Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Agrael Trochę oglądałem, ale sprawdzę dokładniej. Robią różne wątki i trudno to ogarnąć. 

Rozmawiałem. Lebiediew daje to zadanie, a ono prowadzi do zakończenia. Wygląda jakby było zepsute. Drugą opcją jest odmowa wstąpienia do Czystego Nieba, powrót na Kordon i tam dalej wątek z tym kryptokontenerem. No i drugie zakończenie. 

Powinienem mieć trzecią opcję dialogową i przenieść się do Prypeci, ale nie wiem, co zrobić, aby odblokować to zakończenie. Czytałem posty i niewiele jest o tym. Jedynie o akcji w podziemiach Jantaru (chyba chodzi o X16), ale tam byłem. 

No i jest jeszcze czwarte zakończenie podobno, ale o nim nic nie wiem. Można jeszcze robić zadania dla Czapajewa, ale ten wątek się urywa, podobnie ten z X10 patrząc po postach. Nie wiem, czy to ma wpływ na któreś z zakończeń. 

Ogólnie mod niedokończony, a szkoda. Wątki urwane i błędy psujące scenariusz. Gry nie zablokują, ale będzie nielogiczna np. można dostać dialogi na temat wydarzeń, które się nie wydarzyły, wyjść z Jantaru bez oddawania kryptokontenera, czy spotkać samego siebie i pograć ze sobą w karty 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poltergeist

No, można odnieść wrażenie, że fabuła w tym modzie jest dosyć chaotyczna. Ja na przykład miałem kilka problemów na początku gry, a później jakoś poszło. A, no i byłem pewien, że są trzy zakończenia. 

Poprzedni mod autora - F.M. moim zdaniem lepszy, ale to nie oznacza, że druga część nie jest warta przejścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Agrael Prawda, warto zagrać. Jest kilka ciekawych wątków. Tylko szkoda, że urwane. Mam wrażenie, że autor robił kilka modów, ale nie chciało mu się dokończyć, więc skleił co zrobił i tak powstał ten mod :biggrin:

Udało mi się uzyskać trzecie zakończenie. Wrzucę w spoiler, co robić. Jak uzyskam czwarte, to też napiszę.

Spoiler

Myślałem, że te arty są rozrzucone po wysepce i trzeba je pozbierać. Okazuje się, że są w plecaku.

ss_shattered_04-26-24_20-02-35_(marsh).thumb.jpg.888ec4f8d4233aff53968b4a3509d015.jpg

 

Dokładnie w tym miejscu w którym stoję. 

ss_shattered_04-26-24_20-03-21_(marsh).thumb.jpg.867f6a6ad7be88494732c3e0a548a2a7.jpg

 

Jest tam też notatka w której jest napisane co robić. Trzeba dotrzeć w to miejsce. 

ss_shattered_04-26-24_20-16-41_(marsh).thumb.jpg.691547a8ff40910f3720d5b2d8d96c34.jpg

Chodzi o tę bramę. Po lewej są krzaki w które trzeba wleźć, a potem po skrzynkach przeskoczyć przez ogrodzenie. Lebiediew się odezwie i zostaniemy teleportowani do bazy Czystego Nieba. Tam jest zakończenie.

ss_shattered_04-26-24_20-16-26_(marsh).thumb.jpg.9aa04d08b43a2676dbc7fa82abd38126.jpg

 

Edytowane przez Poltergeist
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.