Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pobierałem tego pliku. Ale ......Урон ножей.7z  Nie wiem czy pod 7.3 pójdzie.

 

8 godzin temu, Ignachinio napisał:

W op-2 był w kryjówce Striełoka na Agro za rurami :) Skoro zadania są bardzo podobno to tam bym poszukał :)

 

Podrzuci ktoś schowki kolekcjonera? Gdzie są?

@Ignachinio - wejdz w tematy Op 2.0 - tam masz wszystkie schowki -tak Kostii jak i Kolekcjonera. Zmian  dla 2.1 nie robiono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, boberm napisał:

Nie pobierałem tego pliku. Ale ......Урон ножей.7z  Nie wiem czy pod 7.3 pójdzie.

 

A po czym poznać że działa?

1 minutę temu, Ignachinio napisał:

A po czym poznać że działa?

No właśnie nie mogę znaleźć :P nigdzie szukałem i nic.. dlatego liczę na waszą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinioakumulatorów nie da się odłączyć od egzoszkieletów - jest co prawda taki czit w mojej paczce i możesz dzięki niemu bez akumulatora biegać itd., ale aby egza działała w 100% jest on potrzebny inaczej zawsze na ekranie będzie się wyświetlała ikona braku baterii (pełną frajdę z egzo dostajemy więc później w fabule, kiedy handlarze zaczynają sprzedawać akumulatory).  Jedyna rzecz którą można zrobić z akumulatorami to to aby bateria się nie rozładowywała podczas ruchu / sprintu / skakania. Masz załączony pliczek, który wrzucasz do \gamedata\config\misc\ - foldery oczywiście musisz najpierw sam stworzyć, duh :054:

Według mnie nie ma potrzeby rozkładania całej paczki czitów na mniejsze - w pliku Czitinfo są podane wszystkie elementy danego czitu wystaczy więc usunąć te których się nie chce i wsio - prościej nie można :017: 

outfit.ltx

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że pewne opcje należało ustawić przed rozpoczęciem gry, bo później zmienianie ich nic już nie daje. Bodajże chodziło o schowki (zwykłe, rzadkie etc. etc.) i jeszcze coś. Moje pytanie tyczy się opcji dodatkowych utrudnień>opcji respawnu. Ustawiłem na rzadki. Czy jeśli w trakcie gry chciałbym wrócić do normalnego ustawienia, to gra zmieni parametry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio

W OP 2.0 był w tym pierwszym pomieszczeniu na szafce, może jak rozwalałeś te skrzynki to ci spadł gdzieś na dół? Weź może wczytaj zapis obejrzyj szafkę czy nie lezy na półce, a potem rozbijaj po jednej skrzynce czy z niej nie wypadnie.

A może faktycznie osunęli ale trochę nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Czujny napisał:

Pamiętam, że pewne opcje należało ustawić przed rozpoczęciem gry, bo później zmienianie ich nic już nie daje. Bodajże chodziło o schowki (zwykłe, rzadkie etc. etc.) i jeszcze coś. Moje pytanie tyczy się opcji dodatkowych utrudnień>opcji respawnu. Ustawiłem na rzadki. Czy jeśli w trakcie gry chciałbym wrócić do normalnego ustawienia, to gra zmieni parametry?

@kobal wiesz coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.