Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam było zmienione podejście do obrażeń, zależało od amunicji, nie od broni.

Czyli miałeś np 20 pistoletów na ammo 9mm to bez różnicy, z której strzelałeś bo każda jest tak samo silna. Ale lepiej sprawdzić w opisie moda czy nie namięszałem.

No oczywiście mod ma swoją paczkę giwer w tym takie nie dodawane do zadnych innych modów i inne zmiany.

Czy jakieś nowe questy w stosunku do zwyklego sgm, nie pamiętam.

Grałem w niego sporo ale nie skończyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...k.e.r. call of pripyat\gamedata\scripts\vsmod.script:11: attempt to index global 'VS_send_news' (a nil value)

 

Edytowane przez TRUESTALKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej po pierwsze daje do folderu gamedata wszystko co z sgm 2.2 jenot edition nastepnie daje FIX , spolszczenie i na koncu daje Mini fix'a i gra mi sie włacza nestepnie daje nowa gra poziom i okej laduje mi sie do 100 procent i jest brak odpowiedzi wiec musze zrestartowac kompa i tak ciagle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TRUESTALKER  Czy ty całego moda wsadzasz do gamedata? Moda się wsadza do katalogu z grą, ze zgodą na zamianę. Powstanie gamedata z modem, a w bin ewentualnie mod coś zmieni.

Sprawdź, czy w gamedata, nie masz kat bin i drugiej gamedata. Jeśli są, to błąd. Usuń istniejącą gamedatę i stawiaj moda od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zapoznaj się z https://stalkerteam.pl/topic/8703-uniwersalny-poradnik-instalacji-modyfikacji/ - przyda się na przyszłość, a być może i teraz.

Nie widzę innej opcji jak zła instalacja, więc łopatologicznie:

1. Pobierasz moda.

2. Wrzucasz zawartość pobranego archiwum do głównego folderu gry, tj. X:\YYYY\Stalker Zew Pypeci\

3. Ściągasz fiksa i wrzucasz go do głównego katalogu, ze zgodą na zamianę plików.

4. Tak samo postępujesz ze spolszczeniem i fiksem do niego.

NIE MA PRAWA nie działać, jeśli wszystko robisz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.