Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jacek napisał:

Zrobiłem wszystko, ale myślę że problem mógł być w tym pliku, co trzeba zamienić false na true. Działa bez wylotów! Natomiast mam problem z sejfem. Potrzebuje klucz, szukałem go wszędzie w tamtym miejscu i znaleźć nie mogę. Ktoś ma jakieś namiary na ten klucz?

O jaki klucz chodzi? Konkretniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na APT (Albo ATP, nie pamiętam)w nocy, miałem wyczyścić lokację z bandytów (Początki gry) a potem znaleźć sejf. Po jakieś 5 minutach znalazłem go na poddaszu, lecz potrzebuję klucz by go otworzyć. Nigdzie nie ma wskazówki gdzie go znaleźć więc zwracam się do was ;) Mam nadzieje że to rozjaśni sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Potrzebuję pomocy z instalacją fixu 11.05.12. W folderze są:

1 Hud k sborke Ałbora

2. PNW

3.Wozwraszajem staryj hud kostjomow

4.gamedata

1, 2 i 3 mają folder gamedata.

Domyślam się, że drugi zawiera stary hud kombinezonów, ale o co chodzi z tym PNW? Konieczne jest wklejanie gamedat z 1, 2 i 3 folderu, czy wystarczy po prostu gamedata?

I przepraszam za literówki, rosyjski nie należy do moich ulubionych języków :P

Edytowane przez StalkerCell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, jest tam niby jakiś .txt ale cyrylice wywala a nie mam Notepada akurat.

 

Ech, wiedziałem że coś musi się spieprzyć (wywala przy Nowej grze):

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)


stack trace:

Wykluczam problem podczas pobierania, bo Opera nie świeciła się na czerwono. Instalowałem po kolei. Patch gry 1.6.02. Windows 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem to w końcu. Po którymś z rzędu uruchomieniu z uprawnieniem administratora nareszcie ruszyło. Tylko ni cholery nie mogę pojąć, dlaczego akurat _g.script wywalał.

 

EDIT.

W tym modzie są bugi jak cholera. Najpierw wywalało w Kordonie przy wybijaniu bandytów w obozach (na Bagnach było podobnie) bez FATAL ERROR, teraz wywala na Bagnach w okolicach cerkwi (próbuję zgarnąć schowki) z takim logiem:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section ''. Please attach [*.ini_log] file to your bug report
 

stack trace:

 

Edytowane przez StalkerCell
kolejny błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.