Skocz do zawartości

Upadły Bóg


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb @Meta usunąłem polskie znaki, niestety nic to nie dało, nadal to samo, najgorsze że nawet nie wiem ocb przez te robaczki

A może ja nie mam wszystkich plików? czy to są wszystkie pliki moda? ściągane z google drive, fix i spolszczenie mam osobno

 

Screenshot 2023-08-29 09-58-56.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot hmm? wyglądają podobnie, różnią sie praktycznie tylko grafikami, u mnie po prostu tak się nazywają, instalacja jest banalnie prosta bo to repack, nie mam pojęcia co tu może być nie tak, co Ty tam usuwałeś? skąd pobierałeś moda? ja próbowałem jeszcze później z megi ale taki miałem słaby transfer że dałem sobie spokój @Szczepan9205 rzuć okiem, może Ty coś mądrego wymyślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cez137 napisał(a):

co Ty tam usuwałeś?

@cez137 Było parę plików z dopiskiem kopia w cyrylicy, ale to już po pobraniu.
 

 

3 minuty temu, cez137 napisał(a):

u mnie po prostu tak się nazywają

Spróbuj zmienić nazwy na takie jakie są u mnie.

 

4 minuty temu, cez137 napisał(a):

ja próbowałem jeszcze później z megi

Wywaliło mi limit transferu, ale coś się zepsuło i całe się jednak pobrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Ja moda pobrałem z Google Drive i wszystko u mnie się zainstalowało bez problemu - mnie tylko zastanawia fakt dlaczego u ciebie pliki, które pobrałeś nazywają się data2-005 i data3-007 gdzie nie powinny mieć takiej nazwy tylko powinny nazywać się data2.dat i data3,dat + zauważ, że ostatni plik .dat nazywa się u ciebie jak należy bez żadnego dopisku 00.

Weź może skasuj z nazw te dopiski 005 i 007 bo ich nie powinno w ogóle tam być chyba, że przeglądarka Ci coś źle pobrała, albo Twój system jakimś cudem nadaje im takie nazwy... Potem spróbuj odpalić instalator i zobacz czy wtedy się zainstaluje - z usuniętymi dopiskami 005 i 007 czy nie, bo patrząc na zrzuty z poprzedniej strony to podczas instalacji instalator chyba poprosił Cię o włożenie dysku nr.2  gdzie nie powinien w ogóle o coś takiego prosić tylko teraz pozostaje kwestia czy problem powoduje zła nazwa plików, czy coś Ci się po prostu źle pobrało z Google Drive (zgaduję tylko oczywiście, że może chodzić o złą nazwę lub coś się źle pobrało, ale z krzaczków w instalatorze widziałem symbol "#2" na Twoich zrzutach co mi zasugerowało, że instalatorowi może chodzić o dysk nr.2, który w tym przypadku jest archiwum nr.2 czyli data2 lub data3 - kilkanaście lat temu jak byłem młodszy to zazwyczaj jak się przeglądało to co zawiera dysk CD czy DVD z grą to zawierał właśnie kilka plików o rozszerzeniu .dat i do tego był plik .exe instalki i to wszystko stąd skojarzyłem, ale mogę się oczywiście mylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 @LisKot no, tak myślałem że Szczepan wymyśli coś sensownego

30 minut temu, Szczepan9205 napisał(a):

Weź może skasuj z nazw te dopiski 005 i 007 bo ich nie powinno w ogóle tam być

O to chodziło, mod się zainstalował i bez problemu go odpaliłem, widocznie chrome coś pochrzanił, wymyślcie coś z tą ciemnicą bo przecież tak się nie da grać, jest po 11:00 a ciemno jak o 20:00, jasność podkręciłem ale jak widać średnio to wygląda żeby nie powiedzieć że źle

ss_cez137_08-29-23_19-49-30_(escape).jpg

ss_cez137_08-29-23_19-49-49_(escape).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem na MW i mam częste wyloty z takim logiem, co to oznacza?.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : 0
[error]Function      : CUICellContainer::FindFreeCell
[error]File          : C:\xray\stcop_engine\src\xrGame\ui\UIDragDropListEx.cpp
[error]Line          : 674
[error]Description   : there are no free room to place item
 

Teraz się połapałem, że jak nacisnę menu ekwipunku to mam wylot, literę i .

 

Edytowane przez bolo
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gdzie jest druga kula dla naukowca? jest info że gdzieś w bagienku, ale nie mogę znaleźć, dwie już mam a tej nie mogę namierzyć? leży martwy żołnierz w bagienku a obok plecak ale nie ma możliwości go przeszukania, pozostałe dwie były właśnie w takich plecakach, to czasem nie ten? bo już nie wiem gdzie szukać, kiepsko widać żołnierza i plecak ale jak wiecie mod jest bardzo ciemny i screeny tak wychodzą

ss_cez137_08-30-23_17-28-47_(yantar).jpg

ss_cez137_08-30-23_17-31-16_(yantar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Na środku bagienka jest wysepka, a w jednym jej miejscu są dwie beczki - jedna przewrócona, a druga stojąca - to jest właśnie schowek, w którym jest potrzebna Ci kula - ja jak ogrywałem moda to też nie byłem w stanie jej znaleźć i musiałem się ratować YouTubem 😛 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 rzeczywiście był przy beczce, ale przez tą ciemnicę wgl go nie było widać, dopiero zerknąłem na HUGa i to pomogło

Czy ktoś wie co trzeba zrobić w tym MM i gdzie jest ten przyjaciel Astrologa? Z filmu od HUGa niewiele rozumiem z resztą nie pokazał mi niczego czego bym nie wiedział a koniec końców i tak nie rozwiązał zagadki i wrócił do baru, w miedzy czasie zauważyłem że w czasie rozgrywki w MM na jego filmie pokazują się od czasu do czasu jakieś zdania, prawdopodobnie to jakieś wskazówki ale kompletnie tego nie rozumiem 

https://www.youtube.com/watch?v=tsVG6doYcdo&t=42s

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 No rzeczywiście mega ciemno masz w tej Zonie 😛 To jest grafika na DX11? Czy na niższym renderze grasz?

Fabuła w sumie tego nie sugeruje w żaden sposób, ale w MM chodzi głównie o to właśnie, żeby znaleźć przyjaciela Astrologa - w 8:54 masz pokazane gdzie jest, potem wracasz do Astrologa i tyle. No chyba, że chcesz osiągnięcie sobie odblokować, które też będzie miało wpływ na zakończenie to możesz pobiegać trochę po MM - znajdziesz w nim dwóch, albo trzech (już nie pamiętam) kontrolerów - zabijesz ich to dostaniesz osiągnięcie. Nie za wiele jest do roboty niestety, ale autor pisał, że to mod robiony "na amatora" i żeby się nie spodziewać kokosów jeśli chodzi o dodatkowe rozdziały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Szczerze to nie mam pojęcia bo u mnie był w tym samym miejscu co u Huga, u WolfStalkera też się w tym samym miejscu zespawnował.

Teraz tylko zgaduję, ale może on się spawnuje dopiero jak wybijesz kontrolerów 🤔 Ja najpierw ich wybiłem, a potem sobie szukałem tego trupa, więc spróbuj zrobić tak samo i zobaczysz.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.