Skocz do zawartości

Szukam Modów do Zewu Prypeci


Szwagier

Rekomendowane odpowiedzi

@Szwagier
Szwagra na forum jeszcze nie witaliśmy :) 

Szczerze? Tego jest od groma. Jeżeli zapadł Ci w pamięć Call of Chernobyl, to polecam DC: SR. A może coś odmiennego, typowo stalkrską przygodę? Przygody Masona - całkiem ciekawa historia pechowego stalkera. 

Z drugiej strony warto dać szansę takim tworom, jak Ocalały: Ucieczka z Zony lub (nowość, bo niedawno przetłumaczona) Labiryntowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzwagierDużo dobrych modów w tym do Zewu Prypeci jest wymienionych w tym temacie: Klik

Te posty też tam pewnie zostaną przerzucone.

Ogólnie tu masz cały dział z modami do Zewu spolszczonymi, wybierać przebierać. ;)

 

A jeśli chodzi o mody jak Call of Chernobyl to: 

Anomaly

https://stalkerteam.pl/forum/575-pobieralnia/

Powrót Legendy

https://stalkerteam.pl/forum/485-pobieralnia/

Dead Air

https://stalkerteam.pl/forum/577-pobieralnia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szwagier Pytasz tylko o mody do Zewu Prypeci, bo nie masz pozostałych podstawek?

Jeśli tak, to skorzystaj z możliwości zawartej w tym temacie:

https://stalkerteam.pl/topic/6995-samodzielne-repacki-wszystkich-gier-serii-stalker/

Możesz sobie legalnie pobrać wszystkie podstawki.

Ponadto jest wiele modów wypuszczonych razem z podstawką, to po pobraniu i nałożeniu spolszczenia możesz od razu grać.

Jeśli szukasz modów rozgrywających się na wielu lokacjach, to proponuję Ci Odrodzonych. W Duplikatach jest ich ponad 60. Tyle tylko, bo jest to serial, trzeba zacząć od Artefaktów Śmierci bazujących na Czystym Niebie. U nas to Odrodzony FF.

I ważne pytanie. Jakie masz doświadczenie z modami? Wymieniłeś CoC, a do Odrodzonych przydałoby się coś więcej. Nie lekceważ i nie rezygnuj więc z innych modów, bo wiele na tym stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Odpowiadając na pierwsze pytanie - Posiadam całą trochę S.T.A.L.K.E.R na steamie, pytam wszak o Zew Prypeci gdyż w S.T.A.L.K.E.R-a gram od niedawna i  Cień Chernobyla nawet nie zacząłem a Czyste Niebo dopiero liznąłem. W zewie Prypeci mam poprostu największe rozeznanie i najpewniej się w nim czuję.

@kondotier A odpowiadając na drugie pytanie z Modów mam znikome doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że dobrze by było przejść tego Cienia, potem Czyste. W Cień łatwiej się wgryźć i Czyste do niego bardziej "dopowiada" niż wprowadza dlatego wymieniłem jako pierwsze.
Mody lubią zarówno świadomie jak i nie nawiązywać do podstawek. A znajomość lokacji i gdzie co jest często się przydaje. Np. w Labiryncie za diabły bym nie wiedział gdzie jest bąbel przestrzenny gdybym nie wiedział gdzie się znajduje w Czystym Niebie.
A co do modów samemu preferuję repacki (wersje samodzielne). Są też na bazie Zewu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szwagier I prawidłowo. Tak jak napisał @LisKot , bez znajomości wszystkich podstawek, grając w mody może być Ci ciężko.

A na temat czy zaczynać od Cienia Czarnobyla czy Czystego Nieba, zdania są podzielone. Moje jest takie, że skoro CzN zostało określone jako prequel , to najeży się tego trzymać i je ukończyć przed CCz. Ale decyzja należy do Ciebie.

Jak wystąpią jakieś problemy z grą, to pytaj, ale w temacie gry. Lub sam poszukaj w internecie. Jest multum różnego rodzaju podpowiedzi, wyjaśnień, czasami wprowadzającymi mętlik.

CCz ponoć ma zakończenia dobre i złe. Dla mnie to absurd. Ktoś sobie to ubzdurał. Każde zakończenie prowadzące do napisów końcowych jest dobre i odpowiada sposobowi jak grę przechodziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.