lokomotywy a na nasypie był żołnierz to w czystej teorii mógł Cię on przyuważyć i otworzyć ogień. Ale jak nie odpowiedziałeś to strzelał tylko on (skutkowało to tym, że w nocy kiedy spał przy ognisku potrafił wstać i do Ciebie walił ;) ). Wiem, że w OP-2 (sptkałem się z sytuacją, że Kuzniecow wysłał mi info, że wie o moich poczynaniach w tunelu z elektrami i że od teraz będzie strzelał (chodziło o zbyt częste korzystanie z tunelu z elektrami) ale jak jesteś pewien że nie prowadziłeś wymiany ognia z posterunkiem pod mostem. To pewnie strzelają do Ciebie najemnicy.

Jak masz karabin z optyką to powinno Ci się ich udać wybić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio  no cóż począć? będę dalej kombinował coś z tym fantem, mam takich karabinów z optyką z 5 różnych sztuk więc na pewno któryś się nada, przynajmniej już wiem skąd mam strzelać ale puki co mam inną zagwozdkę a mianowicie chodzi o PDA Kreta, to zadanie wisi mi już od bardzo długa, jak widać na foto, niby go mam ale nie mam bo PDA ma ten fajansiarz na Agro, ten wojskowy co stoi przy słupie elektrycznym, byłem u niego z tą gorzałą ale nie było dialogu, ile tej gorzały mam mu przynieść konkretnie? w sztukach, bo chciał chyba 2 skrzynki i 5kru, z pieniędzmi nie będzie problemu natomiast z wódą już tak, i jeszcze jedno, do którego zadania są te obszary pozaznaczane na lokacjach i o co tu chodzi?

ss_cez137_02-01-21_10-28-59_(l05_bar).jpg

ss_cez137_02-01-21_10-28-54_(l05_bar).jpg

 

ss_cez137_02-01-21_10-13-28_(l02_garbage).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Najprawdopodobniej przyczyną wrogości jest przypadek opisany przez @Ignachinio , czyli żołnierze patrolujący nasyp kolejowy. Często zdarza się strzelanina pomiędzy nimi a stalkerami którzy tam się zawieruszą. Jak się znajdziesz i ty pomiędzy stalkerami, nawet jak nie strzelasz, stajesz się wrogim. Trudno Ci będzie ustalić ten moment i możesz mieć kupę gry za sobą od tego momentu, więc zbieraj kasę na łapówkę. Taka sytuacja, to jedno z perfidnych utrudnień wprowadzonych przez autorów moda, zmuszające do ciągłego dawania łapówek Kuzniecowowi, albo jego wojakowi z drugiej strony. Zdecydowałeś się wejść do gry w OP, to doczekasz z nim "późnej starości", a wcześniej wyrwiesz sobie włosy z głowy 😖

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - przyczynę strzałow do Twojej postaci - jak pisałem wczesniej- wyjasnił Ci Sidor ( gdyby było inaczej nie byłoby opcji kasy w rozmowie) , więc odpuśc sobie dywagacje @Ignachinio na temat najemników pod mostem . Ci najemnicy to składowa questu z Bagien którego - niestety- nazwy juz nie pamietam . Zapłać i będziesz miał z głowy .

 W kwestii zdobywania butelek - najlepszą opcją jest wymiana u Zyły na MW - niestety - związana z koniecznościa latania po lokacjach od handlarza do handlarza  i wykupywania konserw.

Mapy - ta z znaczkami na Bagnach o lokalizacji schowka złodzieja  to - jak pamietam - składowa nagrody od człowieka z bagien. Musisz oblecieć wszystkie , a potem wyjśc z lokacji i na nia wrócić.

- ta z Wysypiska - to prawdopodobnie miejsce lokalizacji plecaka z płytami . Chyba:-)

 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm 

56 minut temu, boberm napisał:

W kwestii zdobywania butelek - najlepszą opcją jest wymiana u Zyły na MW - niestety

No ja rozumiem, nie raz się u niego zamieniałem na wódkę ale nadal nie mam odpowiedzi na moje pytanie

Godzinę temu, cez137 napisał:

ile tej gorzały mam mu przynieść konkretnie? w sztukach

A co do Kuziecowa, to spoko, będzie trzeba to się mu zapłaci a pewnie trzeba będzie bo tak jak piszesz nie byłoby dialogu, też mi to przyszło do głowy jak go zobaczyłem, mam już prawie 300kru więc luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dywagacja była spowodowana tym, że kolega @cez137 o nich wspomniał. Jednak skoro nie ma ich tam a zwykli żołnierze do niego strzelają to rozwiązanie jest jasne.

 

A co do kółek na mapie. Na wysypisku musisz poszukać magazynu. Najprawdopodobniej będzie na hałdzie radioaktywnej gdzie zejdziesz na dół po drabinie.

A o schowku złodziejaszka była rozmowa trzy strony temu. Chodzisz od kółka do kółka i w centrum będzie schowek albo usłysz śmiech  i coś się tam zrespi. Schowek perfidnie ukryty pod łóżkiem, kamieniem albo między workami.

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy na terenie hangaru na wysypie jest jakiś sejf? 🤔 Bo szczerze powiem że ja sobie nie przypominam, oblecialem ten hangar i nic nie znalazłem, gdzie tam jest sejf? Nie, pod ziemią nie ma, w hangarze? Gdzie? Gdzieś na górze? Ale gdzie? Nie mam pojęcia, zadanie dla Akima na jakieś dokumenty 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ignachinio napisał:

Przecież wystarczy wejść na arenę przy okazji walki z czymkolwiek np z zombii i na spokojnie sobie schowek ściągnąć.

Gdybyz to było takie proste ....... nie byłoby pytania. Po zakończeniu wszystkich walk Arni -czy jak mu tam- wybywa i następnych spotkań nie ma.

Spróbuję jakoś "włamać" sie do Areny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wybywa. Średnio raz na dwa dni Arena jest otwarta i można się na niej bić. Są turnieje ugrupowań, i walki z mutantami. Musisz tylko poczekać aż Arni zacznie ogłaszać się w sieci a następnie myk do niego walka z Zombii(najłatwiej się z nimi tam po ten schowek wchodzi) i jedziesz z tematem :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Akron1112 napisał:

Czy ktoś może wie gdzie znajduje się przejście z Jantaru na Wschodnią Prypeć,którą daje Kalmuk,żeby zebrać komponenty do maści dla Ariandy.

NA Wschodnią Prypeć dostajesz sie nie z Jantara lecz z Centralnej Prypeci . Przejście masz  obok budynku z Dragunowem . 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.