Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów. Mam problem, otóż, gdzie mogę znaleźć ładunek wojskowych na bagnach? Przeleciałem wzdłuż i wszerz i nie ma! Ściągnąłem save Yurka, ale on jest już na Skadowsku, a nie chcę tracić tyle z rozgrywki. Z góry dziękuję za pomoc :D

Edytowane przez Plindz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Powinieneś dokładnie opisać swój problem...może ktoś pomoże.

Co działało i z jakiego źródła pobrałeś mod? W temacie są uwagi na temat moda z torrentu i jak problem naprawić.

Czy sprawdzałeś log błędu po uruchomieniu gry ? Jeżeli jest tam Fatal error to należy go tutaj wkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pominąłem coś w instalacji czy jak- po użyciu karabinu wywala 3/4 ekranu:

Dołączona grafika

ktoś może mi pomóc kiedy celuje z broni i mam hełm to mi znika 3/4 ekranu nie wiem co może być liczę na szybkom odpowiedź

ktoś może mi pomóc kiedy celuje z broni i mam hełm to mi znika 3/4 ekranu nie wiem co może być liczę na szybkom odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wie ktoś czy mod bedzie hulał na Windows 8?

Grałem w Jenota , Snajpera i w dopę kwestową dla SGM 2.2 i na każdym z tych modów miałem problemy fabularne. Zainstalowałem Czystego SGM-a 2.2 i po wejściu na Janów zabrakło w Kamieniołomach postaci kwestowej a mianowicie stalkera porzuconego przez Srokę.

W Jenocie zatrzymałem się na Magazynach Wojskowych bo systematycznie pojawiał sie komunikat o uszkodzeniu bieżącego zapisu. W Snajperze zakończyłem rozgrywkę w tunelu pod Prypecią podczas misji ratowania Miecznika ,mam nadzieję że nie pomyliłem postaci.

Sam już nie wiem czy błędy rzeczywiście wynikają z racji użytkowania Windy 8.1 (wersja Professional x64) ale coś za duzo tych przypadków. Wróciłem do starej , przez niektórych znienawidzonej Visty (Ultimate x64) z wszystkimi SP i jak na razie Czysty SGM 2.2 z dodatkami nie sprawia żadnych problemów.

Aha jeszcze pytanie @Hentaj jakiej wersji podstawki używasz pierwszego wydania bez patcha 1.6.02 , Pomarańczowej Kolekcji czy jeszcze innej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fawkzy No właśnie słyszałem że SGMy gryzą się z 8

@apophis Zew Prypeci z Premium Games 2010 roku płytę z grą (wersja 1.6.01) patch 1.6.02 na płycie  z dodatkami

@Hentaj

To może nie będziesz miał żadnych problemów. Zauważyłem że wersja z Pomarańczowej Kolekcji pobiera i instaluje dodatkowo pliki z Net Framework. Nie zwróciłem uwagi czy wersja podstawki z pierwszego wydania też potrzebuje tych plików. Decyzja należy do Ciebie.

Ja chyba na dobre wrócę do Visty bo poza tym że rzeczywiście jest "zasobożerna" i ma parę innych wad to nie spotkałe się jeszcze z aplikacją użytkową i grą która by nie pracowała poprawnie. Oczywiście mam na myśli tylko te programy które wykorzystuję osobiście.

No a poza tym mam ten system legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apophis

Zostaje mi tylko czekać na 3.0 jeżeli będą jakieś problemy, wcześniej też grałem na Viście m.i.n też w Wreckage CrysisWars Standalone  (na 8 miałem problemy na początku 2 aktu - byłem sam na mapie).

@Hentaj.

Napisz o rezultatach gry i ewentualnych problemach jeżeli zdecydujesz się grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie komu dać tą teczkę monolitowca z Zatonu? biegam po kinie Prometeusz i nie wiem komu dać a ten typ pilnujący wejścia do "szefa" nie chce mnie wpuścić. W dodatku tych 3 przy ognisku mam na czerwono i strzelają do mnie :tongue:

@kfiat.

Na prawo od wejścia na "salę kinową" jest jeszcze jedno wejście do budynku. Jest tam Monolitowiec który powinien poinformować Cię o tym że szef jest zajęty i odebrać od Ciebie aktówkę. I zadanie się zalicza.

Jeżeli brak Ci takiego dialogu to spróbuj załadować poprzedni zapis i spróbuj ponownie. Wczoraj przechodziłem ten fragment i nie miałem problemów co przwda w czystym SGM 2.2 ale ten fragment moda jest dokładnie taki sam w każdej odmianie SGM-a 2.2.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki apophis, ale ze mnie dureń :P nie doczytałem questa, tą teczkę muszę najpierw znaleźć. Mam jednak problem bo to wersja jenot i nie mam znacznika. Pamiętasz gdzie jest ta teczka?

Teczkę ma ranny Monolitowiec na Zatonie. Leży na moście Prebrażeńskiego. A jeśli chodzi tych trzech którzy do Ciebie strzelają w kinie Prometeusz to możesz ich spokojnie rozwalić. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.