Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Przed dwa dni startowałem z grą kilkanaście, albo i więcej razy (kwestie techniczne). Zauważyłem, że informacja Arhary o brukowcach czasami pojawia się w formie dźwiękowej bez wyświetlonego tekstu tam gdzie zwykły pojawiać się wiadomości. Mam się tym przejmować? Czy to może oznaczać, że inne 'czerwone' teksty również się nie wyświetlą wraz z tłumaczeniem?

31 minut temu, Ignachinio napisał:

Rozumiem, że jedyne rozwiązanie jego to zapisywanie na lokacji i kasowanie nazwy pliku?

Bo innego rozwiązania nie znalazłem. :(

Włącz konsolę i wpisuj: save "nazwa save" następnie enter. Działa tak samo jakbyś zapisywał poprzez menu.

Edytowane przez Czujny
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można za konserwy brać wódę? To dobrze bo już myślałem że tylko za arty 

Wykryłem mały błąd w spolszczeniu, u sida jak się bierze zadanie na teczkę z posterunku wojskowego to pojawiają się krzaki w dialogu.To zadanie jest masakrycznie ciężkie, nawalają ze wszystkich stron goście w egzo i z wozów opancerzonych 

Na razie odpuszczam z tym zadaniem bo jest prawie nie do przejścia bez granatów 

Jeszcze pytanie czy ten powinnościowiec w DM w piwnicy jest potrzebny? Zabili go zanim zadanie zrobiłem 

Edytowane przez Zwinny
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Zwinny napisał:

Można za konserwy brać wódę? To dobrze bo już myślałem że tylko za arty 

Wykryłem mały błąd w spolszczeniu, u sida jak się bierze zadanie na teczkę z posterunku wojskowego to pojawiają się krzaki w dialogu.To zadanie jest masakrycznie ciężkie, nawalają ze wszystkich stron goście w egzo i z wozów opancerzonych 

Na razie odpuszczam z tym zadaniem bo jest prawie nie do przejścia bez granatów 

Jeszcze pytanie czy ten powinnościowiec w DM w piwnicy jest potrzebny? Zabili go zanim zadanie zrobiłem 

Po wzięciu zadania od Kuli na uwolnienie Lubera  dostajesz info o dwóch powinnościowcach w  niewoli u Borowa. Wykupisz ich za 40 k rubli i finalnie dostaniesz arta "Zywe Serce" który  kosztuje dużą kasę u Sacharowa.

W kwestii teczki - trzeba przeżyć do momentu pojawienia się grupy Buustiego- on wykosi wszystkich npc-ków.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ignachinio napisał:

Już go mam :) Faktycznie gra się przyjemniej ;) Chodź to i tak nadal mało amunicji. Mam pytanie, wytnie mi ktoś z tego dużego patcha dodatek na nie niszczenie się broni białej oraz ten na nie rozrywanie plecaka?

 

Takie trochę głupie pytanie ale wolę zadać kto da mi nóż?

Na  plecak zrób sam - plik drrr.script

local weight normal - 900

local weight max -900

local items dropped -0

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.