Jump to content

Brat Luis


Recommended Posts

Jeżeli nie stuknąłeś go w przypływie adrenaliny, to powinien sam się pokazać - na centralnym klepisku w wiosce. Jest w kolorze czerwonym po najechaniu wskaźnikiem ale nie zabijaj go tylko porozmawiaj. Zraz po rozmowie w mojej grze albo popełnił samobójstwo albo ktoś go stuknął.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Odkopuję temat.

Jest szansa na spawn Luisa na bagna? Ani w liście postaci Soljanki ani w spawnerze DMX'a nie ma jego postaci. Gram w DMX'a 1.3.4. A moja sytuacja wygląda tak: gdy dostałem zadanie na znalezienie Luisa to bieg na bagna i rzezam mścicieli. Luisa brak. Myślę "dobra wrócę później, może gra go jeszcze nie spawnuje ze względu na inne wątki gry". Wracałem tam kilka razy potem, jestem już w czasie questów Kła, a Luisa jak nie było tak nie ma. :/ To na pewno błąd gry ze spawnowaniem go. Co radzicie? Spawn, kombinowanie czy odpuścić sobie?

Link to comment
Share on other sites

Gdy grałem w Solę Brat Luis pojawił mi się po 5 wczytaniu save, kilka razy go zabiłem w ferworze walki, więc motyw powtarzałem kilkakrotnie używając SWD, najpierw obierałem cel a później sprawdzałem nazwę klienta, na deser zostawiłem Luisa. Najpierw sprawdź czy zrobiłeś wszystko zgodnie z poradnikiem czyli:

18. Idziemy do Prypeci, znajdujemy Rabinowicza w domu z Restauracją Gastronom naprzeciwko hotelu. Radzę zapisać grę przed rozmową z Rabinowiczem.19. Rozmawiamy, otrzymujemy informację o "Czarnym Doktorze", wracamy do Kota.20. Zdajemy sprawę Kotu, otrzymujemy zadanie porozmawiania z Zacharem.21. Rozmawiamy z Zacharem, otrzymujemy zadanie wzięcia żywcem Brata Luisa.22. Idziemy na Bagna, baza mścicieli jest na północnym-wschodzie lokacji blisko pólnocnego wyjścia na Kordon. Czyścimy ochrone, nie ruszając Brata Luisa, rozmawiamy z nim, otrzymujemy informacje o Francuzie.23. Na bazie Wolności znajdujemy trupa francuza, zabieramy jego PDA, oddajemy Zacharowi.24. Otrzymujemy zadanie znalezienia Kła i idziemy wypełnić kwesty... "Poszukiwania szkatułki i sejfu tajemniczego stalkera", "Poszukiwania tajemniczego stalkera".

Załóżmy, że to nie działa. W pliku npc_new.xml jest wpis:

    <character id="brat_luis">        <class>brat_luis</class>    </character>

może to zbyt mało skomplikowanie wygląda, ale brat_luis to może być właściwy adres do spawnera. Rosyjski zapis to Брат Луис.

Filmik tytułem uzupełnienia:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-apYPoeZhDY

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Sam widziałeś filmik, nie wiem dlaczego gościu się nie pojawił?, w każdym razie - pozostaje spawner, który może pomóc, chociaż tak naprawdę to zadanie prowadzi do PDA Francuza, w ostateczności będziesz musiał je zespawnować żeby questy poszły dalej.

Link to comment
Share on other sites

Spawner nie spawnuje po wpisaniu brat_luis, może to jakieś zabezpieczenia albo po prostu inna nazwa npc. PDA Francuza zespawnowałem sobie do plecaka ale nie ma to żadnego znaczenia dla gry. Przewiduję, że to jest na zasadzie: musi być A żeby zadanie X się zaliczyło, a jeśli będzie B z zadania Y (kolejnego po X) to nic się nie stanie. Więc mam PDA Francuza ale zadanie na Luisa dalej jest. No to nic, przebieduje to jakoś do końca zadań, które mogę zrobić. Jeszcze raz dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.