Skocz do zawartości

Upadły Bóg


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

@Szczepan9205 @Agrael wiecie że nie pomyślałem o tym? może i tak, a więc ubiłem trzech i poszedłem na miejsce, jak nikt tam nie leżał tak nadal nie leży, wniosek że musi być ich więcej, ale zlazłem całą mapę wzdłuż i w szerz i żadnego nie znalazłem, miałem dwóch na głównym placu i trzeciego za szkołą, ilu ich mieliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z przejściem z Wysypiska do Baru po pobydie w Dolinie Mroku.

Wywala do pulpitu z takim logiem.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CBlender_default::Compile
[error]File          : C:\xray\stcop_engine\src\Layers\xrRenderPC_R1\BlenderDefault.cpp
[error]Line          : 63
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: ston\ston_bort_j01

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 W katalogu głównym z modem jest folder addons, a w nim w jednym z folderów jest plik, na zmniejszoną populację npców w Barze, ale nie mam już moda na dysku, więc też Ci nie powiem, który to dokładnie folder.

Na pewno nie jest ten, który poza krzaczkami ma w nazwie HD bo to dodatek na modele HD dla NPCów, kolejny z folderów ma w środku plik game_levels_music.ltx - to też nie ten bo on jest po to, żeby móc przywrócić sobie oryginalny ambient muzyczny z ZP jeśli graczowi nie odpowiada ambient dodany przez autora.

W jeszcze jednym folderze jest plik user.ltx i to są zalecane przez autora ustawienia graficzne dla moda, ale to też nie ten.

Więc musisz znaleźć ten folder, który nie zawiera wypisanych przeze mnie plików i to będzie ten na zmniejszoną populację w Barze no i w teorii powinien pomóc na wylot, ale dobrze by było, żebyś napisał w odpowiedzi jego nazwę to wtedy Ci powiem czy to na pewno ten i po podmianie możesz spróbować czy pójdzie.

Ewentualnie jak to nie pomoże to musisz wtedy dodatkowo zjechać w dół z ustawieniami grafiki bo log mówi, że mod ma za mało zasobów, żeby wczytać tekstury dla shadera dla wymienionej w logu tekstury. Którą opcję graficzną konkretnie musisz zmniejszyć nie umiem Ci powiedzieć bo to zazwyczaj loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 No i gitara, wystarczyłoby jakbyś napisał samą nazwę pliku, a nie sam plik 😛 Ale tak, o ten plik właśnie chodziło - domyślnie autor nawalił sporo npców na tej lokacji i nawet ja mimo, że nie korzystałem z modeli HD miałem spadki FPS jak łaziłem po terenie Baru. W każdym razie jak grasz dalej to gitara 😎

BTW. W folderach na zmianę ambientu i na populację w Barze są właśnie jeszcze po 2 foldery bo w jednych są pliki na przywrócenie domyślnej lokacji i domyślnego ambientu, a w drugich pliki na zwiększoną populację NPCów i ambient stworzony przez autora - mnie osobiście nie przypadł do gustu, ale to tak gwoli ścisłości, ale są tam po to, żeby dać graczowi wybór i dostosować moda pod swoje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 No są w cyrylicy niestety, będzie trzeba dopisać do pierwszego postu chyba jakieś krótkie objaśnienie co jest w danym folderze, żeby ludzie na przyszłość wiedzieli. 

Pierwszy raz słyszę, żeby przy wchodzeniu w interakcję z czymś bardzo długo się otwierał interfejs, więc z tym już za bardzo nie pomogę. Jedyne co mi do głowy przychodzi to to, że Twój PC nie wyrabia z generowaniem przedmiotów w ekwipunku handlarzy czy przy trupach, a co za tym idzie - dysk nie nadąża, więc przyczyn może być sporo - zasyfiony lub zawirusowany system, dysk na wykończeniu lub ewentualnie po prostu słaby PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 To już od Ciebie zależy komu je sprzedasz - możesz je sprzedać liderowi stalkerów na Wysypisku, liderowi bandytów też na Wysypisku, możesz również sprzedać je Wydrze w Dolinie Mroku, Powinności, Wolności lub naukowcom - Twoja wola, po prostu wybór tego komu je sprzedasz będzie miał wpływ na zakończenie, a konkretnie na wspominkę o tym w napisach końcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.