Skocz do zawartości

Brat Luis


postudio

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie stuknąłeś go w przypływie adrenaliny, to powinien sam się pokazać - na centralnym klepisku w wiosce. Jest w kolorze czerwonym po najechaniu wskaźnikiem ale nie zabijaj go tylko porozmawiaj. Zraz po rozmowie w mojej grze albo popełnił samobójstwo albo ktoś go stuknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odkopuję temat.

Jest szansa na spawn Luisa na bagna? Ani w liście postaci Soljanki ani w spawnerze DMX'a nie ma jego postaci. Gram w DMX'a 1.3.4. A moja sytuacja wygląda tak: gdy dostałem zadanie na znalezienie Luisa to bieg na bagna i rzezam mścicieli. Luisa brak. Myślę "dobra wrócę później, może gra go jeszcze nie spawnuje ze względu na inne wątki gry". Wracałem tam kilka razy potem, jestem już w czasie questów Kła, a Luisa jak nie było tak nie ma. :/ To na pewno błąd gry ze spawnowaniem go. Co radzicie? Spawn, kombinowanie czy odpuścić sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy grałem w Solę Brat Luis pojawił mi się po 5 wczytaniu save, kilka razy go zabiłem w ferworze walki, więc motyw powtarzałem kilkakrotnie używając SWD, najpierw obierałem cel a później sprawdzałem nazwę klienta, na deser zostawiłem Luisa. Najpierw sprawdź czy zrobiłeś wszystko zgodnie z poradnikiem czyli:

18. Idziemy do Prypeci, znajdujemy Rabinowicza w domu z Restauracją Gastronom naprzeciwko hotelu. Radzę zapisać grę przed rozmową z Rabinowiczem.19. Rozmawiamy, otrzymujemy informację o "Czarnym Doktorze", wracamy do Kota.20. Zdajemy sprawę Kotu, otrzymujemy zadanie porozmawiania z Zacharem.21. Rozmawiamy z Zacharem, otrzymujemy zadanie wzięcia żywcem Brata Luisa.22. Idziemy na Bagna, baza mścicieli jest na północnym-wschodzie lokacji blisko pólnocnego wyjścia na Kordon. Czyścimy ochrone, nie ruszając Brata Luisa, rozmawiamy z nim, otrzymujemy informacje o Francuzie.23. Na bazie Wolności znajdujemy trupa francuza, zabieramy jego PDA, oddajemy Zacharowi.24. Otrzymujemy zadanie znalezienia Kła i idziemy wypełnić kwesty... "Poszukiwania szkatułki i sejfu tajemniczego stalkera", "Poszukiwania tajemniczego stalkera".

Załóżmy, że to nie działa. W pliku npc_new.xml jest wpis:

    <character id="brat_luis">        <class>brat_luis</class>    </character>

może to zbyt mało skomplikowanie wygląda, ale brat_luis to może być właściwy adres do spawnera. Rosyjski zapis to Брат Луис.

Filmik tytułem uzupełnienia:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-apYPoeZhDY

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawner nie spawnuje po wpisaniu brat_luis, może to jakieś zabezpieczenia albo po prostu inna nazwa npc. PDA Francuza zespawnowałem sobie do plecaka ale nie ma to żadnego znaczenia dla gry. Przewiduję, że to jest na zasadzie: musi być A żeby zadanie X się zaliczyło, a jeśli będzie B z zadania Y (kolejnego po X) to nic się nie stanie. Więc mam PDA Francuza ale zadanie na Luisa dalej jest. No to nic, przebieduje to jakoś do końca zadań, które mogę zrobić. Jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.