Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zwinny napisał:

Zadanie na bizony anomalne dla krzyża jest jakieś istotne w fabule? Nie mogę ich za nic znaleźć

ATP walą się tego od groma, Bagna Cerkiew co najmniej jeden w kamuflażu z takim zazwyczaj biega, Jak nie będzie Cię długo na Kordonie to na ATP takie złapiesz ;)

Też tak macie, że jak was gdzieś nie ma dłuższy czas, to najpierw liczba przeciwników dobija do pełnej puli (10 np) a następnie z cieci w kurtkach przeobrażają się w egzo i grozy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 15:46, suchyyy1 napisał:

Przytuliłem sejwy od  @tom3kb i tam było 17 sztuk pewnie go suszyło i wypił:biggrin:.

Po miesiącu :D zszedłem do x18 bo miałem kilka zadań, w tym zrobienie zdjęcia embrionu. Makabra, żeby trafić skąd i w co celować tym aparatem, aż sobie filmik na yt puściłem.

I te słynne zaginione 3 puszki piwa, o których wyżłopanie byłem posądzany wciąż tam leżały w tym pomieszczeniu z lodówką, za dwoma grubymi rurami. A, że dziś gorąco to jak znalazł :)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce poltergeista komu mam oddać? Jakiś czas temu za zadanie dął je górnik i powiedział wiesz komu masz je zwrócić, więc zaniosłem doktorowi myśląc że to dla niego ale nie pojawił się żaden dialog, schowałem je w tym sejfie co obok niego stoi 

Coś mnie ominęło czy tak ma być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Z korytarza schodzisz do pomieszczenia ze śmieciem, tak jak się idzie do Monolitu,wchodzisz po drabince na gzyms, dochodzisz do drugiej drabinki, ale nie wchodzisz na nią a idziesz dalej po gzymsie. Na końcu będzie schowek.

Eee... ale to nie jedyny schowek jaki musisz znależć.

Tu masz film:

Spoiler

 

 

Edytowane przez wariat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 2 pytanka

1. Gdzie dostać można exo maskujące potrzebne mi do kwesta i nie chodzi o Woronina. Na NT jak na złość nie chcą dawać

2.Fotografa nie mam a przez niego Kuzniecow daje kwest na schowek na cea-1 a tam jest dokument który mozna oddać Wasylemu. Czy da rade go zrespić. Chyba nic nie pokręciłem

@tom3kb-Tak chylę czoła Twojej wstrzemięźliwości:zywiec::zywiec::zywiec: Mea culpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, suchyyy1 napisał:

Witam 2 pytanka

1. Gdzie dostać można exo maskujące potrzebne mi do kwesta i nie chodzi o Woronina. Na NT jak na złość nie chcą dawać

2.Fotografa nie mam a przez niego Kuzniecow daje kwest na schowek na cea-1 a tam jest dokument który mozna oddać Wasylemu. Czy da rade go zrespić. Chyba nic nie pokręciłem

@tom3kb-Tak chylę czoła Twojej wstrzemięźliwości:zywiec::zywiec::zywiec: Mea culpa

Egzo leży przy Monolicie. Czasami wypada z przeciwników i jest opisane jako nie zużyte wystarczy je wtedy naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.