Skocz do zawartości

Poniżona GROZA !


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale to wszystko z nerwów ;) 
Zobaczcie co ten ... opowiada o broni, o której niejeden stalker w Zonie
może tylko pomarzyć (oglądać od 24:55):

Żebym miał psa to bym poszedł futrzaka przewietrzyć i może rozchodziłbym ten nerw ;)
Ale na stanie mam tylko kotkę (też niezła terrorystka) więc skończy się pewnie na wieczornym obrządku. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny pseudo znawca. Typ który jeszcze trzy lata temu komentował jakieś Mario czy innego gówno na innym kanale. Nagle się robi ekspertem od wszystkiego. Obejrzycie sobie jego filmy o 2 wojnie światowej. Tam to jest dopiero festiwal bzdur.

  w Opku często używam na początku bo jest w zadaniu od Kuznecova szybko do zdobycia. A potem można je fajnie sprzedać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ignachinio napisał(a):

To kolejny pseudo znawca. 

Nagle się robi ekspertem od wszystkiego

A ja lubię te jego filmy o historii czy z tematyki wojennej.

Akurat to jest magister historii 🤪 więc gada o tym co lubi i na czym się zna.

Szkoda, że nikt nie narzekał, że jak historyk może prowadzić programy o grach komputerowych, a co on tam wie 😏

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Ignachinio napisał(a):

To kolejny pseudo znawca. Typ który jeszcze trzy lata temu komentował jakieś Mario czy innego gówno na innym kanale. Nagle się robi ekspertem od wszystkiego. Obejrzycie sobie jego filmy o 2 wojnie światowej. Tam to jest dopiero festiwal bzdur.

Według tego cytatu wyżej, autor filmu w dupie był, gówno widział i gówno wie, a mi chodziło tylko, o moje udawane oburzenie
w ocenie Grozy (dla @vidkunsen Burzy).
 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldman, Ignachinio - macie rację, jak dla mnie to w/w wersja Burzy to prostacka odmiana dla Omonu na hukowe i lzawiące, to jest pistelotem do krótkie dystansu w obiektach, parametry w modach zawyzone.

Tom3kb - i co z tego, że mgr. histerii, ja jestem archiwistą po szkole (uniwerek ) i wojsku i jak nie mam dowodu to nie snuję mongolskich teorii.

Taka fajna zabawka jak chcesz rozpędzic tłum dzieciaków od grety. ;) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen 

@vidkunsen no chociażby dla tego żeby zbić argument o tym dlaczego pisze/nagrywa o historii, wojnie i tym podobnych sprawach.

Jak tak to "znawca od wszystkiego" to niedobrze, jak się okazuje, że jednak miał wiedzę i wykształcenie w tym kierunku to też niedobrze 😁 No sorry tak to się nie da nikomu dogodzić.

A filmów za i przeciw jakiejś rzeczy to masz tyle samo, czy Tygrys/Pantera był najlepszy czy T34 albo co lepsze m16 czy ak47, to i tak samo może być w tym temacie, akurat jemu Groza nie siadła.

Także zawsze można sobie znaleźć filmik kogoś kto chwali. Po problemie. Mnie to ani ziębi ani parzy obejrzeć mogę oba typy.

 

Ja mam takie odczucie jakby to z tą Grozą było zrobione na zasadzie, zachód używa bullpupów, np francuzy, angole to my też musimy coś takiego zrobić i mieć. Nie wiem może się mylę aż tak się nie zagłębiam w temat.

Tylko, że na zachodzie wciąż te konstrukcje są rozwijane, ewentualnie modernizowane, a o Grozie to chyba tylko grający w Stalkera pamiętają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan Zależy co masz na myśli. W oryginalnych grach nazwy broni są "przekręcone" i taki jest kanon, czy ktoś to uważa, czy nie :P
W tych wszystkich przeróbkach odkręcają czasem na siłę na ich pierwowzory, prawdziwe odpowiedniki (zabierając przy okazji smak fikcyjnego uniwersum takiego, jakie jest, ale to już moje subiektywne zdanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi przekręconymi nazwami broni to też ciekawa sprawa, niby wiadomo kwestie prawne, opłata za wykorzystanie nazw ale nie chcę mi się wierzyć, że tylko GSC nie miało kasy na takie coś. Ograł człowiek już tych gier tyle i w sumie tylko tu się pamięta taki zabieg. A czy w dużych grach, czy w małych jakoś zawsze kojarzę normalne nazwy broni.

Czy niektórzy nic sobie z tego nie robią? Czy też wszyscy wykupują prawa? A może to już u mnie licho z pamięcią.

Ps. Chociaż np odpowiedź firmy Barret w tym temacie daje trochę do myślenia 😏

To taka sama sprawa, jak z samochodami w grach. Muszą nam zapłacić jakąś kwotę, czy to jednorazowo, czy w formie procentu od zysków, wszystko to podlega negocjacji. (…) Kwota ta mogła wynosić od kilku tysięcy w górę, zależnie od poprzednich projektów i planowanych zysków."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.