Jump to content

World of Tanks


Recommended Posts

Siemka W tym temacie zapraszam do rozmowy każdego kto gra w world of tanks. Zacznijmy o posiadanych czołgów więc ja zacznę: KV (Na maxa załoga po 99% Nie zbadane S51 i KV 1s) M3 Stuart (Wszystko oprócz M5 Stuart załogo 65%) T40 (Działo i Radio załoga 57%) Teraz wasza kolej :)

Link to comment
Share on other sites

Mój profil grałem dopiero parę dni i tak sobie nabiłem gra ma dziwny matchmaking czasami trafiamy na sesje gdzie są sami wymiatacze a raz trafimy na sesje gdzie bez najmniejszego problemu rozwalamy czołgi. Uważam że ludzie którzy wydaja kasę na konto premium psuja sobie przyjemność z odkrywania rożnych ulepszeń i samych czołgów mówiąc prościej tym co kupili konta premium gra się szybciej znudzi
Link to comment
Share on other sites

Ja grałem jak była jeszcze BETA, zdążyłem wtedy zdobyć czołg T30 amerykański ale było dużo łatwiej o exp niż teraz. Tym razem po becie idę tylko w czołgi ZSRR, z tych lepszych czołgów mam już w swoim garażu:KV, KV-1S, KV-13 (Wszystkie chce KV mieć elitarne, dlatego tak wolno idzie) Jak tylko przyjadę z wakacji po dwutygodniowym odpoczynku u babci to od razu kupuje sobie KV-5 i konto premium na tydzień. Może przy odrobinie szczęścia dojdę do IS-3.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja w becie miałem IS7 Teraz beta się skończyła :< No i mam same pierdzikółka xD Mogę się pochwalić że raz w czasie walki na czołgu KV1 z wieżą KV2 i działem 107zis (które od tej pamiętnej walki darzę wielkim sentymente. Nabiłem 9 fragów w jednej bitwie :) Jbc to spotkacie mnie pod nickiem Wydra (koleś z UK ma ten sam nick ale z malej) xD

Link to comment
Share on other sites

A ja przestałem grać. Gra późniejszym rosyjskim ciężkim czołgiem jest nie opłacalna ( koszt amunicji a dostawane pieniądze ) Opcja kupowania golda mnie całkiem dobiła. Znów kto bogatszy ten lepszy. Grałem od samego początku bety jak trzeba było jeszcze pisać prywatną wiadomość do twórców. A wciągnął mnie w to mój nauczyciel od Historii.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja idę linią rosyjskich czołgów ciężkich, mam wymaksowanego IS-3 załogą na 100% + 1OO% maskowanie + 77% naprawy. Nie pozbyłem się poczciwej KW-oczki z dużą wieżą i rewelacyjną 107-ką. Problemy z zarabianiem bez premium na czołgach od 6=7 tier też mnie dopadły. Odkąd założyłem 122-kę do KW 3 musiałem zastanowić się czy strzelać czy podjechać lub podpuścić czołg bliżej. Niestety zaniedbałem artylerię a zarabia się nią b. dobrze. Jak dotłukę kredyty na KW to kupię S 51 i jakoś zarobię na IS 4. Czasami pogram w plutonie z kumplami ale zwykle jestem samotnikiem, moje ulubione mapki to: -Murowanka -Himerlsdorf -Ruinberg -Prochorówka -Wał Zachodni Nie grałem na becie choć kumple molestowali mnie o to przez kilka tygodni. Najlepiej gra się wieczorami, kiedy dzieciaki idą już spać i nie ma bezsensownych rzezi jadących w jednym kierunku kilkunastu czołgów. Teraz ma wyjść nowy patch, oprócz nowych mapek będzie wiele ciekawych nowostek. Klaksony dla czołgów, kamuflaże, nowe umiejętności załogi, zapowiada się fajnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Ja gram czołgami niemieckimi jak i rosyjskimi. W niemieckich idę w stronę czołgów ciężkich (aktualnie mam Pzkpfw VI Tiger II) a w rosyjskich idę w stronę czołgów średnich (teraz mam T-34). Ze swojej strony dodam że gra Tygrysem I nie była zła aczkolwiek jego pancerz nie należy do najgrubszych z tego względu

na początku lepiej zainwestować w silnik żeby dać mu jako taką mobilność. A co do czołgów rosyjskich to z ciekawości... Gdy widziałem czołg T-44 T-54 w akcji to naprawdę byłem zadziwiony ich mobilnością i siłą ognia ;)

Załączam swój profil w grze : http://worldoftanks.eu/community/accounts/501036631-Raiper213/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Spróbować zawsze możesz, jeżeli ci się nie spodoba to grę możesz usunąć. Gdy założysz konto, dostaniesz na start jakąś tam ilość kredytów (kredyty to podstawowa waluta w tej grze, możesz za nią kupić wyposażenie do czołgów, oraz je same). Dodatkowo pewnie będziesz miał do wyboru jeszcze samouczek, gdy ja założyłem konto za czasów bety nie było go, tak więc podstawy gry ogarniesz w trymiga, filozofii w tym niema. Są trzy nacje:Francja, ZSRR, USA, 3 Rzesza, dodatkowo mają wprowadzić z biegiem czasu więcej krajów, podobno Polskę także. Możesz mieć każdy czołg dostępny w grze, wystarczy że będziesz dużo grał i nabijał doświadczenie aby z biegiem czasu ''przeskakiwać'' na coraz to lepsze czołgi. W tej grze jest złoto, które możesz kupić za realne pieniądze. Dzięki goldowi będziesz mógł kupić czołg premium, on służy do nabijania kredytów. Ja wydałem na KW-5 około 200zł, ale problem z kredytami mam załatwiony na stałe i się nie muszę o nic martwić. Hm.. mogę ci poradzić abyś na początek nie rozwijał drzewka francuzów, ich czołgi które są na niskich tierach to badziewie, więc się tylko zniechęcisz. Ale z biegiem czasu.. możesz spróbować, wystarczy że nabierzesz doświadczenie jak grać.

Link to comment
Share on other sites

Grałemw WoT około roku, uzyskując po ok. 5K bitew 57% winrate i dodatni fragrate. Gra solo jako tako nie ma sensu, balans sił na randomach i ogólne ogarnięcie takich graczy jest przeważnie mierne lub plasuje się w kategorii "fragołap" lub "leming". W grę można spokojnie grac bez pakowania kasy, a przynajmniej do pułapu VII Tieru - potem bywa różnie. Choć jako osoba, która troche ten system ograła stwierdzam, że lepiej raz rzucić pieniądze na zakup czołgu premium (dobrego, można wydać pieniądze na crap) do zarabiania, niż co jakiś czas przedłużać premium acc - jest ekonomiczniej (jeżeli w ogóle ktoś chce w tą grę inwestować). Na chwilę obecną zakończyłem jednak przygodę z WoT, mimo wszystko ogólny rozwój gry przestał mi podchodzić, a dostosowywanie terminarza pod kolejną obronę/atak prowincji na CW zaczął wyraźnie przeszkadzać

Link to comment
Share on other sites

Mój Clan Leader osiągnął 3 X Tiery czołgów ciężkich z podstawowych w danym czasie nacji (USA, ZSRR, Niemcy) nie wydając na grę ani złotówki i bazując od czasu do czasu tylko na promocjach dających darmowe premium. To jednak wymagało dużego nakładu czasu, no i pogodzenia się z faktem, że co jakiś czas trzeba będzie "farmić" kredyty, by grać cięższym sprzętem.

Link to comment
Share on other sites

Mnie po straceniu w hardwipe CAŁYCH drzewek nie licząc SPG bo to jedyne czego nie zrobiłem. Teraz mam maksymalnie Vtki i gra już od nich nie ma dla mnie sensu, ew. zagram w testy(0.8 trwa). Naprawdę kilku moich znajomych jeszcze z czasów closed bety, odradza obecnie granie. Wargaming ,że tak się wyrażę leję na graczy ciepłym moczem. Gra dalej nie jest ukończona, już dawno mieli dodać bardzo dużo, a poza dodaniem Francji nic na lepsze nie zmienili. I zamiast się na tym koncentrować robią World of Warplanes* i te stateczki. Jak ktoś chcę to na PW przybliżę jakiś szwindel Wargamingu. *Grałem w alphe i gram w betę - gry nie polecam wystartowała teraz beta dużo lepszej produkcji.

Link to comment
Share on other sites

Wargaming ,że tak się wyrażę leję na graczy ciepłym moczem. Gra dalej nie jest ukończona, już dawno mieli dodać bardzo dużo, a poza dodaniem Francji nic na lepsze nie zmienili. I zamiast się na tym koncentrować robią World of Warplanes* i te stateczki

Co racja, to racja. Ale co się dziwić. Białoruś, jaki ustrój, taka mentalność i to niestety czasem wyłazi z tej całej zachodniej pozy jaką przybrał WG.

Link to comment
Share on other sites

Co racja, to racja. Ale co się dziwić. Białoruś, jaki ustrój, taka mentalność i to niestety czasem wyłazi z tej całej zachodniej pozy jaką przybrał WG.

Nie gram już od około 2 miesięcy. Zmęczenie materiału. Ale pamiętam sporo innych ciekawych "interwencji" i "eventów" made by WG.

PS. Tier = poziom technologiczny czołgu, obecnie jest ich 10 - gdzie 1 = czołg startowy, 10 = najmocniejsze maszyny z danego drzewka.

Edited by Colego
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mi się dobrze grało do ostatniego upgrada... Teraz jak pododawali te niszczyciele X tieru to człowiek jak sam takim nie kieruje to spieprza w podskokach bo jeden strzał zżera około 900 hp. Przed niszczycielami IX tieru czołg nie może się oprzeć a X to już jest armagedon :/ A ja dalej boleje tym E-75 i już powolutku powolutku zbliżam się do E-100 :) P.S. Nie żeby E-75 był złym czołgiem ale bez premium ciężko nabijać 160000 doświadczenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity