Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Może  ktoś wrzucić  jeszcze  raz  lub  na  inny  serwer Texture  Pack? Bo  z  jednego  serwera  brakuje  pliku a  ten  zewnętrzny  to  bardzo  wolny... Byłbym  ogromnie  wdzięczny :) i  proszę  o  pomoc z  hudem hełmu(te czarne okręgi  jak  założony hełm)  strasznie  mi  przeszkadza  co  usnąć  by  go  wyłączyć ? oraz jak  wyłączyć  kołysanie  gdy  pijesz energetyka, lub  używasz  apteczki  itp. strasznie  irytujące psuje.

Edytowane przez desti2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. dokładnie  to  amk_shoot, ui_custom_msgs, dinamic_hud, i  cały  folder  dinamic_hud z  textures.

 

Teraz  mam  problem z  jednym questem a  dokładnie  Wściekłe  Psy zabiłem ten  oddział,  mam  pda  dowódcy  NPC "Miecza" niema już  na  Skadowsku. Gdzie  on  jest  ? Czy  to  jest  bug ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam problem wywala mi caly czas na pulpit jak jestem w Janowie.  o to log  

FATAL ERROR [error]Expression    : assertion failed[error]Function      : callback_rotation[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamestalker_animation_callbacks.cpp[error]Line          : 32[error]Description   : _valid( *parameter->m_rotation ) 
Edytowane przez Dynio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo chciałbym zagrać w SGM 2.2 jenot, lecz zainstalowałem wszystko jak było napisane w pierwszym poście, gra włącza mi się normalnie daje nową gre, ładuje mi się pasek do połowy i ''program przestał działać''. Mam wersje gry 1.6.0.2 kolejność w jakim instalowałem: 1.Stalker Zew Prypeci PL(orginał, odrazu miał w sobie wersje 1.6.0.2) 2.SGM 2.2 jenot edition 3.Fix 11.05.12(z tego fixa instalowałem tylko pierwszą gamedate, reszte ruskich folderów nie ruszałem) 4. Spolszczenie 5.Mini fix Proszę o pomoc

Edytowane przez xvialix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto log:

FATAL ERROR [error]Expression : !m_error_code [error]Function : raii_guard::~raii_guard [error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp [error]Line : 748 [error]Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oks tamten log zniknoł pojawił się nowy :

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CInifile::r_section[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line		  : 502[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : Can't open section 'pai'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report stack trace:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.