Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie filmiki to tylko są by pomóc w instalacji...ale jak nic nie znajdę to może ktoś kiedyś też zatęskni za tym systemem obrażeń z gamma i coś napisze...

tom3kb powiedział byś mi jak ten system się włączało w anomaly ? w gammie po prostu był i ewentualnie z mo2 można było go pewnie włączyć i wyłączyć a jak wrzuciłem ten redux system do mods w zwykłym anomaly to co dalej się robiło? w zwykłym anomaly nie ma mo2 a ja nie używałem tego systemu wcześniej nigdzie tylko w gammie...i to tam mi się to pioruńsko właśnie spodobało że tak tuptam teraz wszędzie i w każdej odsłonie anomaly szukam...

doooobra z anomaly jakoś ogarnąłem.......ale z tym antology to już sobie dam spokój..-jakieś błędy wywala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pobrałem wszystko z Moddb dwa pliki i spolszczenie , czy coś jeszcze trzeba instalować . Gra nie chciała odpalić po polsku , ale swtworzyłem nową instalację i jest po polsku tylko nie wiem czy mam wszystko , nie widzę dopisku Custom . Takie mam przy odpaleniu nie chcę ruszać nowej gry bo może coś mi brakować jakiś patchy np.pacha1. Zaznaczyłem dwa tryby Fabularny i Otwarta Zona , można do tego zaznaczyć jeszcze Tryb Soulslike , a może ten ostatni nie jest potrzebny.

Zrzut ekranu 2024-10-15 101734.png

Zrzut ekranu 2024-10-14 215509.png

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Anthology 1.2 (Patch 2) + ModPack + Custom to jest cały mod i na niego nakładasz ten Patch 3 - to wszystko co trzeba zrobić, żeby mieć najnowszą wersję Anthology. Patch 1 już dawno jest nieaktualny, więc tylko te 2 pliki pobierasz - 42.37 GB i 420.99 MB. 

Potem jak już masz to wszystko rozpakowane i patch 3 dorzucony do moda to wrzucasz spolszczenie i sprawdzasz w oknie Mod Organizera czy się nie wrzuciło do kategorii "Overwrite" - ona jest na samym dole listy. Jeżeli tam jest to przenosisz spolszczenie do kategorii "New textures and models" przeciągając je po prostu do tej kategorii za pomocą myszki - wtedy powinno śmigać - i to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022Nie no to jedną instalację możesz usunąć moim zdaniem bo po co Ci dwa razy to samo? :P Tylko miejsce sobie zajmujesz na dysku. 

Tak ten kompas powinien być, to jest jakiś nowy mod na interfejs, mnie tam się średnio podoba, ale nie bawiłem się tym za wiele i nie wiem za bardzo jak to wyłączyć. Pogrywam w Anthology tak jak jest. 

Ogólnie z tymi dużymi modpackami do Anomaly cały pic polega na tym, że powinien być na tej samej partycji dysku folder z modem (Anthology) i folder z czystym Anomaly 1.5.2 (najlepiej mieć oba w jednym miejscu) i do tego Anomaly potem wskazujesz ścieżki w Mod Organizerze (chyba już wiesz jak się to robi) i najlepiej więcej modpacków na tej samej partycji nie instalować, a jeżeli już instalować to nie można innego modpacku przypisać do tego samego czystego Anomaly bo wtedy 2 będą korzystać z jednego czystego Anomaly i raz się uruchomi jeden modpack, a raz drugi lub w ogóle nic się nie uruchomi. 

No ale skoro Ci się uruchomiło i masz po polsku to zostaw to, które Ci działa ze spolszczeniem i tyle, a to w którym nie działa usuń i wsio.

Z kolei czy spolszczenie działa jak powinno możesz bardzo łatwo sprawdzić - wystarczy, że wejdziesz sobie w menu dodatków - jeżeli wszystkie mają normalne nazwy, a nie np. coś w stylu ui_mcm_coś tam coś tam, czy ui_dynahud itd. lub broń u handlarzy ma polskie opisy to jest w porządku - zresztą, jeżeli coś by było nie tak to już menu główne, opcje itd. miałbyś po rosyjsku lub angielsku, a jak po polsku się odpaliło to spolszczenie działa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205Dzięki to jak zosstawię tą przenośną to śmiało mogę zaczynać zabawę . Ten kompas się wyłącza chyba w ustawieniach mi się pojawił razem z paskami zdrowia. Nie wiem czy tak ma być ale na chwilę tylko pojawia się ikona amunicji w prawym dolnym rogu oraz jeden pasek zielony z lewe na dole.

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.