Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Ten lot do tego schowka zapamiętam do końca życia... Fajna jest ta możliwość powrotu :)

 

Kolejne zadanie z serii idź sobie gdzieś..

Pijawka dla Krzyża w Lesie? Jak to zrobić.. oblazłem las pijawki brak.. gdzie jej szukać..

P.S

Pijawka ogarnięta..

w nagrodę dostałem teleporty na nowe lokacje.. jest po co tam iść? Są tam zadania do zrobienia?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

Panowie co jest nie tak, znalazłem schowek Striełoka w sarkofagu. A doktor na to, że to nie wszystko i coś jeszcze mam szukać. Co mam zrobić? Czy może chodzi o to PDA? Co trzeba było przynieść Górnikowi?

W opisie tego PDA jest info o innych schowkach, które musisz znależć. 2 w Czerwonym lesie i jeden w barze i dopiero do Doktora. 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wariat napisał:

@Ignachinio W temacie "parę problemów" wstawiłem Ci poradnik z lokalizacjami schowka strieloka w sarkofagu, jest tam też pokazane gdzie znalezć jego pozostałe schowki do tego zadania. Obejrzyj dokładnie.

Dziękuje :) Czyli robić tak w poradniku spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Na bagnach dostawaliśmy zadanie na zaznaczenie Czerwonego Pseudogiganta na Agropromie. Zrobiłem to ale nie mam żadnego dialogu z chyba Zimnym z Czystego Nieba (barmanem) na jego zaliczenie.

Kiedy to zadanie się zalicza? Czy może trzeba mieć przy sobie np tą specjalną giwerę co wystrzeliwuje się te znaczniki żeby je zaliczyć? Bo gdzieś ją zostawiłem ;) bo swoje ważyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ignachinio napisał:

Panowie schowek nieznajomego stalkera w Czerwonym Lesie daje go Denis za uratowanie.

Na jednym z drzew przy tej wielkiej anomalii, jak iść do czołgu. Łatwo ten schowek zobaczyć. Ale radzę dobrze się uzbroić, jak będziesz się po niego wybierał:D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że jakiś fajny detektor dostawaliśmy na NT od Witii Holograma. 

Po wykonaniu kwestów Kła i "zjezdzie autorytetów" wpadnie Ci w łapy detektor izomorfów, chyba da Ci go Błyskawica albo Maksymilian, nie pamiętam.

A co do kupienia takich detektorów to chyba nikt nie ma, nie wiem. Szukaj, może znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd się przyznać ale pokonało mnie op 2.1, musiałem skorzystać z nieśmiertelności na bagnach przy zadaniu Aleksandrycza na trzy kufry. Także jak komuś wytknę, że cheatuje w opku to możecie mi rzucić tym postem w gębę. :)

Wszystko przez te biomasy i szybki spawn  kilku grup kontrolerów z różnorodnym wsparciem, a musiałem się tam wrócić po swoje bambetle. Wystrzelałem się tam ze wszystkiego.

A myślałem, że spawn przy brzytwie Wilka był trudny, a tamta miejscówka na bagnach jednak w moim rankingu go pobiła, aż mi komp zaczął zamulać po walce w pobliżu portu w chutorze. 

 

 

Z ciekawostek, gram bez godziny grozy to zanim Akimowi uzbierałem 40 rąk zombie minęło 51 growych dni w Zonie :D

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mniej oszukać ;) to zawsze możesz zastosować stary sposób, wczytać grę załączyć nieśmiertelność ogarnąć gdzie są biomasy. Znowu wczytać grę i biegać od biomasy do biomasy na pamięć.

Pamiętaj o papierosach i cygarach (trochę po kaszlesz ale zdrowie psychiczne wróci i się obraz nie będzie rozjeżdżał). I najważniejsze jak najwięcej granatów ,,wysysacz" tylko one kładą wszystko jak leci (nie wiem czy ktokolwiek używa pozostałe). Z dalszej odległości rzucasz jeden albo dwa i masz święty spokój. W 51 dniu powinieneś mieć ich sporo.
 

Polecam też chowanie się za tym domkiem centralnie położonych (nie wiatą na kutry) on chroni przed działaniem kontrolerów.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Jednym ze sposobów likwidacji biomas bez większego uszczerbku na zdrowiu, jest dobra snajperka i pozycja na przęśle mostu do Tuzli. Jest nawet taki filmik pokazujący jak na ten most wleźć. I wchodzi się bez cziterki. A stamtąd biomasy widać jak na dłoni. A kontrolerów można odstrzelić jak kaczki. To filmik do OP 2, ale sądzę że aż tak wielkiej zmiany w 2.1 nie zrobiono, aby sposób się nie sprawdził.

DODANO: Jeśli nie dla @tom3kb, to innym graczom może przydać się porada jak oczyścić przystań koło mostu z tych wrednych biomas i kontrolerów, stojąc na moście do Tuzli. Trzeba tylko pamiętać, aby najpierw podejść do płotu koło przystani, aby wywołać spawn mutantów, a dopiero później wrócić w miejsce z którego można wejść na tory.

A grającym życzę :viva:.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.