Skocz do zawartości

Alternatywa 1.3


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, kanon1022 napisał:

czy jest przejście z zatonu na jupiter

Niestety nie ma takiego przejścia - niestety dlatego że trzeba biegać niejako "naokoło" przez Magazyny Wojskowe albo

Spoiler

skorzystać z 'podwózki' śmigłowca startującego z bazy CzN na Bagnach.

Na Jupiter można dostać się z BEZPOŚREDNIO jeszcze z jednej lokacji, ale nie powiem z której:P:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kordonu można przejść na ZATON - nie na Jupiter (przejście jest w zawalonym tunelu kolejowym, na wschodnim krańcu nasypu kolejowego). Poradnik jest dokładny ALE jest przeznaczony do wersji 1.1 moda. 

Aby dostać się z MW na Jupiter trzeba wejść do tunelu kolejowego na bazie Wolności. 

1 godzinę temu, kanon1022 napisał:

Dlaczego nie powiesz z której

Ponieważ jest to jedna z 'dalszych' lokacji, na której jeszcze na pewno nie byłeś. Wspomniałem o tym w ramach ciekawostki/podpowiedzi. To przejście przyda się w późniejszym okresie gry - jest to olbrzymi skrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie jest przejście z Zatonu na Jupiter, przez tunel Prypeć ( kwestia czy już się je zna w zależności od postępu w fabule ). W zakładach na Zatonie tam gdzie są elektryczne anomalie i rozbity śmigłowiec jest wejście do tunelu Prypeć ( miejsce gdzie testowana była broń elektromagnetyczna ), potrzebny skafander z zamkniętym obiegiem i butla z tlenem. Ten tunel to spory skrót do kilku lokacji.

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niespodzianka !

Grając pierwszy raz, quest na Duchy potoczył się w/g schematu. Czyli. Duchy dzieci, doktora, babci i faceta w czerni. Nie mogłem za to wyłączyć konstrukcji w przedszkolu, mimo znalezienia przełącznika. Co ja nie wymyślałem żeby go wyłączyć :062:

Grając drugi, poszedłem do przedszkola i udało się wyłączyć emiter. Zadanie zaliczone.

To się nazywa nieliniowość moda ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wykonałem zadania w Przedzoniu oprócz tych w prypeci  jak poszedłem na Agroprom to mam wyloty bez loga , na bagnach też wykonałem zadania,na Kordonie też wykonałem, Zaton też Jupiter zostało zadanie na znalezienie ochrony dla naukowców i dokumenty z X8 jak dalej ruszyć z grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 czytając Twoje posty odnoszę takie dziwne wrażenie że nie grasz w tego moda tylko obserwujesz z boku od czasu do czasu jak ktoś inny w niego gra. A najgorsze jest to że nie czujesz potrzeby czytać naszych poprzednich postów, w których są odpowiedzi na wszystkie twoje zadane pytania.

15 minut temu, kanon1022 napisał:

Ok , ale mam iść do Prypeci czy na Agroprom a może na Magazyny Wojskowe

Kod do drzwi bunkra jest w PDA (potrzebny odpowiedni poziom poziom łamania zabezpieczeń - 2?). PDA jest w pomieszczeniu kompleksu przeciwlotniczego Wołkow na Jupiterze. Tam też jest wejście do Lab X-8 (w podziemnej części kompleksu).

1 godzinę temu, kanon1022 napisał:

jak dalej ruszyć z grą.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerczi gram drugi raz, ale o "Toksynie" pierwszy raz słyszę (chyba że na śmierć zapomniałem :036:). A może chodzi o dezintegrator anomalii ?!

Zadania na miotacz nie robiłem bo nie był mi potrzebny.

Widma w przedszkolu - musisz pójść do przedszkola, a tam będziesz miał wizję z doktorem w szpitalu, później będzie babcia na ulicy koło szpitala i facet w czerni przy leżącym drzewie koło szpital.

Teleport w Limańsku - na skwerku w znanej piwnicy. Zresztą chłopcy cię zaprowadzą. 

Quest na Duchy zaczynasz w księgarni - książka o duchach. 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.