Jump to content

Lewsza,kombinezon i karabin


grzesu
 Share

Recommended Posts

Witam.Po dotarciu do Lewszy i rozmowie z nim idę szukać karabinu i kombinezonu.Po powrocie okazuje się , że ten ćwok niechce wziąć odemnie tych rzeczy choć są nowe lub naprawione .Dodam , że w zadaniu <znajdz Lewszę i namów go do współpracy z łukaszem>kropka nie została odznaczona na zielono.Z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że w czasie rozmowy powiedział ci, że potrzebuje kombinezonu i karabinu ? Może nie do końca masz to naprawione albo dajesz mu nie to co chce. Ma być Groza i naukowy kombinezon najemników. Jeśli wszystko to masz to pokręć się dookoła niego, może nie wszyscy najemnicy na bazie zginęli, spróbuj zmienić lokację i wróć do niego. Ode mnie zawsze brał bez kaprysów, może cię nie lubi :smile:

Link to comment
Share on other sites

@kobal ma rację, te rzeczy nie można ani na chwilę używać, mały spadek użycia i on nie chce tego, uważając to za szmelc. :smile: Rada taka: wróć do tyłu o jedną lokację przed rozmową z nim i ponownie wejdź i jak weźmiesz od niego to zadanie, rób go, niczym innym się nie zajmuj. Powinno Ci pójść łatwo, bo już wiesz gdzie szukać tych rzeczy. Jak je będziesz miał, to idź do niego i misję będziesz miał na cacucho zrobioną. Napisz, jak już to zrobisz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzięki kobal i metek58 za podpowiedzi,Lewsza niechciał przyjąć broni ponieważ naprawiłem ją za pomocą zestawu,nie do końca skutecznie a gdy naprawiłem ją u handlarza wziął bez problemu.I tutaj w tym momencie muszę dodać swój komentarz do tego moda:gra wspaniała ale bugtrapy które prześladują mnie co chwilę zniechęcają do dalszego grania,chodzę po zonie od kwietnia 2012 i kilka razy musiałem cofać się w sejwach o kilka (nawet)tygodni szkoda ,że tych wielu błędów nie poprawiliście w tt2 uf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity