Skocz do zawartości

Ермак: Миражи Зоны (Jermak: Miraże Zony)


Rekomendowane odpowiedzi

art.jpg.297d0dddb357d8b635b7fb8e0ffdfd07.jpg

Tytuł oryginalny: Ермак: Миражи Зоны 
Platforma: Czyste Niebo 1.5.10 (repack - wersja samodzielna)
Data premiery: 01.04.2023 r.
Autor: AlbertVIctory
Śr. długość rozgrywki: (ok. 1.5 godziny)


OPIS:

Spoiler

Jermak jest bojownikiem Zony. Bojownikiem, któremu powierzono wszystkie jej nadzieje, jest jednym z niewielu, którym udało się przetrwać jej próby. Jermak - jej ukochane dziecko, ale także i niewolnik. Czy Zona zdoła utrzymać Jermaka na łańcuchu? A może łańcuchy to tylko miraż...


Cechy moda:

  • aktorstwo głosowe;
  • wszystkie postaci mają swoją własną, małą historię. W PDA należącym do każdego stalkera można znaleźć wskazówki dot. wydarzeń mających miejsce w Zonie;
  • wersja Portable;
  • pakiet broni (SWRP+STCS Weapon Pack);
  • ulepszona grafika i dźwięk.

Podziękowania dla aktorów głosowych: 

Spoiler
  1. Михаил ECspezi - głos Нэрила (Neriła);
  2. slesar6razriada (Слесарь 6 разряда) - głos Ермака (Jermaka);
  3. Александр Рокнрольщик - głos Бандитов (bandytów), Сержанта (Sierżanta), Призрака (Ducha);
  4. Сталкерша - głos Миры (Mirażu). 

 

PORADY:

Spoiler

Znane wyloty i sposoby naprawy:

  • Jeżeli podczas uruchomienia gry pojawi się błąd "OpenAl:Can`t create sound device", to w folderze "add" znajduje się instalator OpenAl (nie zapomnij o ponownym uruchomieniu. Znajdują się tam również inne instalatory. 

GALERIA:

Spoiler

ss_albertvictory_04-01-23_14-36-49_(escape).jpg  ss_albertvictory_04-01-23_14-37-33_(escape).jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Modyfikacja jest w wersji samodzielnej, a więc nie wymaga posiadania i instalacji podstawowej wersji gry. Wystarczy rozpakować pobrane archiwum (najlepiej poza partycję systemową i katalogi Program Files).
 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Fix:

  • Yandex - [KLIK]
    Naprawia błąd, który przytrafia się podczas przeszukiwania schowków (zamiana plików).


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png
 

  • Dodatnia 3
  • Ekstra 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier
Zauważyłem, że we wstawkach na rus stronach często nie ma objaśnienia, jak postawić moda. W niektórych przypadkach jest to oczywiste, ale różnie z tym bywa. Więc dopisałem, że trzeba dodać fixa do moda, który jest repackiem. Najwyżej pkt.2 skasować, aby nie było zamieszania. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek 25 Też zacząłem grę w moda i bez przeczytania dialogów, które jak na razie za mnie prowadzi mod, wykonywanie zadań uważam za błądzenie po omacku. Każde PDA zawiera też istotne informacje. A są jeszcze wiadomości od jakiejś tęskniącej kobiety. Ale skoro swoją metodą dałeś radę to masz gratulacje :brawo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek 25 - przelazlem tego moda na tym forum chyba jako pierwszy, czytałem dialogi uwaznie ale sa warianty postepowania co do wykonania zadań.

He he he - Cienka czerwona linia - J.J. - parę razy był feirant. ;) :) 

Co do zadania w wiosce to nie czekałem do zmroku, znalazlem tłumik i dałem radę.

RPG - 7, tu było troche zabawy.

Finał też ciekawy, cyknąłem jej fotką ;) vide klimatyczne. :) 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU

Odpowiedź na powyższe pytanie znalazłem sam.

Mod ukończony z obiecanką od autorów.

Obiecanka.jpg

Tłumaczenie: Ciąg dalszy w zamykającym zdarzeniu.

      A poniżej ostatnia rzecz jaką widział protagonista.                              I chyba ukłon w stronę zaurusa. Jego osobisty pistolet.

ss_fred_04-12-23_14-25-18_(escape).jpg      ss_fred_04-12-23_14-13-59_(escape).jpg 

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super - tylko chyba lepiej od razu zaznaczyć, że to modyfikacje w języku ojczystym ich autora, póki co.

Taki szybki test - jeśli ktoś przeczyta ten fragment rozmowy z "dwójki" o którym wspomniał wcześniej @vidkunsen 

Spoiler

5.thumb.jpg.0db1754dd0cf3c78ecd246eaf4f8fe78.jpg

to dobrze, a jak nie - to zawsze można pobiegać za znacznikami zadań na mapie... i przy końcówce "trójki" mieć ochotę na 

Spoiler

dziuniWryj.thumb.jpg.aec04245b70376a605d2c2272fffd8fe.jpg

- choć w istocie dziewczyna ratuje tyłek skórę naszemu najmusowi..?

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.