Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Mod odpalił ale jest nie stabilny wywala przy emisjach ale dzięki bogu można to wyłaczyć, trzeba też zapomnieć o eksploracji piwnic wioski kotów nie można z tamtąd wyjść a mam cziterke dzięki której można lewitować lecz mod wywala od razu jak go odpale :( cóż kiepsko ale realizm gites fajniutki tylko znaleźć c4 do starej kryjówki sidora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzięki mam limitowany internet mobilny i boje się że zresztą jak zwykle w najmniej oczekiwanym momencie się skończy :D Ale dzięki za chęci trzymaj strzałe. Odpaliłem go w inny sposób jak było w instrukcji czyli.

Stalker COP

patch 1.6.002

Mod SGM 2.2 Enot

Polonizacja

i dopiero Fix

wtedy mi odpalił ale wyłączyłem emisje unikałem piwniczek w wiosce kotów. A tak wiesz może gdzie znaleźć te ładunki wybuchowe do drzwi w wiosce kotów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam kolejny problem z modem ale dziwnej natury . Jak wchodzę do czerwonego lasu wszystko jest okej znajduję najemnika i naukowca biere ich PDA i lece do wiedźmińskiego kręgu szukam szukam i nic nie mogę znaleźć i zadania wypełnić jak można to naprawić nawet npc czy mutantów nie ma tylko anomalie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne taka informacja w pda się nie ujawniła ale spróbuje się wrócić do jupitera potem do bunkra i może da się z nim pogadać później zobaczymy.

 

Nie jednak nie działa nawet po znalezieniu GPS-przewodnika nie pojawiły się wskazane miejsca na których byłem takie jak przystanek autobusowy w czerwonym lesie mam nadzieje że nie będzie to szczegółowa dla fabuły lokacja bo nie mam zamiaru tam wchodzić już.

 

PS: wiecie jak dostać się na Agroprom ?

Edytowane przez SmokeHead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SmokeHead

Jak pójdziesz do Czerwonego lasu i weźmiesz pda masz info, żeby iść w głąb lasu, niestety jest za duże pole psioniczne i dostajesz info, żeby wrócić się po psychodelin do zleceniodawcy. Wracasz do zleceniodawcy i znowu idziesz do lasu. Teraz musisz chodzić od grupy ciał do grupy ciał zgodnie z markerami zadań na mapie.

Na filmikach niżej masz tą misję.

 

https://www.youtube.com/watch?v=CAL6_PIfAG8

https://www.youtube.com/watch?v=5m2L96Vb5Pg

 

Poniższe info jest dość stare i nie wiem czy prawdziwe, ja poszedłem do Czerwonego lasu przed wyprawą na magazyny i nie miałem problemów z misją w lesie.

 

Red Forest

DO THIS SECTION AS SOON AS IT IS AVAILABLE. Like I mentioned earlier the mission here won't update if you have done military warehouses first so don't ignore it.

Simple mission just follow the prompts. If there are no mission markers and it still gives you the original message then it's broken and will need reverted to an earlier save.

It's another body hunt mission so don't waste time.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się Jenot Edition od czystego Sigerusa 2.2 w kwestii linii fabularnej?

Gram w Sigerusa 2.2 i jestem modem zachwycony, niestety coś zrobiłem nie tak i patrząc w poradnik (wiem, że jest do 1.7) widzę, że ominęła mnie połowa qestów i zabawy. Wystartowałbym jeszcze raz ale już na Jenocie, jężeli jest warto oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, mam zamiar zagrać w Jenota, nawet chyba mam lekki przymus bo w Sigerus Mod 2.2 coś jest nie tak z moją grą. Wróciłem z X8 i w całym laboratorium był tylko kontroler, żadnych snorków, brurerów - pustki.

Jak już pisałem straciłem też możliwość wykonywania wielu zadań pobocznych, nie pobawię się tak jak mógłbym to zrobić. Chyba sam coś zawaliłem idąc niezgodnie z fabułą choć nie szalałem zbyt ostro.

 

Popatrzę sobie na YouTube, możę ściągnę moda jeszcze dzisiaj.

 

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.

 

 

Edit:

Zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją - gra odpaliła.

Przeżyłem jednak szok już na samym początku - booty na poziomie "Weteran" są nieśmiertelne? Wpakowałem cały magazynek z AK 47 z ok. 30m w bandytę w kurteczce a ten jedynie stękał "ojeju" itp. ale jak przeładowywałem to mnie zwyczajnie odpalił. Wcześniej w tej wiosce na Kordonie bandyta przeżył jakieś 10-12 pocisków i też bez rezultatu. Mam pecha do jakichś bugów czy tak w tym modzie jest?

 

Edit:

Ponownie założyłem grę i ponownie to samo... obrażenia zadawane przez broń są śmieszne a bandyci w lichych kurteczkach nieśmiertelni, co będzie z bootami w exo?

Póki co usuwam modyfikacje, raczej nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vorenus zagraj na poziomie Stalker . Sam próbowałem na mistrzu i no po pierwszych kilku krokach spotkałem się ze świętym Pietrem trafił mi się pies dwa razy mnie chlasną i padłem. To po prostu ten poziom jest przyszykowany dla ludzi z taktyką "atakuj najsilniejszym co mas i to bardzo szybko , dużo i uciekaj" czyli innymi słowy dla masochistów, Na  poziomie Stalker lub Veteran też będziesz miał nie małą cegłe do zgryzienia spróbuj tak potem na Veterana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z nieśmiertelnością bandytów w Wiosce Kotwó rozwiązana - pobiegłem tam bez oddziału Stalkerów, chciałęm wymieść wioskę sam. Jakiś script nie zadziałał wówczas i nawet cały magazynek nie zabijał bootów.Jeżeli weźmie się zadanie, dołączy do ekipy szturmowej booty giną po 3-5 pociskach zależnie od tego gdzie trafiamy. W głowę przeważnie wystarcza jeden.

 

 

Mam pytanie - jak odpalić moda żeby mieć 100% pewność, że będą działały wszystkie scripty - pisaliście, że trzeba z gamedata ale nie bardzo jest z czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Sigerous Mod 2.2 Enot Edition
4. Fix 11.05.12 

5. Texture Pack (dla tych co mają mocne komputery) - opcjonalnie
5. polonizacja

6. Mini Fix SGM 2.2 Jenot PL (FINAL) 18.08.12

FOV Switcher 1.7: 

 

+ gun_pack

 

Niestety nie mam tych pięknych ikonek broni w menu inwentarza (plecaku), na YT widzę, że boń i wyposażenie w modzie wygląda pięknie - u mnie jest bardzo przeciętny wygląd - grafika na full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.