Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję Anatolijowi za gigantyczną pracę ze zrzutami dla mnie :) . Przepraszam za kolejną "upierdliwość", przeinstalowałem MO, coś tam powciskałem i za n-tym razem odpaliło mi z zapisu. Na razie zauważyłem jedną różnicę - pojemność schowków - plecaków została ograniczona.  Albo zbankrutuję (tych najtańszych plecaków jakoś aktualnie nie ma w ofercie kupców), albo ktoś mi podpowie jaki mod albo jakie ustawienia odblokowują pojemność plecaka (skrytki). Z góry dziękuję za pomoc :) .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anatolij

Spoiler

A jak to właśnie ustawić aby było dobrze. Taki mam wylot do windy

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : cross_table().header().level_guid() == level_graph().header().guid()
[error]Function      : CAI_Space::load
[error]File          : D:\a\xray-monolith\xray-monolith\src\xrGame\ai_space.cpp
[error]Line          : 116
[error]Description   : cross_table doesn't correspond to the AI-map
 

stack trace:

 

SymInit: Symbol-SearchPath: '.;D:\WOJTEK-13\ANOMALY 1.5.2;D:\WOJTEK-13\ANOMALY 1.5.2\bin;C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\system32;', symOptions: 530, UserName: 'Asus'
OS-Version: 6.2.9200 () 0x300-0x1
D:\WOJTEK-13\Anomaly Anthology 1.1\mods\00 - Anomaly-modded-exes\bin\AnomalyDX11AVX.exe:AnomalyDX11AVX.exe (0000000140000000), size: 18075648 (result: 0), SymType: '-exported-', PDB: 'D:\WOJTEK-13\Anomaly Anthology 1.1\mods\00 - Anomaly-modded-exes\bin\AnomalyDX11AVX.exe'
 

 

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja się chyba poddaje. Nie mogę obejść błędu "Acces denied" w mod organizerze. Wszelkie próby, konto admina wbudowane, nadawanie uprawnień, nic nie pomaga. Coś jest nie tak z programem ModOrganizer, bo samo Anomaly działa. Prznosiłem na inny dysk/ foldery również.  Zapora, natywirus wyłączałem zresztą i tak nic nie wyłapują. Funkcję "wymuś aktywacje plików gry też sprawdzałem, z i bez.

wsrtyj.png

Edytowane przez _KieŁ_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybór preferowanej historii jest dokonywany w menu głównym, przed rozpoczęciem gry.- Wie ktoś jak to rozumieć? ja to myślałem żę to będzie wybór którą "ścieżkę fabularną pójdziemy(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

@Przykucek Opis błędu wskazuje na to, że coś jest nie tak z teksturą, ale co to nie mam pojęcia... zazwyczaj wyloty przez tekstury się zdarzały jak tekstura miała w nazwie cyrylicę, ale ta nie ma. Ewentualnie może być jeszcze tak, że za wysokie masz ustawienia graficzne, gra nie wyrabia i w momencie wczytywania tej konkretnej tekstury wywala się do pulpitu. Spróbuj zjechać trochę w dół z grafiką, a jak to nic nie da to spróbuj nowej gry - może z tym konkretnym modelem broni jest coś nie halo. Wszystko jeszcze zależy też czy grasz na DX8, DX9, DX10 czy DX11 - nie wiem jak w przypadku Anthology, ale np. Anomaly Custom czy Dark Signal działają dobrze jedynie na DX10 lub 11, a na niższych są problemy. 

Ogólnie rzecz biorąc ja bym odpuścił Anthology 1.1 bo wyszła niedawno wersja 1.2 do której aktualnie pomału dostosowuję spolszczenie z wersji 1.1 - autorzy twierdzą, że nowa wersja jest stabilniejsza i ogólnie lepsza itd. także... 

Jak poskładam wstępną wersję spolszczenia do 1.2 to planuję jeszcze wypuścić aktualizację spolszczenia do 1.1 bo uzupełniłem trochę rzeczy, które zupełnie przeoczyłem zanim je wrzuciłem na forum, ale ogólnie polecałbym się uzbroić w cierpliwość i poczekać, aż wrzucę spolszczenie do 1.2,

  • Ważne 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anatolij I z tego co widzę to spolszczenie do 1.1 mniej więcej pasuje. Swoją drogą prawie uzupełniłem ten plik st_notepad_pa, o którym kiedyś wspominałeś, ale zauważyłem że są tam bardzo dziwne treści - np. artykuł ze strony internetowej o premierze aplikacji do oglądania filmów - VLC Media Player, artykuły o samolotach SU-30SM itd.

Do tego są tam też fragmenty opowiadań Romana Kulikowa, ale tekstu jest tak dużo, że to nie ma prawa się zmieścić w jakimkolwiek okienku w grze, więc fragmenty książek pominąłem. Ale znalazłem jeszcze 2 pliki z tekstami dokumentów, więc jak dostosuję spolszczenie do 1.2 to wrzucę poprawki do 1.1 i powinno być wszystko już na swoim miejscu.

Z drugiej strony jeśli będzie wersja 1.2 to zastanawiam się czy będzie sens poprawiania spolszczenia 1.1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szczepan9205 zmienił(a) tytuł na Anomaly Antology - 1.2 (OBT)

Linki w poście #1 zostały wymienione na prowadzące do pobierania nowej wersji Anthology czyli 1.2. Dodatkowo w Linkach do pobierania pojawił się link do spolszczenia przygotowanego przeze mnie do wersji 1.2 :) 

Mam nadzieję, że będzie mniej dziurawe niż to do wersji 1.1 i będzie się dało w końcu przechodzić fabuły modów bez żadnych problemów. Ja na dniach chyba sobie spróbuję pograć w fabułę Zewu Prypeci dopóki mi się nie znudzi bo jednak na silniku Anomaly i ze wszystkimi współczesnymi mechanikami to może być ciekawe doświadczenie.

Jeżeli nie to prosiłbym każdego kto zdecyduje się na zagranie o wrzucanie błędów/brakującego tekstu/ewentualnie angielskiego tekstu w formie zrzutów ekranu. Podejrzewam, że jako jeden z pierwszych @Anatolij zdecyduje się na grę, ale tak czy tak prosiłbym o błędy w formie zrzutów - jak widzę na zrzucie gdzie jest problem, jak mniej więcej wygląda tekst itd. to o wiele prościej mi jest znaleźć problem i go naprawić niż się domyślać. 

Dodatkowo pamiętajcie też, że ja nad tymi modpackami pracuję sam, a ze względu na to, że są ogromne i testy zajęłyby tygodnie lub miesiące to mogą się jakieś babole zdarzać :P

EDIT. @Anatolij Masz może na dysku jeszcze Anthology 1.1? 

  • Ekstra 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.