Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszła teraz inna sytuacja. Wiem gdzie powinna leżeć ta teczka, ale za cholerę nie mogę jej znaleźć. Od razu jej nie wziąłem i albo jakiś stalker ją podniósł albo zniknęła bezpowrotnie. Nic, będę musiał obejść cię bez questów dla monolitu.

Tutaj Ci już nie pomogę bo ilekroć grałem w tego moda i jego klony to zawsze zabierałem teczkę prawie na początku gry więc brak mi wiedzy czy teczka leży do oporu czy też jest możliwe że jakiś stalker ją gwizdnął.

Zakładam że fabułę masz już tak dalekjo posuniętą że powrót jest pozbawiony sensu. Ale i tak jeszce mnóstwo kapitalnej rozrywki przed Tobą. Powodzenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację dużo przeszedłem i obędzie się bez tego. Dzięki za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie. Otóż sprzedałem kombinezon najemnika i nie mam jak wejść do tych nieudaczników koło fabryki. U handlarzy nie ma, więc gdzie jeszcze można zdobyć ten kombinezon? może jakiś mały spawner by mi pomógł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz frazę "-cheat_mode" w elemencie docelowym w skrócie gry na pulpicie - w czystym SGM 2.2 jest zaimplementowany spawner. Po wczytaniu gry naciskasz F1 i masz pomoc jak na dłoni :woot: . Tu masz w pierwszym poście, po 8 puncie tzw. "gorące klawisze" gdybyś potrzebował jeszcze jakiś dodatków :yes: . Link: http://stalkerteam.pl/topic/4112-sigerous-mod-22-wersja-pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nie zainstalowałeś poprawnie:

 

 

Prawidłowa kolejność instalacji: 1. Stalker - Zew Prypeci PL 2. patch 1.6.0.2 PL 3. Sigerous Mod 2.2 Enot Edition 4. Fix 11.05.12 5. Texture Pack (dla tych co mają mocne komputery) - opcjonalnie 5. polonizacja 6. Mini Fix SGM 2.2 Jenot PL (FINAL) 18.08.12 7. ewentualne dodatki (poniżej) - opcjonalnie

a jak i to nie pomaga to zmontuj sobie spawner "Władca Zony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszystko zrobiłem oprócz pkt 1 i 2 bo mam Stalkera COP z Biedry w wersji 1.6.02 PL. Gra normalnie sie uruchamia, działą poprawnie tylko po dodaniu frazy "-cheat_mode" gra sie ze skrótu nie uruchamia. A wygląda to tak: Element docelowy:  "D:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypeciStalker-COP.exe" -cheat_mode

Rozpocznij w: "d:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci" 

  Może coś nie tak ze ścieżką jest? A system ma Windows 7 

Edytowane przez dave23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Element docelowy: "G:Program FilesS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypecibinxrEngine.exe" -cheat_mode

U mnie działa, spróbuj uruchomić grę przez xrEngine.exe w takim razie. Co do spawnera, to znajduje się on pod przyciskiem F2, F1 to menu na nieśmiertelność itp.

Edytowane przez kfiat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mistrzu działa jak należy:) a możliwe jest dodanie jakichś modów z broniami? A małe pytanko do tych co juz wyszli z Kordonu. O co chodzi z tym zadaniem, co trzeba sprawzic te trzy punkty gdzie wojsko było? Dwa załapały od razu, a w tej bazie wyrżnałem wszystkich bandytów i nadal nie skończyłem zadania

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam pytanie do osób, które zetknęły się z dość osobliwą sytuacją (błędem?). Otóż, gdy przeszedłem z bagien do Zatonu i otrzymałem zadanie z odszukaniem artefaktu (anomalia chemiczna) w okolicach tartaku, idąc je realizować, nagle cała okolica zaczęła zachodzić mgłą (bezwzględnie czy dochodziłem do miejsca przeznaczenia, czy szedłem w innym kierunku), a po chwili coś nagle mnie uśmiercało. Próbowałem startować z kilu miejsc zapisu, ale to nic nie dawało. Macie pomysł o co tu chodzi?

 

PS. Instalacja przeprowadzona zgodnie z instrukcją + zainstalowany AtmosFear 3.0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bazie oporu z CN  trzeba było obszukać trupa lezącego w jednym z budynków. Tam gdzie normalnie siedzi Lis zadanie zaliczało się bo wejściu na obszar a na posterunku Kordon-Wysypisko też leży trup. Szukaj trupów wojskowych. Ponawiam pytanie.. są jakieś poradniki do tego moda? Przydały by się.  Pytanie numer dwa... czy jeśli znajdę te fleszki od dowódców  band bandytów na ich osobiste schowki to mogę je otworzyć i wykorzystać czy będą mi do czegoś innego potrzebne?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.