Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Zwinny napisał:

mogę wyszukać tylko daj szczegółów więcej 

No właśnie, @suchyyy1 nie podał żadnych szczegółów. 

Poza tym powtarzanie cudzej gry to żadna przyjemność. Największa satysfakcja to dojść do końca samemu. Oczywiście, poradniki są po to by z nich korzystać, ale bez przesady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1 - zdefiniuj konkretnie gdzie jestes . I zwróć uwage na to co piszał @wariat.

Jakby to cię ratowało to jestem na Bagnach :gniazdo os - zakończone.ddsgniazdo os - zakończone.sav

Auć - chyba sie spóżniłem - @suchyyy1 podjał własciwą decyzję.

 

Edytowane przez boberm
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, @suchyyy1, nie musisz zaczynać od nowa. Po prostu normalnie opisz jakiego sejwa z jakim mniej więcej progresem w grze chcesz mieć. Na pewno nasi forumowi koledzy Ci pomogą. 

Ja niestety nie pomogę, bo mam je po rus, i nie wiem czy u Ciebie się w ogóle się uruchomią. 

Ewentualnie mógłbym podrzucić Ci aktualny zapis z mojej gry, ale może nie dać Ci to takiej wielkiej satysfakcji jakbyś to sam zrobił. Twoja wola.

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, suchyyy1 napisał:

@boberm-Chciałem sprawdzić Twojego sejwa niestety przy wczytywaniu  wywala grę. Z tymi szczegółami nie wiem co mam napisać???

dzien 29. autozapis wysypisko - agroprom.sav 3 MB · 1 pobranie

to jest mój ostatni zapis

Mam wylot przy twoim zapisie, jeszcze jest komunikat że zrobiłeś go w trybie developer mode 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie...

Mam mały problem z instalacją OP-2. Mianowicie, podczas instalacji - dochodzi sądząc po "pasku" do ok.50 % i jest tam nazwa aktualnie instalowanego pliku: "E:\Program Files\OP-2.1\gamedata.db_textures_1"-  pojawia się monit : "Nie można odczytać pliku źródłowego, ponieważ plik jest uszkodzony". I trzy opcje do wyboru: "Przerwij" , "Ponów" i "Ignoruj"... Ponieważ ponawianie nic nie dało i kończyło się stale tak samo, kliknąłem w "Ignoruj", żeby zobaczyć co będzie dalej. A dalej, sytuacja powtarza się przy instalacji pliku "E:\Program Files\OP-2.1\gamedata.db_textures_7"

Po zakończeniu instalacji, gra oczywiście nie odpala, ponieważ brakuje plików... I tu, mam do Was, Panowie, pytanie... Czy ktoś z Was wie może w których konkretnie plikach po ściągnięciu gry, znajdują się te pliki z teksturami 1 i 7 ??? Ściąganie całej gry trwa ruski rok a skoro pozostałe pliki są w porządku, to lepiej byłoby ściągnąć na nowo już tylko te pliki, które są uszkodzone... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm - to jest sejw od @tom3kb , a On już tam był puszki były porozrzucane. 2 wejście też nic nie dało fotki zrobiłem, ale puszek brak.

@tom3kb - Dla Dana potrzebne są te 20 z x-18 inne nie zaliczą. To co wypiłeś te 3:biggrin:???

A co zrobiłeś z pda Kreta???

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.