Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem panowie. Podczas misji ewakuacji z Prypeci, podczas cutscenki  słychać lecące helikoptery i pojawiają się zombie (zaraz po wyjściu oddziału z pralni), i cutscenka się kończy, a ja nadal nie odzyskuję kontroli nad postacią, nie mogę poruszyć kamerą, nie mogę wejść w menu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W którym miejscu dokładnie znajdują się configi  parametrów siły obalającej amunicji i obrażenia broni.

Przeszukaj wcześniejsze posty.

Wydaje mi się, że już zrobiłem i podałem linka do patcha na ten błąd ;)

Edytowane przez anatol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podczas próby rozpoczęcia nowej gry wywala mi CTD w logach błąd

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ... - zew prypecigamedatascriptsxr_conditions.script:1066: attempt to index global 'psi_storm_manager' (a nil value)
 
 
stack trace:
 

 

 

Edytowane przez Andre86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andre86

zrób w innej kolejności

- Mod

- Spolszczenie

- fix spolszczenia

- fix moda

i reszta ja miałem to samo i taka kombinacja instalacji podziałała miałem wyloty ale chociaż gra sie odpalała

a z wylotami da się żyć po każdym zadaniu rób Qsave napewno oszczędzisz sobie dużo nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem ci powiedzieć że to przez Atmosfearem bo sam mod pobiera niesamowite ilości pamięci sam mam wyloty przez małą ilość. Widocznie przeliczyłeś możliwości swojego piecyka.

@puszkin jak dojde do ewakuacji wojskowych to ci podrzucę sam narazie mam problemy życiowe. Musisz się w cierpliwość uzbroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

To mój pierwszy post. Wszystko zrobiłem w/g instrukcji i wyskakuje mi błą, że x ray 1.6 engine przestal dzialac.

 

Log:

FATAL ERROR [error]Expression    : I[error]Function      : CInifile::Load[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 256[error]Description   : Can't find include file:[error]Arguments     : costs.ltx 

Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Zasadniczo to mod sam ustawia głośność dźwięku. W menu głównym wybierz Opcje lub Ustawienia, w nowym oknie wybierz Dźwięk i w kolejnym, na górze masz dwa suwaki. Dla efektów dźwiękowych i muzyki. Ustaw je jak Ci pasuje głośność. I przy okazji pobytu w ustawieniach, poustawiaj sobie pozostałe pod swoje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.