Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Z grawikombinezonem nie miałem jeszcze do czynienia, ale z pięciu handlarzy z jakimi miałem do czynienia, akumulatory miał tylko Sacharow.

Pograłem jeszcze trochę. Mam dużo lepszy sprzęt niż przy problemie z zadaniem Krzyża, ale i tak NPCe w kilku momentach były lepsze ode mnie. Widziały mnie przez ściany, trafiały przez najmniejszą szczelinę, a co gorsze ich spawn następował w miejscach w których tylko co byłem i nikogo tam nie było.

Najgorszym jednak jest to, że dostając zadanie, przypominam sobie co będzie dalej i gra staję się przez to nieciekawa. Brak elementu zaskoczenia. Nawet jak natrafię przy tym na szokujące przegięcie ( np. chyba z 10 kontrolerów w jednym miejscu - wioska rybacka na Bagnach - oraz tabuny zombiaków ), powoduje że mod staje się dla mnie nużący i niestrawny.

Pytanie do tych, co ukończyli go, a choćby tylko OP2. Czy jest możliwość gry tylko na wątku z podstawki, czy jednak te upierdliwe zadania poboczne mają na to wpływ i zablokują grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier -  wątek  podstawowy jak najbardziej jest  dostępny . Ale to tak jak z kobietą u Poniedzielskiego - możesz ją zmienić  , ale to niczego nie zmieni.

I co najwazniejsze - stracisz to co jest w tej bajce najlepsze - nieżle opowiedzianą historię ( której odbioru na szczeście nie udało sie jeszcze "potłuc" tym którzy popełnili Opka) , z suspensami , zwrotami akcji ... etc. I po drugie - im dalej w las .... tym - paradoksalnie- mniej bedzie drzew:020:

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1

Kiedy zdobędę egzo czarnego doktora? Ktoś pisał że jego nie trzeba ładować albo chociaż skąd ładowarkę polową wziąć? 

Jeszcze mam taki quest co mi długo już wisi znaleźć pda siwego, to się rozwiąże czy przegapiłem ciało do obszukania? 

Edit coś nie mogę usunąć wołania suchego, często na stronie mobilnej mi się buguje

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zwinny napisał:

 

Kiedy zdobędę egzo czarnego doktora?

Historia zaczyna sie od zebrania czterech traktatów naukowych dla  Sacharowa . A pózniej to jest dłuuuuuga jazda po lokacjach i zadaniach. Tak w skrócie - Wilk , Fanat , Krzyż , Ariadna, Dimak , Aaz i jeszcze ktoś tam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Zwinny napisał:

Edit coś nie mogę usunąć wołania suchego, często na stronie mobilnej mi się buguje

Jak będziesz używał telefonu i będziesz miał w okienku jakiś nick i ewentualnie treść starego posta co pisałeś wcześniej, którego nie chcesz to wyloguj się na chwilę z forum, zaloguj jeszcze raz i wtedy okienko zrobi sie puste.

Innego sposobu nie znalazłem, na telefonie nie mogę skasować w żaden sposób nicków pisanych z @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

779ac6b6cdfb233c7f547194bf9f50ad.thumb.jpg.7c2196ba5428da602364cef64c92e8b5.jpgNo - faktycznie  cięzko . A i wejście jest z nietypowej strony - a mianowicie z ATP. Przejscie dostajesz od Sacharowa za zdobycie jego torby lekarskiego z CEA2. Plecak jest na drzewie w centralnej cześci Prypiati - dostajesz sie po niego po drutach rozpietych miedzy budynkami. Inaczej nie da rady bo są poustawiane restryktory na spawn onegoż plecaka. 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dalej lipa sidor barman sacharow zachar nikt nie ma akumulatorów do exo a mam ich ze 3. Nie byłem jeszcze na magazynach w grze mam 12 dzień, ranking mam 8 pozycję, misje cykliczne ok 50 za mną a z fabuła doszedłem do jantaru , ale w x-16 jeszcze nie byłem. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1  Nic nie kombinuj, tylko właź do X16. Dobrze wcześniej jest mieć zabrane schowki Kolecjonera aż do tych na Dziczy, bo zaliczysz jedno zwiedzanie mniej. A po X16 weź od Sacharowa zadanie na dokumenty z Agro, bo w ten sposób otworzysz sobie teleport z Agro na Jantar. a jest bardzo przydatny. Akumulatory nie są zbyt drogie (12 tys. ) i można je doładowywać u rusznikarza na Bagnach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulatory można doładować u każdego handlarza.

1.Sidorowicz

2.Barman

3.Pietrenko

4.Kutwa

5.Wasylij

6.Sacharow

7.Siak

8.Doktorek

Nie wiem co z handlarzem w zakładzie metalurgicznym i Adrenaliną nigdy nie próbowałem. Ale chyba się nie da.

Panowie Plac Budowy, rozwałka na całego, gdzie jest PDA dla Dana?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.